• počítačový obchod (ne smíšené zboží :-)
    • některé zboží za velmi slušnou cenu
    • -

Slušný obchod

• Dorucenie tovaru po Bren vo vecernych hodinach a zdarma :)

• široký výběr, kvalitní zboží, dobrá komunikace, rychlé dodání, možnost osobního vyzvednutí

• dopravu přes ulozenka.cz a cenu
    • nevím o žádné

• zboží lze vyzvednout na Vámi vybrané pobočce
    • Poměrně dlouhá doba čekání na zboží v dnešní době

• široký sortimen, nízká cena zakoupeného zboží oproti jiným obchodům

• Možnost vyzkoušet zboží před zaplacením.
    • Ochotný personál.
    • V popisu zlevněného zboží uvedený konkrétní druh vady.
    • U zlevněného zboží s popsanou závadou nebyla provedená dostatečná fotodokumentace k posouzení rozsahu slovně popsané vady.

Kupoval jem zlevněné zboží a mohl jsem si je na prodejně osobně vyzkoušet a rozhodnout se, zda objednávku před zaplacením zruším (pokud by mi uvedená vada vadila) nebo zboží koupím.

• vyzvednutí v blízkosti bydliště

• Spolehlivost, garance české distribuce, rychlost

Super

• Byla zrušena prodejna v centru města.

Reakce obchodu Mironet.cz

mohl bych Vás poprosit o podrobnější informace? Evidujeme pod Vaším klientským číslem jen zásilku na plzeňskou výdejnu - tu máte na mysli? Naše pobočka v Plzni totiž funguje už roky na nezměněné adrese.

• Osobný odber , cena , rýchlosť vybavenia aj expedovania tovaru
    • nič , teda zatiaľ

Dobrá dostupnosť, prehľadnosť stránok , cena , rýchlosť vybavenia

Reakce obchodu Mironet.cz

jsme rádi, že Mironet splnil Vaše očekávání! Pokud byste měl jakýkoli nápad, po jehož realizaci bychom si zasloužili hodnocení 100%, budeme rádi.

[email protected]

• Někdy levně jší než konkurence.

Koupil jsem batoh, který jsem obratem vrátil, protože fotka v eshopu byla na hony vzdálená tomu hnusu, který jsem si potom vyzvedl. Peníze mi byly vráceny bez problémů do tří dnů na účet.

Reakce obchodu Mironet.cz

omlouváme se za nesrovnalosti, bohužel i našim dodavatelům se stává, že se pomíchají názvy produktů, jejich parametry a obrázky. Naši pracovníci se snaží takové chyby maximálně omezovat, ale ani oni nejsou dokonalí. Nezlobte se prosím.

[email protected]

• Rychlá dodávka, zboží za slušné ceny.

Rychlý a spolehlivý nákup u odborníka.

• Super slevy.

• Přehledný E-Shop
    • Milí pracovníci
    • Nepřehledný čekací systém ve výdejnách

Zboží jsem v jiných obchodech nenašel, a tak na Mironet padla jasná volba. I cena byla velmi přívětivá.
    Zboží jsem objednal přes E-Shop a zvolil možnost osobního předání. Příjemně mě překvapilo, když balíček přišel ještě dřívě, než uváděli na internetu.
    Když budu ještě něco chtít nakoupit, vrátím se. A budu se vracet s úsměvem, protože vím, že mi ho v Mironetu oplatí.

Reakce obchodu Mironet.cz

děkujeme Vám za recenzi i to, že jste si dal tu práci zmínit, proč jste byl spokojen. Mohl bych se zeptat na podrobnosti týkající se uvedené negativní zkušenosti s pořadovým systémem? Jedná se o náš program a uvítáme tipy, které by jeho funkcionalitu zlepšily.

[email protected]

• Zajímavé ceny u některého zboží.
    • Osobní odběr v Brně.

• výběr v klidu na internetu

OK

• solidní ceny
    • asi nic

dobrá volba

• Špatná komunikace

Koupil jsem si telefon jako dárek pro kamarádku. Telefon po rozbalení nebyl ani zabalen do fólií a ani baterie ani nabíječka. Fólie nebyli žádné. Krabička nebyla dostatečně zabalená a telefon vypadával. Po zapnutí telefonu a zadání pinu se telefon neustále restartovával. Z hezkého dárku se stal průser. Telefon nefunguje. Kontaktoval jsem Mironet Praha 7 a tam mi pán řekl do telefonu že mi zboží vymění. Jel jsem 40 km do Prahy abych telefon vyměnil za funkční abych kamarádku nezklamal. Telefon jsem vrátil do 11 dnů, právo na vrácení peněz mám do 14 dnů. Pracovník reklamace mi řekl že se to musí posoudit a pak mi zavolají. Jsem nespokojen. Příště si koupím telefon jinde kde mi hned vrátěji peníze a mohu si vzít hned nový.

Reakce obchodu Mironet.cz

na vrácení zboží ve 14 denní lhůtě máte samozřejmě právo. Pochopte však prosím, že pokud telefon nefunguje správně, je na místě zkoumat, zda jeho stav byl způsoben před nákupem, nebo až po něm. Jsem si jist, že pokud servisní technici potvrdí Vaši domněnku, že se jednalo o chybný kus, peníze odešleme okamžitě.

• -
    • pomalost

Reakce obchodu Mironet.cz

nezlobte se na nás, ale s negativním hodnocením rychlosti dopravy musíme nesouhlasit. Produkt, který nebyl na našem skladě, jste si objednal 12.5. s tím, že bude doručen do 15.5. v rámci jistoty termínu doručení s nárokem na 500kč zpět, pokud tento čas nestihneme. Zásilka byla reálně 15.5. doručena na pobočku zásilkovny, kde jste si ji však vyzvednul až o týden později.