• komunikace
  • podvod kdyz neco objednam ocekavam ze mi neco prijde

Objednávka a platba proběhly 30.4.2013. Zboží dorazilo i přesto že bylo "skladem" 23.5.2013. Pan Volek nekomunikuje. Na maily nereaguje a telefon je nedostupný. Vřele doporučuji obrátit se jinam.

• Naprosto zoufalá komunikace, odpověď na objednávku přišla po týdnu, že je stornována, že skladem už bohužel není. To bych pochopil, ale proč takovou dobu čekám na odpověď? A proč takovou dobu čekám na vrácení peněz?? Které stále nemám.

Bohužel nemohu obchod doporučit. Stále čekám na vrácení 231 Kč za platbu převodem u stornované objednávky ze strany obchodu. Platil jsem převodem dle pokynů. Pan Volek mi odpověděl, že objednávka je stornována, ale, že by mi vrátil peníze to ne. Už na to čekám asi třetí nebo čtvrtý den a dochází mi trpělivost. Nechápu, jak je tohle možné a jsem z toho opravdu strašně zklamaný a hlavně naštvaný. Jsem zvědavý, jestli ty peníze ještě někdy uvidím.

• po objednávce napřišla žádná odezva. Nereagují ani na email!!

• Nekomunikuje se zákazníkem

Nedoporučuji, mnou objednáné zboží je na e-shopu skladem už od 24.4. kdy jsem ho objednávala a dnes 9.5. a nepřišla ani odpověď na dotaz jak to s objednávkou vypadá a to prý zboží skladem expedují do 24 hodin...

Dobrý den,objednala jsem si sluchátka(2x),jsou na pohled pěkná,ale jedny...s nimi jde poslouchat pouze písničky.Když pustím rádio,pouze v nich šumí,sem tam zaslechnu nějaký jiný zvuk.A druhé sluchátka nejdou vůbec zapojit,protože mi neustále vytáčí telefonní čísla.V podstatě jsou pro mě obojí nepoužitelná.Takže zboží si už u Vás neobjednám.Bohužel jsem vyhodila obal,tak je nemůžu ani reklamovat.S pozdravem

• zadne
    • absolutne nespolehlivy - nereaguje na zadny kontakt - absolutne nekomunikuje - tel, chat, email

Objednal jsem a ihned zaplatil, po 10 dnech nemam zpravu, zda mi objednane zbozi vubec dojde. Jeste jsem se nesetkal s takovouto nespolehlivosti a nekorektnosti stran internetovych prodejcu. Prosim vyvarujte se nakupu u teto spolecnosti. Pokud ovsem mate penez nazbyt a jste hazardnim hracem, pak to urcite zkuste.

• Žádné.
    • Absolutně žádná komunikace, nechávají si posílat peníze na účet a zboží nezasílají.

Prosím všechny, aby nenakupovali v tomto obchodě, mám jen špatnou zkušenost, jako mnoho zákazníků přede mnou. Objednal jsem si zboží, které bylo skladem, poslal platbu předem na účet dle pokynů k platbě, které jsem z obchodu dostal a teď nemám ani peníze, ani zboží. Nikdo se mnou nekomunikuje, nereagují na emaily, neberou telefony.
    Lituji, že jsem si nepřečetl recenze na tento obchod na Heuréce dříve, než jsem si objednal zboží.

• Čekám 20dní na sluchátka ?

• Více než před 2 mi týdny jsem uhradila převodem cenu za zboží, p. Volek se mi e-mailem ozval, že část zboží nemají, zda budu chtít odeslat část zboží nebo vrátit peníze. Přes mé tři e-mailové odpovědi se mi již neozvali, peníze na můj účet také nezaslali. Telefon mají nedostupný. Měla jsem si přečíst recenze na tento e-shop před objednávkou a byla bych varována, že se může něco takového stát. I když se jedná o menší částku, přesto se spojím s mou kamarádkou právničkou, jak tuto věc dále řešit, případně se spojím s dalšími takto podvedenými klienty.

Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!

• imaginární zboží :)
    • vlastně žádné protože obchod se neuskutečnil :)

zkuste nakoupit a zboží dorazí nebo taky ne:D
    rozhodně vás to nebude stát ani korunu navíc

• Komunikace a dodací lhůta.

Live podpora, která má byt po-pá 09-18 je stále offline.
    Mobilní komunikace nefunguje!!!
    Mailová komunikace vázne!!
    A vzhledem k tomu že bylo objednáno zboží, které bylo údajně dle e-shopu skladem, tak dodací lhůta byla až za týden. A to e-shop avizuje odesílání zboží do 24 hodin od objednání.

• zbozi jsem dvakrat objednal dodnes neprislo-neochota k zakaznikovi

neochota k zakaznikovy

- zbozi jsem objednal
    - bylo mi potvrzeno jeho odeslani
    - po 6dnech od potvrzeni odeslani jsem zadal cislo baliku at muzu dohledat kde to vazne
    - doted jsem nedostal ani balik ani jeho cislo

zboží jsem si objednala, poslala jse
    m platbu a do dnešního dne se mi neozvali, pote jsem objednávku zrusila a furt zadny email jsem neobdrzela. a platbu zpet mi nevratili

Žádná komunikace, nereagují na email. Zboží nedorazilo. Nikdy více

• Na základě hlášení, že je zboží na skladě jsem si objednal béžové kožené pouzdro pro nokii 8800. Na email mi přišla odpověd, že se objednávka zpracovává atd. Tak jsem usoudil, že je vše v pořádku a jak jsem zvyklí z jiných eshopů jsem čekal, že mi přijde nejpozději druhý den hlášení o expedici zboží. Bohužel nic zhruba 4 dny..jen tak mimochodem na číslo uvedené na stránkách jsem se nedovolal ani jednou. Asi po necelém týdnu mi přišla odpověd, že zboží již neni skladem......takhle si internetový obchod nepředstavuji, pokud na toto mají ostatní náladu, at vesele nakupují.

• Źádné výhody
    • Neserioznost jednání, nepotvrdili přijetí platby, neodeslali zboží.

Obloukem se tomuto obchodu vyhněte.