Na základě negativních zkušeností zákazníků Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto e-shopu.

• Tento obchod je podvod, prosím vyhněte se mu. Podávám trestní oznámení.

• Komunikace, zboží bez dokladu, reklamace

• naprosto nepoužitelné. ještě že jsem neplatil zboží předem, jinak už bych neviděl ani peníze ani zboží

Podvodníci !!!!!
    Pozor na ně !!!!

• Pěkný web
    • Příšerná úroveň prodejny, všude nesystematický nepořádek, zboží se válí mezi jídlem, odpadky a hromadami všeho možného, co do obchodu ani nepatří. A především prodejce lže o původu zboží, když vydává staré ošuntělé telefony za nepoužité.

Jen pro velmi otrlé kupující.

• doporučení
    • špatná komunikace.

• NEKUPUJTE! NEKUPUJTE! NEKUPUJTE! výhody? žádné, pomůžou vám od vaši prostředků, prodají vám použitý mobil jako nový, a dráž než jakýkoli jiný prodejce použitých mobilů cca o 2,5 tisíce..
    • -Podvodné jednání
    • -prodávají použité mobily jako nové, a když přijde zcela evidentně použitý / opotřebovaný mobil, ještě tvrdí, že není dostatečně jasné že je použitý

NEKUPUJTE! NEKUPUJTE! NEKUPUJTE!
    Jak jsem so dočetl v dalších recenzích( bohužel jsem nebyl dostatečně obezřetný před objednáním):
    - použité mobily prodávají jako nové ( krabička je prý rozdělaná kvůli instalaci folie- kterou jsem si mimochodem neobjednal)
    - na účtence uvádějí paragraf 90 zákona 235/ 2004 který se vytahuje k použitému zboží- takže jak už taky bylo uvedeno níže žádný odpočet DPH! , dle prodejce tomu naše účetní nerozumí...
    - naúčtují ochrannou fólii (celkem 168,- včetně montáže- pochybuji, že tak někdo něco nového nalepil),kterou jsem si neobjednal, a po telefonu jsem toto výslovně odmítnul.
    Bohužel jsem nepřebíral telefon osobně, takže jsem nezjistil rozdíl v ceně za dobírku, jinak bych balík nepřevzal.
    Jestli se chcete dostat použitý mobil a ještě za vyšší cenu než jste si objednali, tak obchod doporučuji.

• 10 dnu cekam na zbozy
    • všechny

nijak je to arogantní šmejd co nemá obdoby a pokud bude na něj hromadná žaloba rád se připojím email je [email protected]

• Absolutně nespokojen, nevidím žádné výhody, obchod je spíš jeden z podprůměrných. Pokud někdo nakupuje v tomto obchodě, přeju pevné nervy a hodně štěstí s doručením zboží.
    • Zatím nejhorší internetový obchod, který jsem kdy navštívil.

Nebrat, pouze pro otrlé zákazníky.

• inzerované zboží není skladem

Inzerované zboží nebylo skladem, po omluvě majitele se totéž nedostupné zboží v e-shopu objevilo znovu a s vyšší cenou. Po opětovném telefonátu majiteli e-shopu byl velmi nepříjemný až sprostý, telefon nám opětovně "pokládal". O mém názoru na něj jsem se utvrdila i po přečtění referencí ostatních potencionálních zákazníků. Rozhodně nedoporučuji!!!!

• špatná komunikace, zasláno jiné zboží, než bylo objednáno, místo originál nabíječky zaslána jiná, vrácení peněz trvalo cca 3 týdny po každodenních urgencích, kdy jsem stále znovu opakovala problém (údajně kolegové spolu nekomunikují), správná nabíječka nedorazila vůbec.

v žádném případě nedoporučuji

• ŠPATNÁ KOMUNIKACE,ODBUDOU VÁS SLIBEM V NÁPRAVU A NIC SE NEDĚJE!!!

