• splnili dodací lhůtu a dodali přesně objednané zboží
    • nesetkala jsem se se slabinou

Doporučuji, nebyl žádný problém

• nabízené zboží není na sladu a musí se dlouho čekat.

• Dobré ceny, zboží "skladem", mají opravdu skladem, výborná komunikace a rychlost dodání.
    • žádné jsem nezjistil

tento obchod doporučuji, velmi solidní jednání, komunikace a rychlost. Jistě zde rád znovu nakoupím

• - cena
    • - rychlost
    • - komunikace
    • - přehlednost

Obchod bez problémů. Zboží skladem, rychlost dodání do druhého dne. Objednané zboží bylo v tomto obchodě nejlevnější. Určitě doporučuji .

• nízké ceny

dobré ceny a doprava zdarma super

• nezorganizovaná komunikace se zákazníkem

• Okamžitá odezva, oceňuji!
    • Nabízí se zboží, které není na skladě

NIjak, z jedné neuskutečněné objednávky se nedá soudit.

• zaškrtla jsem PPL a doručila mi to Česká pošta

Bohužel, nevím proč na webu vůbec jde objednat zboží, které již není k dispozici...

• rychlost, spolehlivost
    • nezaznamenala jsem žádné slabiny

Velice příjemné jednání

• nizka cena

podvod

Reakce obchodu mobilcr

Vážený zákazníku, velice Vám děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel Vám nedokážeme adekvátně reagovat vzhledem k tomu, že zde nejsou uvedana žádná fakta, kterých bychom se mohli chytnout. Budeme rádi když nás budete kontaktovat telefonicky na čísle: 481005781 nebo e-mailem: [email protected], abychom Vám k případným nedostatkům mohli poskytnout vysvětlení a popřípadě naší chybu napravit.

Hezký den e-shop MobilCR.

• přijatelná cena

dobrá komunikace
    rychlé zaslání zboží

• hodně

jak koukám na hodnocení této rádoby super prodejny a servisu,nekoupil si tady ani poutko na mobil.stačilo,že mi zničili 2 mobily.u jedhoho řekli,ať ho vyhodím,že nejde opravit,popošel jsem 400 metrů,do jiného nejmenovaného servisu a tam byl za 2 dny hotový kompletně.takže má zkušenost......vřele všem doporučuji.kteří nevědí co s penězma a chtějí je vyhazovat oknem.

• na mé maily absolutně nereagují, zboží mi nepřišlo

nedoporucuji

Reakce obchodu mobilcr

Vážený zákazníku velice Vám děkujeme za Váš příspěvek, v tuto chvíli Vás mohu požádat o číslo objednávky nebo celé jméno na jaké bylo zboží objednáno, abychom mohli stav Vaší objednávky prověřit.

Prosím kontaktujte nás telefonicky na tel.čísle: 481005781 nebo e-mailem: [email protected]

Přeji hezký den.

• doprava zdarma
    • poslali jste mi použitou baterii, která mi vydrží 24 hodin
    • když jsem psal na reklamační oddělení nikdo mi neodpověděl

myslel sem si že když koupím baterii za 270Kč, bude to fungl nová original baterie - nepoužívaná

Opak je pravdou, poslali mi použitou baterku která vydrží 24hodin, jsem velice happy, kort když z reklamačního mi neodpovídají

Reakce obchodu mobilcr

Vážený zákazníku děkujeme za Váš příspěvek a podnět k zamyšlení.

Zboží zasíláme nové, zcela nepoužité. Pokud jste si zakoupil novou baterii je nutné jí tzv.zformátovat - úplně vybít až do úplného vypnutí telefonu a poté úplně nabít. Tento cyklus se můsí zopakovat nejméně 3x. Záleží též jaký máte telefon a jak moc jej využíváte (poslech písniček, stahování dat prostřednictvím připojení se k internetu.....)

Baterii samozřejmě můžete reklamovat a to zasláním doporučeně na naší adresu: 4Company s.r.o., Soukenné nám. 1, Liberec 460 01. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na tel.čísle: 481005781 nebo e-mailem: [email protected].

• doprava zdarma
    • komunikace, jednání

Velice děkuji za zakoupení nějaké shit servisované baterie která mi vydržela něco málo přes 24h !!! Odpověd lidí z reklamančího??? Žádná.... Hlavně že jsem do proznámek u objednávky psal, at mi neposílají žádnou používanou,repasovanou, servisní baterii...a ejhle... Další obchod kde se snaží podělat lidi....

Doporučení?? .... žádné...

Reakce obchodu mobilcr

Vážený zákazníku děkujeme za Váš příspěvek a podnět k zamyšlení.

Předně Vás poprosím o zdržení se vulgarismů tímto způsobem bohužel nic nevyřešíme.

• Zboží nebylo nejlevnější, ale dopravou zdarma nechal ostatní hodně za sebou - dobrá politika. Pružnost, dobrá komunikace.

Ze začátku jsem měl obavy, jelikož obchod neměl žádné hodnocení, ale nyní mohu v klidu doporučit. Funguje tak jak má.

• Přítnivé ceny
    • delší potvrzení o exportu zboží

Objednal jsem zboží který již bylo pužito jako testovací a byl u něho popis který souhlasil se stavem zboží.I přesto na tento výrobek dali 24 měsíců záruku.tady si člověk může být jistý co objednává.Jsem velmi spokojený určitě se na tento obchod obrátim v příštím nákupu.Doporučuji všem.

• spolehlivost
    • nevim