Doporučuji,

spokojenost s cenou i nabídkou dopravy.

• Výborná cena
    • Rychlost dodání produktu
    • Skvělá komunikace

protože jsem nakupovala poprvé, nemůžu celkové hodnotit, možná při dalším nákupu bych přišla na případně chyby, nebo další vychytávky. Nicméně zboží bylo v pořádku, rychle k vyzvednutí, určitě bych obchod doporučila.

• ---
    • zboží není dodáno ani po 1 měsíci

Objednal jsem si zde telefon, který byl za výhodnou cenu a na skladě. Objednávka byla potvrzena a i když je telefon stále na skladě, na dodávku už čekám přes měsíc. Takže příznivá cena v nabídce a zakoupení zboží u této firmy ještě neznamená , že se ho v dohledné době dočkáte.

Vážený pane Foltin,

Děkujeme za Vaše hodnocení na nákup na našem internetovém obchodě.

Vámi objednané zboží, konkrétně Samsung S8500 Wave jsme naskladnili za velice výhodných podmínek a to v omezeném počtu kusů. Na toto zboží bylo přijato velké množství objednávek, které jsme byli schopni vyexpedovat. Bohužel na Vás se již zmíněný model nedostal.

O skutečnosti, že za takto výhodných podmínek zboží již není skladem a prozatím není znám termín naskladnění jste byl informován.

Vaší objednávku máme v systému stále evidovánu jako aktivní, ihned jak bude znám termín dalšího naskladnění budeme Vás o této skutečnosti informovat.

• Mnou odeslaná objednávka byla po mém telefonickém dotazu - kde mobil je?? zrušena, protože se "zapomněli" zmínit, že vybraný telefon nemá české MENU!, pokud bych chtěla českou nabídku, musela bych připlatit

Reakce obchodu mobilcr

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení

O stavu objednávek naše zákazníky pravidelně informujeme ať již telefonicky nebo e-mailem. Pokud mobilní telefon nemá české menu toto je uvedeno v jeho popisu, o této skutečnosti též zákazníka informujeme.

Naše společnost je schopna zajistit i mobilní telefony, které jsou určeny přímo pro český trh, samozřejmě jejich cena je vyšší, pokud zákazník s touto nabídkou nesouhlasí a nevybere ani jiné alternativní zboží objednávka je po domluvě zrušena.

• Nabídl mi to, co jsem potřeboval. Měl telefon,který jsem chtěl, cena ušla, zavolal jsem, potvrdili, poslali... hotovo. Není co řešit
    • Byl myslím hodně dole pod jinými shopy

Asi jako při nákupu v jakémkoliv obchodě - vždy si dopředu zavolejte,než objednáte.

Reakce obchodu mobilcr

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení.

E-shop www.Mobilcr.cz patří mezi novější e-shopy, který si své zákazníky postupně získává. Jsme velice rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a doufáme, že se pro náš e-shop rozhodnete i při dalším nákupu

• je nokia 5800 určená pro český trh nebo je to pro polso, německo atd?

otázka

Reakce obchodu mobilcr

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz.

Mobilní telefon není určen pro český trh, tento model je distribuovaný pro EU. Mobilní telefony jsou kompletně v českém jazyce odblokovány pro všechny operátory s 24 měsíční záruční lhůtou v případě FO a u firem 12 měsíců.

• zatím jsem na žádné klady nenarazil
    • přišel mi již rozbalený a očividně použitý produkt který navíc byl úplně jiný než ten který jsem si objednal

s tímto obchodem mám špatne zkušennosti, ale možné je že se jednalo pouze o chybu, ovšem taková by se stávat neměla

Dobrý den Radku,

Rád bych se pokusil s Vaší pomocí zjistit, jak k takové situaci mohlo dojít.

Ochranná známka na "krabičce" nebo folii pro baterii musely být porušeny, jelikož jak uvádíme na stránkách, zboží pořizujeme z EU- nejčastěji z Německa. Každý přístroj tak musí projít technickým oddělením, které instaluje českou lokalizaci.

Je např. proto možné, že Vám telefon připadal "používaný"?

Skutečnost, že šlo také o naprosto jiný typ je však minimálně stejně závažná.

Kontaktujte mne prosím na [email protected], abychom vše uvedli na správnou míru a vyřešili k Vaší spokojenosti.

Děkuji

• Nízká cena
    • Nízké poštovné
    • Odezva e-shopu (chybí sledování zásilky)

Trochu jsem se bál že smartphone "šedého dovozu" (to zmiňují v obchodních podmínkách a taky vůbec mně to nevadí) dorazí s logem nějakého operátora - to se naštěstí nestalo. Naopak dorazil s pečlivě vyplněným záručním listem a kvalitním českým návodem. Doufám, že s případnou reklamací budu spokojen tak, jako jsem spokojen s nákupem.

• Krásný mobil za krásnou cenu rychle dodaný
    • já si objednal mobil k dodání přes PPL a mobil mi dodala ČESKÁ POŠTA !!!!!!

u mě je to průměrné

Reakce obchodu mobilcr

Dobrý den, děkujeme za Vaší reakci. Ano mobilní telefon jste si objednal přes přepravní službu PPL, ale touto službou zasíláme pouze při objednání zboží na splátky, bankovním převodem nebo při uvedení IČ firmy. Tuto informaci najdete i v našich obchodních podmínkách

• Foták skvělý. :D Dotykáč super,kompas lahoda, ´Miluji ten to mobil ale ta nová verze je lepší. :)*
    • Cena. :D Ale tak není to nejhorší

Skvělý. :D Není co dodat. :D

• serioznost !!!!

nezda se vam divne ze zde na Heurece mají firmy MobilBest.cz, Český-mobil.cz,Obchod s Mobily.cz, Mobilcz.cz, a Mobilplus.cz Mobilni telefony BIZ, stejne adresy i vydejni mista.....

Přeji Vám dobrý den,

Naše společnost ERGOCOM s.r.o. spolupracuje s firmou 4Company, která zajišťuje distribuci zboží. Skutečnost, že toto činí i pro jiné firmy je naprosto pochopitelné, jelikož se jedná o expediční společnost.

Díky tomu lze i za výhodných podmínek zákazníkům nabídnout více výdejních míst a dát jim tak možnost si zboží osobně prohlédnout.

Posuďte prosím, proč bychom za těchto podmínek neměli působit jako seriózní firma.

Děkuji a přeji příjemný zbytek dne