• dobrá cena
    • Nabízí zboží, které není na skladě, ale u nabídky to není uvedeno

dobra komunikace doporucuji levne ceny

• Telefon, který jsem v obchodě koupil, byl nabízen za nejlevnější cenu v porovnání s ostatními nabídkami na internetu.

Prodejce komunikuje se zákazníkem, snaží se vyhovět a vyexpedovat zboží, co nejdříve.

• Dobra cena
    • Nevim

Hodně negativních příspěvku jsem četl od jiných ale u mě bylo vse v pořádku.

• spolehlivost

• splnili dodací lhůtu a dodali přesně objednané zboží
    • nesetkala jsem se se slabinou

Doporučuji, nebyl žádný problém

• Dobré ceny, zboží "skladem", mají opravdu skladem, výborná komunikace a rychlost dodání.
    • žádné jsem nezjistil

tento obchod doporučuji, velmi solidní jednání, komunikace a rychlost. Jistě zde rád znovu nakoupím

• - cena
    • - rychlost
    • - komunikace
    • - přehlednost

Obchod bez problémů. Zboží skladem, rychlost dodání do druhého dne. Objednané zboží bylo v tomto obchodě nejlevnější. Určitě doporučuji .

• nízké ceny

dobré ceny a doprava zdarma super

• zaškrtla jsem PPL a doručila mi to Česká pošta

• rychlost, spolehlivost
    • nezaznamenala jsem žádné slabiny

Velice příjemné jednání

• přijatelná cena

dobrá komunikace
    rychlé zaslání zboží

• Zboží nebylo nejlevnější, ale dopravou zdarma nechal ostatní hodně za sebou - dobrá politika. Pružnost, dobrá komunikace.

Ze začátku jsem měl obavy, jelikož obchod neměl žádné hodnocení, ale nyní mohu v klidu doporučit. Funguje tak jak má.

• Přítnivé ceny
    • delší potvrzení o exportu zboží

Objednal jsem zboží který již bylo pužito jako testovací a byl u něho popis který souhlasil se stavem zboží.I přesto na tento výrobek dali 24 měsíců záruku.tady si člověk může být jistý co objednává.Jsem velmi spokojený určitě se na tento obchod obrátim v příštím nákupu.Doporučuji všem.

• spolehlivost
    • nevim

Doporučuji,

spokojenost s cenou i nabídkou dopravy.

• Výborná cena
    • Rychlost dodání produktu
    • Skvělá komunikace

protože jsem nakupovala poprvé, nemůžu celkové hodnotit, možná při dalším nákupu bych přišla na případně chyby, nebo další vychytávky. Nicméně zboží bylo v pořádku, rychle k vyzvednutí, určitě bych obchod doporučila.

• Nabídl mi to, co jsem potřeboval. Měl telefon,který jsem chtěl, cena ušla, zavolal jsem, potvrdili, poslali... hotovo. Není co řešit
    • Byl myslím hodně dole pod jinými shopy

Asi jako při nákupu v jakémkoliv obchodě - vždy si dopředu zavolejte,než objednáte.

Reakce obchodu mobilcr

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení.

E-shop www.Mobilcr.cz patří mezi novější e-shopy, který si své zákazníky postupně získává. Jsme velice rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a doufáme, že se pro náš e-shop rozhodnete i při dalším nákupu