SICE DOPRAVA A OBJEDNÁNÍ RYCHLÉ,ALE CO SE SKRÝVALO V BALÍKU JE VĚC DRUHÁ!!!1.jiná barva mobilu,než jsem si objednala 2:jiný obal než jsem si objednala 3:jiný a už použitý držák,který nepasuje na objednaný mobil4:neoriginální folie na mobil,již nalepená za ůčtovanou cenu za nalepení 79,-!!+folie 189,- děs!!TAKŽE KDYŽ TO SHRNU ANI JEDNA OBJEDNANÁ VĚC NESEDĚLA!!!!Po x@ a x telefonátech a slibech,že sjednají náhradu se nestalo nic!!A já bohužel doufala v solidnost,že vše napraví,ale do dnešního dne bohužel nic a to ještě nevím,zda mobil funguje.:(,ale bojím se poslat vše zpět a nemít nic.Má chyba je,že jsem si nepřečetla recenze na tento obchod.NEUDĚLEJTE TU SAMOU CHYBU!!!MĚL BY TAM NĚKDO POSLAT KONTROLU!!!

pokud se stane zazrak a pan Cigárek dá mou objednávku do pořádku,recenzi ráda změním

Objednala jsem si zboží podle nabídky z e-shopu, zvolila jsem dodání kurýrem. Po několika dnech volali z obchodu, že se mám pro zboží dostavit osobně a jen tak mimochodem mi pán sdělil, že mnou objednaný produkt už není, takže mi dodají jiný. Podotýkám, že bez mého souhlasu. Objednávku jsem zrušila, takto se rozhodně nejedná. Mimochodem, zboží z původní objednávky stále figuruje v nabídce e-shopu mobilyporuba, takže s aktualizací stránek si zřejmě nikdo hlavu neláme. Absolutně nedoporučuji.

• Vrátili peníze
    • Nespolehlivost
    • Klamání zákazníků
    • Zboží je dováženo z Polska

Nenakupujte v tomto obchodě!!!!!!

• Nedoporučuji nikomu!!!
    ... neochota ze strany prodávajícího- na internetových stránkách milné informace prý na skladě 99ks a nakonec jsem se po 14 dnech dozvěděla,že nemají žádný kus... katastrofální komunikace, zkrátka jsou to podvodníci!!!

• Katastrofa- od 7.9. ani naznak komunikacie,preco zasielka nebola,pripadne nebude dodana
    • Žádné!!!!
    • Podvodné jednání a okrádání spotřebitelů!!!
    • Zasílají nefunkční zboží (repasované,vydávané za nové) - dochází ke klamání spotřebitele!!!
    • Porušují občanský zákoník o vrácení zboží!!!!
    • Šílená komunikace, neochota, arogantnost!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Lidé dejte si na tyto podvodníky pozor!!!!! Zasílají nefunkční zboží, repasované, vydávané za nové, což Vám tvrdí i při objednávání a i když výslovně napíšete do objednávky, že chcete pouze nový telefon, zašlou Vám repasovaný absolutně nefunkční šmejd!!!!!! Částku Vám nevrátí celou, ale pouze 80% z ceny zboží!!!, takže Vás okradou a ještě zaplatíte 2x poštovné!!! Kdyby to nebylo tak daleko a měl bych více času, zajel bych si to do Ostravy vyřídit, ale nestojí mě to za to...

• Obchod slíbí a nedodrží

špatné!!

Je to banda podvodníku dodali k telefonu starou baterii kterou jsem reklamovala v den dodaní telefonu za 17 dní ještě neposlali jinou tak mam telefon na nic od 1září jsme jim 3x volali a posilali 3x mail

• Objednal jsem černý mobilní telefon a osobně jsem chtěl vyzvednout, nechal jsem si ho v prodejně rozbalit a byl bílý, prodavač se mi smažil namluvit, že jsem barvu nespecifikoval, ale v emailu jsem mu ukázal, že tomu tak není. Slíbil, že ho budou mít za dva dny, nebylo tomu tak.

Neseriózní.