uvádějí zboží skladem ale nemají, dodací lhůta 10 pracovních dnů

• Obchod poskytuje nepravdivé informace o prodaném zboží.

Zakoupil jsem od vás pouzdro na mobilní telefon Nokia1020.V nabídce je uvedeno že je z pravé kůže.Ve skutečnosti je z náhražky kůže.Takzvané PU kůže.V nabídce o pu kůži není ani zmínka.Klamete zákazníky.

Reakce obchodu Mobile2You.cz

doporučujeme dočíst kompletní specifikaci produktu až do konce :-)
    Přikládáme odkaz pro jistotu: https://www.mobile2you.cz/pouzdro-wallet-nokia-lumia-1020-kozene

Hezký den.

• Dlouhá doba doručování více jak 2 týdny

• velmi dlouhá komunikace, od objednávky do dodání 14 dní

nedoporučuji, pokud potřebujete zboží rychle.

• Přehlednost stránek, cenny zboží
    • Nekvalitní zboží

Cena příznivá, ale po 4 dnech používání bohužel se kryt začal škrábat a neví přes něj vidět displej. Škoda peněz

Reakce obchodu Mobile2You.cz

děkujeme za recenzi. Pokud nejste se zbožím spokojena, vždy lze vrátit ve 14 denní lhůtě, za podmínek dle zákona, přičemž zboží nesmí být opotřebováno. Co se týče kvality zboží, tak samozřejmě záleží jak je s ním zacházeno, pokud mobil vkládáte do tašky mezi klíče a jiné ostřejší předměty nebo ho pokládáte na drsný povrch, tak se začne odírat i sebelepší pouzdro.

Mobile2You.cz

Pouzdro na Sony Xperia m2.
    Obsah balení: pouzdro které má výrobní vady, stylus který v balíčku chybí a fólie s anglickým návodem (nevím jestli je to moji chybou ale přilepit se mi ji nepodařilo)

Reakce obchodu Mobile2You.cz

pokud nejste s výrobkem spokojena, tak není problém jej vrátit ve 14 denní lhůtě a my Vám vrátíme peníze. Pokud stylus v balení chyběl, tak se omlouváme a můžeme Vám jej dodat zdarma. Nyní již totiž k pouzdru stylus dodáván není. Pokud si nevíte rady s nalepováním fólie, tak není nic jednoduššího než nám napsat email a rádi poradíme :-) Upřednostňujeme komunikaci před negativními recenzemi a snažíme se zákazníkům vyjít vstříc.
    Ještě jednou se omlouváme a pokud chcete tuto situaci vyřešit, tak se nám bez problému ozvěte na [email protected]

Hezký den