Na základě negativních zkušeností zákazníků Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto e-shopu.

• Mobilní telefon dorazil, ale jiný.
    • Krycí fólie na mobil nainstalována, ale za poplatek, o němž mě prodejce neinformoval.
    • Neseriózní jednání prodejce.
    • Klamání zákazníka.
    • Problémy s reklamací.
    • Účtování nepodložených částek.

MOBILY PORUBA NIKDY VÍCE
    - nevěrohodný e-shop
    - klamání zákazníka
    - problémy s reklamací
    - nekorektní jednání

• ignorace
    • nedodali fakturu
    • připravili jiné zboží

shrnutí vč. videa kde tvrdí že fakturu nedodají najdete zde http://radovan.bloger.cz/pribehy-cestovani/tragedie-nejlevnejsimobily24-cz-mobilyporuba-cz-mobilyzabreh-cz-Pavel-Ciganek

• komunikace, prodávající

neschopný komunikovat a vážit si zákazníka

• Výhodou je cena
    • Neochota
    • Nekomunikace

Chtěl jsem levný telefon, ale když jsem potom četl recenze, tak jsem si to rozmyslel. Zaplatil jsem 9500,- Ale telefon nikde, poslal jsem odstoupení od smlouvy.
    Týden bombardování SMS a mailem mi trvalo, než jsem dostal peníze z pana Cigánka zpět. Až když jsem dal poptávku vymahačům dluhu.

Za mě 100% NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD !!!!!!

Nahlášeno na ČOI.

• komunikace, nepravdivý popis nebízeného zboží.

Tragédie...

• podvodný prodejce, místo nového telefonu zaslal použitý polský šmejd !!!!
    • obchod nekomunikuje, nereaguje na reklamaci !!!!

podvodník !!!! pozor, nikdy nic zde nekupovat !!!

Objednala jsem si mobil s platbou přes účet. Poté mně kontaktoval pracovník s prodejem doplňků(slída, obal....) - doobjednala jsem si pouze slídu. Pracovník mi poslal do e-mailu platební údaje. Po zaplacení jsem čekala na balík. Balík přišel - na dobírku s cenou cca o 700,- dražší. Tak jsem ho logicky nepřevzala a volala onomu pracovníkovi, že mám zásilku placenou a co s tím? Pracovník mi arogantně sdělil, že mám balík zaplatit a peníze mi následně pošlou zpět, že to není problém. Odmítla jsem znovu zaplatit - navíc vyšší částku. Pracovník řekl, že semnou není žádná domluva a tak jsem odpověděla, že se zařídím jinak a chtěla jsem platbu zpět. Za chvilku volal zpátky, že je to zařízené a balík doručí znovu druhý den. Opravdu přišel - ta vyšší cena byla za pojištění, SD kartu.....prostě za věci, které jsem odmítla dokoupit. Obchod doporučuji těm, kdo se umí bránit!!!

• dobré ceny
    • nemají zboží skladem ačkoli tak inzerují

nedoporučuji

Reakce obchodu www.mobilyporuba.cz

Dobrý den Vážený pane Pospíšil Milan,

ze Zlatých Hor ze Svobodova náměstí č. ..... , pročpak vystupujete jako anonym a nepředstavíte se. Asi i díky tomu, že ne až tak mluvíte pravdu bychom řekli.
    Objednal jste si u nás telefon LG E460 Optimus L5 II (black). Následující den jsme Vám telefonovali a nabídli Vám bílou barvu telefonu - tu máme skladem. Jelikož jste, ale výslovně trval na černé, tak jsme se domluvili, že počkáte. I když naskladnění černé bude asi obtížnější, protože na trhu černá barva telefonu již není a nebo je někde ojediněle.
    Takže pravda je taková, že telefony LG L5 II máme skladem a ne jak uvádíte a hodnotíte nás, že nemáme. Akorát není k dispozici určitá barva, kterou jste požadoval.
    Když pane Pospíšil ze Zlatých Hor napíšete "A" tak proč nenapíšete i "B", snažíte se být zajímavý a nebo není Vaše ego tak úplně košér?? Ale tohle je bolest této společnosti, né jenom Vaše tak můžete v tomhle být klidný, že nejste jediný, ale je Vás mnoho.

Přesto Vám přejeme Vše dobré a hlavně najít to dobré v sobě a ne jenom vypouštět "síru" jak se stalo modním hitem v dnešní době.

S přáním pěkného dne

Eshop Mobily Poruba

• Žádné!
    • Tel.jsem objednala,ještě tentýž den obj.písemně zrušila.Pán přesto poslal sice úplně jiný přístroj s poškozenou,nefunkční baterii.V tel.je arogantní,na email nereaguje,koukla jsem na recenze a už mi to bylo jasné...Zajedu tam zboží vrátit osobně do 14 dnů a vím jistě,že tam nepojedu sama!

Vyhnout se obloukem,to už mnohem líp nakoupíte na Vietnamské tržnici!

