• Dodání zboží je poměrně rychlé.
    • Zvolila jsem si výdejní místo, které mám nejblíže bydliště. Obchod mi však místo změnil, a to bez vysvětlení, bez omluvy a bez možnosti vybrat si jiné výdejní místo. Navíc zvolil výdejní místo nejdál od mého bydliště, musela jsem tedy pro zásilku zajet autem a ne pěšky, jak jsem původně zamýšlela.
    • Při objednávce zboží mi byl zaslán e-mail s vypočtenou CELKOVOU cenou k úhradě. Za balné a přepravné bylo uvedeno 0 Kč. Rovněž při objednávání zboží jsem se dočetla, že v případě zaslání zboží na výdejní místo Zásilkovna.cz se doprava neplatí. Přesto mi bylo při převzetí zboží naúčtováno 40 Kč za dopravu.

Změna výdejního místa bez udání důvodu.
    Naúčtování dopravného, které bylo uvedeno jako "ZDARMA".

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

děkujeme za Vaší recenzi. Výdejní místo které jste si zvolila v objednávce bohužel není v seznamu výdejních míst v zásilkovně, proto jsme zvolili jinou zásilkovnu ve Vašem městě. Při kontrole Vaši objednávky jste si mohla všimnout, že objednávka není dobře vytvořená. Když jste si zadávala platbu zvolila jste platbu na dobírku za kterou účtujeme poštovné ve výši 40,- Kč, ale u dopravy jste zvolila platbu předem, nevíme proč. Jelikož nám od Vás platba nepřišla (čekali jsme 6 dní), předpokládali jsme že máte zájem o zaslání na dobírku. Odeslali jsme Vám zásilku na dobírku a přidali k ní poštovné 40,- Kč. Ceny za dopravu máme uvedeny na našich webových stránkách.

Oddělení dámské obuvi - Toppanky

• Vysoce nekvalitní Neopovídá velikost, obruba podrážky jen na jedné botě.

NEOBJEDNAVAT
    Absolutně nekvalitní
    I za ty ceny je ten brak drahý

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

děkujeme za Vaší recenzi.
    Pokud jste s obuvi nebyla spokojená, máte ze zákona 14 denní lhůtu pro vrácení zboží a odstoupení od Kupní smlouvy. Pokud Vám nesedí velikost, vyměníme Vám ji zdarma za jinou.
    Nemáme od Váš žádný email o tom, že byla obuv nějak poškozená.

Oddělení dámské obuvi - Toppanky

• Dlouha dodaci lhuta. Zbozi na Zasilkovnu dorazilo po tydnu.

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

děkujeme za Vaší recenzi.

Některé zboží máme v externím skladu a jejich doba dodání je 2-5 dní. Vaše objednávka byla v této lhůtě vyřízena. Bohužel již neovlivníme dobu, za kterou Vám balíček přepraví dopravní služba.

Oddělení dámské obuvi - Toppanky

• nabízí pěkné zboží a tak to vypadá že si nakoupíte v super ceně ...
    • ale co nabízí to nemá

nedoporučuji,velmi jsem se zklamala!!!

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

děkujeme za Vaší recenzi a velmi si ji vážíme.
    Bohužel někdy se stane, že se žádané zboží vyprodá dříve, než jej stačíme odstranit z našich webových stránek. Poté musíme zákazníka informovat o nedostupnosti zboží.
    Ve Vašem případě to byla kabelka, kterou jsme měli mít v externím skladu, bohužel jsme nedokázali ovlivnit, že již není skladem.

• Jsem zklamaná.

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

Vaše objednávka byla do dvou dnů vyřízena a odeslána. Žádnou zprávu o tom, že nejste spokojená s obuví a chtěla by jste ji vrátit, popřípadě Vám nesedí velikostně od Vás nemáme. Pokud pro Vás můžeme něco udělat, ozvěte se nám prosím.

