• inzeruje zboží,které již není vyráběno a tedy zákazníkovi dodáno.

• normální obchod jako desítky dalších
    • uděláte objednávku a potom naprosto zbytečně čekáte v naději,že zboží obdržíte...ani se neobtěžují Vám napsat,že zboží nedodají...

Objednal jsem zboží,bylo u něj skladem do 10 dní,přišlo mi potvrzení objednávky a od té doby - a je to dneska 20 den,co jsem objednal,ticho po pěšině..zboží mi neodeslali,neposlali jediný mail,jako bych objednávku neudělal...pokud se chcete dívat měsíce na obrázek mobilu na stránkách,tak objednejte zde,pokud chcete mobil na telefonování,určitě nakupte jinde...já osobně už určitě čekat na zázrak nebudu...

Reakce obchodu MM mobily.cz

Je nám líto, ale Vámi vybrané zboží které nebylo v době objednávky skladem bylo naskladněno skutečně až po třech týdnech. Mohl jste se dotázat emailem nebo zavolat což jste neučinil, alespoň před napsáním recenze.

Děkujeme za pochopení.
    MM mobily

• Levnější a sehnatelné. Nicméně kromě tohoto dotazu nic nemám a už ani nechci.

Reakce obchodu MM mobily.cz

Děkujeme za účelovou recenzi. Příště prosím uveďte v objednávce alespoň skutečnou adresu a číslo popisné.

S pozdravem MM mobily

• Zboží, je relativně levnější, oproti ostatním obchodům.
    • Dlouhé časové lhůty dodání.
    • Platil jsem převodem a je to už 14 dní. Stále čekám, na již zaplacené zboží. Bohužel, tak to má obchod i ve svém upozornění - 3 až 40 dní dodací lhůta.

Nakoupil jsem v tomto obchodě především pro levnější ceny, oproti ostatním obchodům, ale za cenu dlouhého čekání na dovoz objednaného zboží. Po celou dobu, zákazník čeká a čeká, kdy se obchod ozve, že zboží odesílá. Je to nevyzpytatelně dlouhá doba.

Obchod bych doporučil těm, co jim nevadí čtyřiceti denní dodací lhůta.

Proč ano? Jak se již zmiňuji, levnější zboží. Proč ne? Pro předlouhé dodací lhůty, se kterými jsem se ještě při nákupu přes internet v jiných obchodech nesetkal.

Reakce obchodu MM mobily.cz

děkujeme za reakci, nicméně je třeba upřesnit některé informace. Pokud u nás objednáte zboží, které je uvedeno skladem, tak jej odesíláme zpravidla do 24 hodin. Objednal jste si však zboží, které v době objednání skladem nebylo a na e-shopu zároveň byla uvedena informace o dodání 2-3 týdny. S potvrzením a odesláním objednávky jste tedy s touto lhůtou souhlasil. Vaše platba byla převedena na účet 19.6. což je k dnešnímu datu deset dnů a to zdali platíte převodem nebo si zvolíte dobírku nemá vliv na dobu dodání zboží. Zároveň jsme spolu komunikovali emailem, kde jsem vám dodací lhůtu potvrdil. Domnívám se tedy, že na hodnocení obchodu je poněkud brzy. Informace, že by doba dodání zboží byla až 40 dnů se nezakládá na pravdě. Veškeré informace naleznete v obchodních podmínkách. V případě pochybností o dodacích lhůtách je možno doptat se emailem, nebo telefonicky, čož jste také učinil, nicméně to zřejmě pro vás nebylo dostačující.

Děkuji za pochopení.

Zeman, MM mobily

• nespolehlivost

co jsem objednal, jsem nedostal . Tak co si mám myslet ??

Dobrý den.
    Omlouvám se za delší dodací lhůty, nicméně jste si objednal zboží, které nebylo skladem. Vaše objednávka je stále ve stádiu vyřizování a jakmile dojde k expedici, obdržíte automaticky generovaný email o odeslání zboží. Děkuji za pochopení.

Zeman, MM mobily

• Osobní odběr přesto mě napočítali k ceně telefonu 140kč dobírku.

Ve finále mě vyšla cena telefonu jako jinde.

Reakce obchodu MM mobily.cz

Mrzí nás Vaše recenze, jelikož se nezakládá na pravdě.

Zde sdělím několik fakt:

- Způsob dopravy a platby si má možnost každý zvolit před odesláním objednávky podle toho, co mu vyhovuje.

- Cenu za zvolenou dopravu a platbu vidíte ještě před odesláním objednávky.

- Při odesílání objednávky jste si odsouhlasila obchodní podmínky eshopu, tím pádem i souhlas s cenou za zvolenou dopravu.

- Mohla jste zvolit například platbu předem na účet a zaslání zboží českou poštou a měla by jste DOPRAVU ZDARMA!

- Osobní odběr na naší pobočce a osobní odběr na HeurekaPointu (Uloženka.cz) není to samé, zvolila jste si osobní odběr na Heureka pointu, kam musíme zboží zasílat, dopravcem, nebo poštou, což samozřejmě není zdarma, navíc jste chtěla platit až při převzetí, takže jste si navolila dobírku, za což rovněž Uloženka.cz účtuje poplatek. V tomto případě zohleďnujeme tyto náklady v ceně dopravy a tyto náklady byly viditelné jak před odesláním objednávky, tak na faktuře. Navíc tyto náklady také účtujeme pouze do určité výše objednávky. Od 5000,-Kč zdarma.

Udělovat negativní hodnocení za způsob dopravy a platby, kterou jste si sama navolila, přesto že jste měla možnost si vybrat dopravu zdarma je dle nás velmi nekorektní.

S pozdravem MM mobily.

• neprehledny
    • slaba komunikace

Mají nepřehledně dopravu, je tam jakási poznámka o doručování PPL (má člověk procházet všechny položky aby viděl u které to je a u které ne?) Proč to tuto službu nenabízí jen u těch položek u kterých je to aktuální?
    Přišel pouze jeden informační email, že zboží bude expedováno někdy příští týden. Co to znamená, kdy dorazí? Budu ještě informován, až ho expedují od nich nebo mám prostě čekat jestli nahodou někdy dorazí? Maji psáno dodaní 7-10 dnů a po 10 dnech nevím jak to dopadne.

Reakce obchodu MM mobily.cz

Podle jména Vás nemáme v databázi, nicméně číslo objednávky jsme dohledali a Váš případ je v řešení. Bohužel se protáhla lhůta ve které nám dodavatel posílá zboží a to my nejsme schopni z naší strany ovlivnit. Kdyby jste nám předně poslal email s dotazem, usnadnil by jste nám řešení Vašeho případu. Bohužel jste zvolil opačný postup a to negativní recenze a potom email. Každopádně, my vždy o termínu dodání informujeme a na emaily odpovídáme pravidelně.

S pozdravem Zeman

Doplňujeme, že zboží jsme dodali v náhradním termínu s omluvou.