• Chcete-li podat na pana Pavla Volka hromadné trestní oznámení a vymáhání škody, prosím kontaktujte mne na [email protected]
    • Klamavé obchodní praktiky
    • Není možné zkontaktovat

Do obchodu dle reklamačního řádu odesláno zboží na reklamaci. Obchod je nekontaktní, nereaguje na zprávy, reklamaci nevyřídil, zboží zpátky neposlal. ČOI od toho dala ruce pryč. Předávám na Policii ČR. Pán má několik obchodů gsmobchod.cz,Mobil-expert.cz a Mobil-partner.cz. Celková škoda okolo 10 000 tisíc korun.

• nesplnil,co je v zmluve napisane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,porusil zmluvu...
    • je to jednoduche:nahlasit ho na policii a na obchodnu inspekciu...

podat trestne oznamenie!!!!!!!!!!!

• Nový Jičín není tak daleko, abych nemohla na Policii zajet podat podnět k trestnímu stíhání pro podvod
    • Žádná reakce na maily, chat
    • Telefony nedostupné nebo neexistující
    • Komunikace naprosto nemožná
    • E-shop se tváří jako fungující, ale nejspíš se jenom automaticky odesílá potvrzení o objednávce
    • Běžný účet u Fio banka je činný (platby přijímá)

Na e-shopu jsem objednala zboží, zaplatila převodem, odeslala potvrzení o platbě a tím celá transakce skončila. Styl "mrtvý brouk" - žádná reakce. Při kontrole stavu objednávky se již skoro 14 dnů čeká na platbu, která byla provedena téměř okamžitě, protože se jednalo o převod uvnitř banky. Telefony jsou buď nedostupné nebo neexistující. Mohla jsem se na tyto recenze podívat dříve, nejspíš bych nedopadla tak, jak jsem popsala. Mám, sice drahé, ale ponaučení. Varuji ostatní nakupující! Velmi vážně zvažuji podat podnět nejen na Policii, ale i na Živnostenský úřad a ČOI. Podvodů a zlodějiny už mám tak akorát dost!

Vážení zákazníci,
    následující informace se týká zákazníků, kteří již dříve nakoupili v jednom z těchto internetových obchodů: Mobil-Partner.sk, GsmObchod.cz a Mobil-Expert.cz.

Mrzí nás, pokud jsme Vám způsobili nějakou z nepříjemností, které někteří z Vás zmiňuji v recenzích níže. Veškeré nesrovnalosti vážící se k některým objednávkám jsou samozřejmě naší chybou, nicméně trváme na tom, že se jedná o nedopatření, nikoliv záměr. Chceme zákazníky ubezpečit, že naší snahou nikdy nebylo zákazníky okrást.

Prosíme proto zákazníky, kterých se tyto nesrovnalosti týkají, aby celý problém popsali na speciálně zřízený email [email protected] a my zaručujeme, že se věcí budeme aktivně zabývat.

Abychom dokázali, že máme zájem tyto nesrovnalosti řešit, budeme Vaše podněty a jejich řešení zveřejňovat na stránce http://mobil-expert.cz/podnety

Doufáme, že se nám společně podaří vzniklé problémy co nejdříve vyřešit ke spokojenosti obou stran.

Omlouváme se Vám za způsobené nepříjemnosti.

S přáním hezkého dne,
    Pavel Volek,
    provozovatel

• Zlodějna!!!Zaplať a já budu dělat mrtvého brouka:

Už měsíc a půl čekám na zboží a stále nic.Neodepisuje email,ani nezvedá telefon.Nechce prostě komunikovat se zákazníky.Je to normální zlodějna a nic jiného.takový člověk patří akorát za mříže!Dejte si na pana Volka velký pozor a nic mu neplaťte,nebo dopadnete jako já!

• Největší zlodějna !!!!!

Zaplatil jsem,neposlal zboží ani peníze nevrátil.Vůbec nekomunikuje.Je to prostě zlodějna!!!!!!!!!!!!!!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• neodpovedaju na emaily, tovar pisany skladom uz cakam 2tyzdne!!!

uz nikdy viac !!!

• Po zaplacení zboží se už týdny nic neděje a záhy byl jejich web odstaven.

Podvodníci zlodějský.