• pomalé reagování

po objednání a zaplacení zboží tentýž den(út dopoledne)mi v pátek odpoledna přišel mail,že se omlouvají,ale nevšimli si že zboží nemají skladem.Na boty jsem celkem spěchala :( měli by to zjistit dřív pro příště

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

velmi nás mrzí situace, že obuv nebyla dostupná. Vámi objednané zboží jsme měli v externím skladu a bohužel nám nedorazilo. Tuto informaci jsme se dověděli až ve čtvrtek odpoledne, kdy nám přišla pravidelná dodávka zboží ze skladu. Hned v pátek jsme Vás proto informovali zasláním omluvného mailu s kompenzací 30% na nákup dalšího zboží.

chtěla jsem obuv velikosti42 ale velikost neodpovídá

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

je nám líto, že Vám obuv velikostně nevyhovuje. U každé obuvi uvádíme velikostní tabulku, podle které si můžete velikost překontrolovat. U každého nakupujícího je třeba řešit velikost individuálně, pokud nemá třeba větší nárt a pod. Děkujeme za recenzi.
    Moderní-boty

• nelze vyzkoušet a realita je vždy jiná než na obrázku.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

děkujeme za Vaší recenzi. Mrzí nás, že boty nesplňovaly Vaše představy, ovšem toto my jako obchod nedokážeme ovlivnit.

• to vážně netuším
    • naprostá neprofesionalita

Objednala jsem si boty, udala jsem jak fakturační, tak doručovací adresu. Po čtrnácti dnech jsem stále čekala na zásilku. Psala jsem proto do obchodu, že zásilka ještě nedorazila a zda by mi alespoň poslali číslo zásilky, abych mohla ověřit u kurýra. K mému překvapení kurýr doručoval zásilku na fakturační adresu, kde ji překvapivě neměl kdo převzít, nikdo mne však kvůli tomu nekontaktoval. Na můj dotaz zda by bylo možné zásilku doručit na jinou adresu jsem dostala odpověď, že zásilka se dnes vrací odesilateli, takže ne. Dva dny na to mě kontaktuje neznámé číslo ve čtvrt na osm ráno. Vzhledem k tomu, že v době spánku nemám zapnuté zvonění nevím o tom. V poledne volá opět, na druhé straně mi nadává velmi nepříjemná paní, že se mi nemůže dovolat a že jsem si nevyzvedla zásilku kterou mi posílali. Odvětím, že mi ji zaslali na jinou adresu, než jsem udala jako doručovací a paní na mě huláká že jí to nezajímá, že ona pouze vyřizuje vrácené zásilky. Po pár slovech mě předává kolegyni, která po mně chce znovu adresu nadiktovat. Boty nakonec dorazily, ale o podobnou zkušenost již příště nestojím.

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

Velice nás jako Tým oddělení obuvi mrzí, že jste pociťovala z naší strany neprofesionální jednání. Proto budeme tuto záležitost řešit interně. Samozřejmě prvotní doručování zásilky bylo chybou u nás na expedici. Adresy do systému PPL se navádějí ručně, proto doručení ovlivní lidský faktor. Velice se omlouváme a děkujeme za pochopení

• hezké zboží
    • ceny
    • možnost vyzvednutí na výdejním místě
    • příšerná komunikace
    • zboží zaplaceno přes slevomat, psaná dodací lhůta je 2 týdny, píšou problémy s voucherem ale neinformovali, když bych zakázku sama nesledovala, tak ani tohle se neřeší. Objednáno 7.7.2015, je 26.7.2015 a stále nic. Jediná reakce emailem skrz voucher byla "děkujeme". Žádná omluva ani informace ohledně dodání.

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za zpoždění Vaší objednávky, které vzniklo naší chybou. Toto ihned napravíme a boty Vám obratem zasíláme. Děkujeme za pochopení.

• chtěla jsem využít body ze Slevomatu.
    • obuv si zřejmě už takto nekoupím.

jiné zkušenosti s tímto obchodem nemám. Zřejmě ale koupi obuvi bych nedoporučila.

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

Dobrý den, dle našich záznamů byla Vámi vytvořena objednávka dne 14.7.2015.Obuv Vám byla expedována expedována 15.7.2015 na základě Vámi zakoupeného voucheru na slevomatu. Jako dopravu jste si zvolila uložení na zásilkovně ve Zlíně. Tuto zásilku jste si vyzvedla 17.7..2015. Nerozumíme zápornému hodnocení. Děkujeme za pochopení

• špatná a Hrubá obsluha!

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

děkujeme za Vaší recenzi a velmi si ji vážíme. Vaše nemilá zkušenost s naší obsluhou nás velmi mrzí a omlouváme se. Děkujeme za pochopení

• levné žabky
    • nepřehlednost

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

děkujeme za Vaší recenzi a velmi si ji vážíme. Filtry se snažíme stále vylepšovat, aby vyhovovaly všem. Děkujeme za pochopení.

