• Zboží, které jsem sháněl, měli v tomto obchodě o 200 Kč levnější než v jiných.

Mají v tomto mírné nedostatky. Když už jsem měl balíček dávno doma, přišel mi od nich e-mail, že teprve zásilku odeslali.

• Zakoupil jsem zde náhradní díl na mobil. Vše bylo v pořádku.

• spolehlivost a rychlost dodávky

obednal jsem si mobil od Motoroly, ktery u zadneho prodejce s kamennym obschodem nebyl k dispozici. Po prevzeti jsem bohuzel zjistil, ze mi nevyhovuje. Vraceni probehlo naprosto bez problemu, obchod mohu jedine doporucit. Nabizi zajimave telefony, ktee jidne nejsou k mani.

Děkujeme za reakci...

• Doporučuji

• Můj první nákup.
    • Rychlost dodávky, informace obratem, ochota

Výběr podle dosahu zboží a jeho ceny - Heuréka
    Vlastní zkušenost je velice dobrá
    Doporučuji - výše uvedeno

Děkujeme za recenzi.

• - Skvělá komunikace s obchodem.
    • - Nabídka zboží které již běžně neseženete.
    • - Přehlednost stránek.
    • - Dodání opravdu rychle.
    • Nezpozoroval jsem žádné, jiné e-shopy by se měli od pana Zemana učit.

Velice skvělá komunikace ještě před koupí a po koupi zboží. Pan Zeman je velice slušný člověk a pokud se vám něco nelíbí váš problém umí bleskurychle vyřešit. Byl jsem velice spokojený ze službami MM Mobily.cz, opravdu mohu jen doporučit neváhejte.

• Nákup proběhl podle mých představ.
    • více způsobu dopravy

Spokojenost

• Nízké ceny
    • Výborná komunikace

Určitě doporučuji! :)

• Solidní jednání, koupě zboží, které jinde už není v prodeji.
    • Nevím

Výborný. Perfektní komunikace s prodejcem. Doporučuji.

Reakce obchodu MM mobily.cz

Děkujeme za hodnocení obchodu.

• V obchodě jsem našla zboží, které jiný prodejce nenabízí, měla jsem specielní požadavek a u Vás jsem uspěla.
    • Slabinou je dlouhá dodací lhůta.

V tomto obchodě naleznete to, co v jiných obchodech neobjevíte.

• Rychlé jednání a dodání zboži

Byla jsem moc spokojená

Děkujeme za recenzi.

• Jako jeden z mála nabízí kvalitní tlačítkové mobilní telefony, na mé dotazy ještě před objednáním zboží odpověděli rychle a ochotně.

Byla jsem velice spokojena po všech stránkách, zcela určitě v případě potřeby využiji znovu služeb tohoto obchodu

Reakce obchodu MM mobily.cz

Děkujeme za hodnocení našeho obchodu.

• jako jeden z mála obchodů dodává telefony značky Motorola
    • celkem přehledné stránky e-shopu
    • obchod rychle a ochotně reaguje na e-maily a umožňuje tak online komunikaci a to i mimo klasickou pracovní dobu!!!
    • dodání i starších telefonů
    • v e-shopu byl nabízen telefon, který bohužel již nešlo objednat
    • dlouhá čekací doba (možná se to týká jen mého konkrétního kusu)
    • dodán zjevně použitý telefon (opět zdůrazňuji že se mohlo jednat jen o můj produkt), přestože byl prodáván jako nový, je to částečně i má vina, protože jsem si vybral výběhový model (2012), který se již nevyrábí

Netroufám si vyřknout ortel, zda doporučuji tento obchod či nikoliv. Na jednu stranu jsem byl zklamán, nejprve v e-sphop prezentovaným zbožím, které nelze objednat, po té dodáním použitého telefonu (dle tvrzení prodejce "z předváděčky") a následná dvojitá reklamace, která byla ovšem provedena, na české poměry, velmi rychle a vždy doprovozená pohotovou mailovou komunikací, s nabídkou zapůjčení náhradního telefonu. A to už se má zkušenost překlápí do pozitivna. Jak jsem již psal, pan Zeman z MMmobily.cz, po celou dobu komunikoval rychle, ochotně a vstřícně. K vzniklým problémům se postavil čelem. Nestalo se mi, že bych se musel něčeho doprošovat a celkově mít z nákupu trauma a zahořklý dojem :)
    A jelikož server Heureka.cz neumožňuje jakési střední hodnocení, rozhodl jsem se zvolit "doporučuji", protože, jak se říká: Konec dobrý, všechno dobé.

Doporučuji ostatním, byli jsme spokojeni.

Děkujeme.

• Dodavku zbozi, ktere neni uplne bezne k mani. Jeden z mala shopu, kde je mozne koupit Motorolu Moto X. :-)
    • Nic me nenapada.

Shanel jsem neco, co bezne neni k sehnani. Telefon nebyl skladem, ale bylo mi nabidnuto objednani s dodavkou behem par dnu. Objednal jsem a telefon v poradku dorazil behem par dnu. Baleni v poradku, telefon v poradku, cena v poradku. Zastupce obchodu mel vstricne jednani. Doporucuji.

Přes to, že telefon nebyl na skladě jej prodejce neuvěřitelně rychle dokázal sehnat a dodat.

Děkujeme za hodnocení...

• dodací lhuta