• Až po 14 dnech odpověděli, že šaty nejsou a nebudou.

• Na e-shopu velký výběr šatů, dobré ceny.
    • Objednali jsme šestery společenské šaty, abychom mohli vyzkoušet více typů a vybrat ty, které budou nejlépe sedět. Bohužel objednávka nám byla zrušena ze strany obchodu s odůvodněním, že nelze objednat více jak dvoje šaty, (protože obchod nemá skladovací prostory na větší množství vrácených šatů). Vzhledem k tomu, že jsme již 2x objednávali po 3ks šatů v jiných eshopech a ani v jednom případě dceři ani jedny šaty neseděli, objednání 2ks šatů považuji za tak malou šanci na úspěch, že nemá smysl objednávat.

Přístup obchodu popírá obecný princip existence eshopů. Navíc zákazník ani není varován předem , tuto informaci se dozví od prodejce formou mailu až další den po odeslání objednávky. Nejprve jsem myslela, že se jedná o nějaký vtip nebo spam, až na můj dotaz mi to prodejce potvrdil telefonicky. Přiznávám ke cti prodejce, že nám poradil jiné obchody, kde se můžeme pokusit šaty koupit.

Po objednávce mi přišel e-mail se sdělením, že šaty nejsou skladem, že se dodávka zpozdí, zda chci tím pádem objednávku zrušit či ne. Dávám pochvalu za rychlé jednání.

Přehledný .

• príjemná komunikacia

Mrzí ma iba to,že šaty mi prišli o 2 čísla väčšie , chcela som vymeniť
    ale žial už nemali moju velkosť
    tak som ich musela vrátiť .

• Ochota
    • Rýchlosť dodania

• došlo v čas a vpořádku

Do dnešného dňa som nič nedostala!!! Neodporúčam!!!

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, bohužel jste se nám nepodepsala, nemůžete tedy objednávku ověřit.

• komunikace s obchodem 100%
    • zboží přesně jako na obrázku
    • kvalitní materiál

Šaty mi byly doručeny v pořádku. Překvapilo mě, že za poměrně nízkou cenu jsou z kvalitního materiálu, vypadají přesně, jako na obrázku a dobře padnou.

• velký výběr šatiček

Byl to můj první nákup v tomto obchodě a byla jsem velmi překvapena.Rychle dodáno, přesně jak bylo uvedeno.

Zboží přišlo vpořádku.Byla jsem moc spokojená.

Zboží v termínu nedorazilo.
    Nedorazilo ani po telefonickém rozhovoru s paní, která mě ujistovala o tom, že zboží přijde do daného terminu

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, bohužel nemůžeme reagovat, nejste podepsaná, abychom objednávku mohli ověřit.

• Rychlé doručení

• Dobrá komunikace
    • Delší doba dodání

Obdržela jsem šaty, které vůbec neodpovídaly vyobrazení na internetu. Spojila jsem se s prodejcem, který se mi snažil vysvětlit, že šaty pravděpodobně přešívali pro někoho jiného a že jim takto zůstaly na skladě. Bohužel šaty byl tak jiné a nekvalitní, že bylo na první pohled poznat, že se jedná pouze o jakousi napodobeninu šatů, které inzerovali. Šaty měly být čistě bílé, bohužel byly zašlé a měly zatrhanou krajku. Z tohoto důvodu už bych zde nenakoupila a bohužel obchod nemůžu doporučit. Komunikace s obchodem byla v pořádku, do týdne vrátili peníze zpět včetně poštovného.

Výborná komunikace, vše v pořádku, spolehlivý obchod. Zboží jsem vracela - špatně jsem objednala velikost. Bez jediného problému, peníze přišly v pořádku zpět na účet.

• Vyjít vstříc zákazníkovi

• Popis a rozměry odpovídají.

• Rychlost a spolehlivost

Šaty prišli pred plesom, čo bola priorita, spoločnosť modni šaty zaslala šaty skor ako za 14 dní (to by už nestihli prísť)