uvádějí zboží skladem ale nemají, dodací lhůta 10 pracovních dnů

• Včasné dodání a kvalita zboží dobrá.

SUPER!!

rychlé dodání a kvalitní výrobky

• vše bez problému

• Sehnali kryt na mobil, který už jinde nebyl.
    • Dodací lhůtu 10 dní podle stavu při objednání dodrželi.
    • Ovšem čekal jsem, že je to přímo originál jako jsem měl, chybí na něm nápisy o typu telefonu, jinak je obal stejný.

První nákup, kromě nápisu nemám co vytknout.

• Spokojenost a rychlost dodání

• Obchod poskytuje nepravdivé informace o prodaném zboží.

Zakoupil jsem od vás pouzdro na mobilní telefon Nokia1020.V nabídce je uvedeno že je z pravé kůže.Ve skutečnosti je z náhražky kůže.Takzvané PU kůže.V nabídce o pu kůži není ani zmínka.Klamete zákazníky.

Reakce obchodu Mobile2You.cz

doporučujeme dočíst kompletní specifikaci produktu až do konce :-)
    Přikládáme odkaz pro jistotu: https://www.mobile2you.cz/pouzdro-wallet-nokia-lumia-1020-kozene

Hezký den.
    Mobile2You.cz

• 21.5 zbozi objednano, 15.6 stale nic. Na strankach maji napsano zbozi skladem, dodani do 10 dnu! Jen lzi a vymluvy

Reakce obchodu Mobile2You.cz

žádné lži a výmluvy jsme Vám nevykládali. Pravdivě jsme Vás informovali o problému s dodavatelem. Pokud cítíte, že jsme lhali prosím dejte nám vědět do mailu co přesně vypadalo jako lež.
    Hezký den
    Mobile2You.cz

Toto byl první nákup, obal dorazil a v pořádku. Děkuji

• Dlouhá doba doručování více jak 2 týdny

• Při ubývajících nabídkách starších mobilů např. LumiaNokia 820 všude v e-shopech a prodejnách je uspokojující, positivní a chvályhodné, že ne ve všech

• Výběr
    • Doprava zdarma

Nádherný produkt, nalezen v tomto jediném E-shopu. Cena trochu prudká, ale za to mi byl doručen zdarma.

• Rychlost komunikace
    • způsob zabalení zboží
    • platba předem na účet a dlouhá čekací doba na zboží, ale mají to v podmínkách, takže to není o tom, že by něco slíbili a nedodrželi

Kdybych nečekala relativně dlouho na zboží, bylo by to perfektní.
    Faktem je, že jsem zboží v neděli zaplatila, v pondělí mi přišel e-mail, že penízky došly a až další pondělí přišlo zboží, ale dle smluvních podmínek na to měli 10 dní, takže da facto byli ještě rychlí. Na e-mail přišla okamžitá a příjemná reakce, takže za mě spokojenost :-)

• spokojen s nákupem

• komunikace, rychlost, nabídka zboží

Spokojenost

• Byli jste asi jediní, kdo pouzdro měl.
    • dlouhá doručovací doba.

Ano, doporučuji. Nyní sháním mobil Huawei P9 Lite. Nyní od 8 500 do 10 999. Nabídněte. Holec

• pěkný sortiment
    • rozumná cena za dopravu (kež by to tak bylo všude)
    • poněkud nepořádek ve fotografiích

Kupoval jsem pouzdro. Dorazilo, vše bylo v pořádku až na to, že na fotografii zřejmě bylo totéž pouzdro, ale pro jiný typ telefonu s jiným systémem uchycení (který jsem právě potřeboval). Objednávku jsem tak musel obratem vrátit.

spokojenost