• ŽÁDNÉ
    • arogance

Zboží dorazilo v jiné barvě, objednaná ochranná folie byla nalepená špatně a utržená v jednom rohu.
    Původně jsem se domluvila na vrácení částky za barvu, pan Cigánek mi sice 450,- Kč vrátil, ale přesto jsem se rozhodla zboží vrátit. Vše proběhlo týž den, kdy mobil dorazil. Pan Cigánek mi vyčetl, že musel jet 10 km, aby mi poslal nazpět peníze za špatně zaslanou barvu mobilu (zřejmě nemá internetové bankovnictví). Nicméně jsem se rozhodla v zákonné lhůtě od smlouvy ustoupit a pan Cigánek byl povinen vrátit mi celou částku včetně poštovného. Vrátil mi o 535,- Kč méně (a to nepočítám 145,- zpětné poštovné) a odmítl se o čemkoliv dále bavit. Když jsem mu řekla, že se obrátím na ČOI, řekl mi, ať tak udělám a že už mi nic nepošle, což se také stalo.

• už nikdy!!!!!!!!!!!!!!!

Jedna se o podvodný prodej kde nabízí zboží s DPH a později Vám zašlou fakturu kde DPH není a začnou se vymlouvat že zboží vlastně nebylo nové atd,na prodejnu davám podnět na ČOI,určutě nedoporučuji!!!!

• HA HAHAHAHA NEJSOU ŽÁDNÉ VÝHODY
    • PROČ JSEM NAKOUPILA V TOMTO OBCHODĚ,PROTOŽE JSEM B..Á
    • VŠECHNO ŠPATNĚ, TAHÁME SE O PENÍZE
    • POSLALI MI POUŽITÉ ZBOŽÍ
    • NEKOMUNIKACE
    • AROGANTNOST
    • LHANÍ
    • LHANÍ

NEDOPORUČUJI V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ, NIKDY A NIKOMU KDO SI VÁŽÍ SVÝCH PENĚZ!!!!
    PODPOROVAT MUŽU AFRICKÉ DĚTI A NE LHÁŘE Z OSTRAVY ZÁBŘEH KTEŘÍ SI POCTIVOU PRACÍ NEUMÍ ŽIVIT A TAK PARAZITUJOU NA SLUŠNÝCH LIDECH!

• Žádné
    • Lžou a posílají jiné zboží než co si lidé objednají podle jejich webových stránek. To se zase jednou pan Bc.Pavel Cigánek vyznamenal!!!

Obchod je špatný. Mino SD karty jsem si objednal mobil HONOR 6 H60-L12 černý. Místo toho mi přišel typ H60-L04 a to bílý. Celou zásilku dneska vracím.

Třikrát změna ceny a dva kryty které měli byt součast balení jsem neměla

• cena zboží
    • drahá doprava, amatérský přístup

Mladí amatéři, až vyzrají budou dobří.

Objednáte si zboží které je skladem, ale ve skutečnosti ne. Ze strany obchodu žádná komunikace. Když tam zavoláte a zdvořile se zeptáte na objednané zboží vymlouvají se a nebo položí telefon.

• Zdánlivě dobrou cenu, ale není to pravda, po přijetí objednávky p. Cigánek zavolá, že cena uvedená na webu platí jen pro některé barvy telefonu a uvede o kolik bude stát vybraná barva víc. Odoushlasením ztratíte jediný důvod proč objednat na tomto webu
    • Nechuť řešit reklamace.
    • Prodávají zboží určené pro jiné trhy bez českého návodu
    • Zboží nepřišlo v pořádku - vadný akumulátor

Výrazně bych doporučoval nenakupovat.
    U jednoho ze dvou mobilních telefonů byl vadný akumulátor (telefon se s akumulátorem nedal ani zapnout, ani nabít a dokonce akumulátor byl nafouklý a nešel ani dovřít kryt.
    Ani jeden z telefonů nebyl pro český trh, jeden pro polský a jeden pro ruský, bez českých návodů.
    Při telefonické konzultaci p. Cigánek nabídne levnou krycí fólii, ale už neuvede, že budou účtovat za nalepení dalších 79,- Kč a navíc fólie ani nesedí v celé ploše a někdy ani není nalepená rovně.
    Na telefonickou reklamaci mi p. Cigánek odpověděl abych to poslal do mailu a na emaily opakovaně nereaguje. Stačilo si přečíst recenze ostatních nakupujících a mohl jsem si ušetřit starosti a nakoupit lépe jinde.

• Žádné
    • Neférovost

Raději se jim vyhnout

• jsou to podvodnici

nic u nich nekupujte poslali špatnej telefon a když jsem to začala řešit tak na všechno měli dost času jenom lžou a vymejšlej si jak by vás co nejrychlejc odbili až po tom když jsme to chtěli řešit přes právníka tak se začalo něco dít všechno sváděj na poštu a přesto si balíky nepřebíraj a přitom je pošta hned vedle nich takže radim nic nenakupovat podle mě kladný recenze si tam píšou sami