Oddělení dámské obuvi - Toppanky

• boty dorazily vcas,ale sine zapachaji i po tydnu vetrani , V.C.

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

Dobrý den, pakliže jste shledala na botech vadu. Měla jste možnost je do 14 dní vrátit bez udání důvodu. Děkujeme

• Zadne
    • To se neda tak jednoduse napsat ale je jich dost

Tohle byl muj prvni ale zaroven posledni nakup boty uz nikdy kupovat timto zpusobem nebudu kyticky rozdilne v prave bote mi zajede noha az na zem a na pate mam 2 cm volno ale leva zase sedi na pate perfektne jenze ty 2 cm jsou volne ve spici takze nikdy vzdy jen v obchode ayzkouset

Velikost neseděla a když jsem si chtěla objednat boty ve větší velikosti, neměli již vůbec boty v nabídce. Celkově dodání zboží trvalo poměrně dlouho a komunikace s obchodem nebyla moc profesionální.

• výhody nevidím žádné, byla jsem nespokojena
    • Zboží absolutně neodpovídá velikosti, každá bota je jinak veliká - naprosto nekvalitní obuv. Při vrácení neuznána reklamace - bylo mi řečeno, že boty jsou použité - vracela jsem je ještě ten den. Zde si nikdy nic už nekoupím!!!
    • Absolutně nedoporučuji!

OBCHOD NEDOPORUČUJI!

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

dle telefonického rozhovoru jste oznámila, že jste boty odesílala tentýž den, kdy jste je vyzvedla. Bohužel jste boty odeslala až po 3 dnech od vyzvednutí. Boty jste vyzvedla 9. 1. 2015 a odeslala jste je až 12. 1. 2015 dle sledování zásilek čísla balíku, který jste odeslala z české pošty.

Boty byly špinavé a se štěrkem v podrážkách. Čili na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní nemáte právo, jelikož boty musí být čisté a nepoužité jak je napsáno v obchodních podmínkách.

Racional Invest - oddělení obuvi

• Nekvalitní zboží.
    • Komunikace z obchodu až po 6-ti pracovních dnech.

Dlouhý termín dodání. Inzerují 2-5 dnů. Přitom od objednávky trvalo 8 běžných dnů než mi napsali, že si můžu zboží vyzvednout. Mezi tím jsem navštívila tento obchod na Radniční ve Frýdku- Místku a zjistila, že kvalita zboží neodpovídá ceně. Většina zboží pochází z číny což mě odradilo. Tento obchod bych nikomu nedoporučila. Levněji stejné zboží nakoupite na tržnici.

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

do termínu 2 - 5 pracovních dní jsme se vešli. Hned pátý den jsme Vás kontaktovali, že je kabelka již k vyzvednutí. Nikdo se o kabelku nepřihlásil a ani nevyzvedl. Psali jsme Vám 2 x e-mail jestli máte stále o ní zájem. Žádná komunikace z Vaší strany. Objednávku jsme stornovali.

Bohužel v současné době vyrábí v Číně 99% veškerých světoznámých značek. I těch nejznámějších.

I ostatní internetové a kamenné obchody prodávají stejné zboží.

Slušnost je odpovědět a stornovat objednávku.

Racional Invest - oddělení obuvi

• Žádné.
    • Špatná komunikace a předražené zboží.Po navštívení kamenného obchodu jsem zjistila,že prodávané zboží je vyrobeno v Číně.

Špatná komunikace a předražené zboží.Po navštívení kamenného obchodu jsem zjistila,že prodávané zboží je vyrobeno v Číně. Nakupovat toto zboží nedoporučuji.

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

velmi nás mrzí, že jste nebyla se zboží spokojena. Jenže bohužel v současné době vyrábí v Číně 99% veškerých světoznámých značek.

I ostatní internetové a kamenné obchody prodávají stejné zboží.

Děkujeme

Racional Invest

Naštěstí peníze mi byly hned vráceny, ale i po zrušení objednávky (z jejich strany) a vrácení peněz mi došel e-mail, že mám zboží zaplatit.

Reakce obchodu Moderni-Boty.cz

stala se chyba v našem systému. Děkujeme Vám za tuto informaci . Tuto chybu jsme již napravili a vícekrát se opakovat nebude.

Děkujeme a ještě jednou se omlouváme.

S přáním hezkého dne