• Zboží nakonec dorazilo.
    • Totální a absolutní nekomunikace se zákazníkem, ať už telefonicky nebo emailem.
    • Potvrzení o objednávce sice přišlo, ale na zboží, které údajně mělo být skladem, jsem čekal více než měsíc.

Celkový dojem je nelichotivý. Dlouhá dodací lhůta zboží, které je na stránkách uvedeno, že je skladem, ignorace zákazníka. Ještě, že jim systém alespoň odesílá automatické emaily, jinak bych o své objednávce nevěděl vůbec nic.

• Zboží nakonec skutečně dorazilo
    • Dlouhá dodací doba (cca měsíc) u zboží s označením k dispozici
    • Nemožná komunikace

Tak beru částečně zpět komentář viz níže. Zboží nakonec dorazilo po měsíci od objednání. E-shop tedy funguje, ale od objednání po doručení zboží nemá člověk žádnou šanci zjistit kdy zboží dorazí nebo zda bude objednávka stornována.

• Nový Jičín je příliš daleko na to, abych tam jel to řešit, což mi ušetří spoustu nervů a možná i trestní stíhání.
    • ZLODĚJI, PODVODNÍCI

EDIT: Přišel mi email, že objednávka byla zrušena a peníze mi přišly zpět na účet. Jinak POZOR na obchod http://mobil-expert.cz... funguje naprosto stejně a má kupodivu i stejného provozovatele.

Objednané zboží, zaplacené předem převodem nedorazilo. Nikdo se mnou nekomunikuje, mobilní telefon mají neustále vypnutý, neodepisují na emaily ani na facebooku. Škoda mě způsobená není nijak veliká, tudíž sám toho moc nezmůžu, ale rád bych se připojil k nějaké hromadné stížnosti. Už jen z principu. Zloději by neměli podnikat.

• Vůbec nic
    • Zaplacené zboží nedorazilo, na emaily nikdo neodpovídá, jeden telefon je dlouhodobě nedostupný a druhý telefon již bezmála měsíc nikdo nezvedá.
    • E-shop dost možná již vůbec nefunguje.
    • Varuji ostatní!

Nenakupovat!

• prehladny eshop
    • dobre ceny
    • dlha doba dodania cca nad 10 dni
    • predajca neodoveda na dotazy ohladom objednavky

nakup v tomto obchode odporucam pre tych , ktory maju pevne nervy a chut dlhsie cakat na dodanie tovaru

• komunikace

• Žádné

• mali aj starsie komponenty a ceny boli celkom dobre
    • nemozna komunikacia
    • momentalne uz aj nefungujuca stranka

Objednavka takmer dva tyzdne, zatial neprislo nic. Neda sa tam dovolat a na mail neodpovedaju. Zda sa ze v CR sa obchod uz premenoval na mobil-expert.cz, slovenska domena www.mobil-partner.sk uz nefunguje, stale je to vsak p.Volek. Nastastie som sa uz v minulosti na podobnom obchode naucil a odvtedy nikdy nic neplatim vopred, len na dobierku. Ak tovar nepride v priebehu dalsieho tyzdna a z obchodu ani bu ani mu, tak objednavam to iste inde a tuto zasielku ani neprevezmem.

• podvod kdyz neco objednam ocekavam ze mi neco prijde

Objednávka a platba proběhly 30.4.2013. Zboží dorazilo i přesto že bylo "skladem" 23.5.2013. Pan Volek nekomunikuje. Na maily nereaguje a telefon je nedostupný. Vřele doporučuji obrátit se jinam.

• Naprosto zoufalá komunikace, odpověď na objednávku přišla po týdnu, že je stornována, že skladem už bohužel není. To bych pochopil, ale proč takovou dobu čekám na odpověď? A proč takovou dobu čekám na vrácení peněz?? Které stále nemám.

Bohužel nemohu obchod doporučit. Stále čekám na vrácení 231 Kč za platbu převodem u stornované objednávky ze strany obchodu. Platil jsem převodem dle pokynů. Pan Volek mi odpověděl, že objednávka je stornována, ale, že by mi vrátil peníze to ne. Už na to čekám asi třetí nebo čtvrtý den a dochází mi trpělivost. Nechápu, jak je tohle možné a jsem z toho opravdu strašně zklamaný a hlavně naštvaný. Jsem zvědavý, jestli ty peníze ještě někdy uvidím.