• Poměrně velká síť měst, kam se dá zboží zaslat.
    • Možná by mohlo být dodání rychlejší, ale já jsem na zboží nepospíchala. Takže pro mne bylo vše podle představ.

Dostál svým slibům. Zboží bylo včas a za sjednanou cenu na svém místě.

• Na to, že byl výrobek skladem, tak dodání objednaného zboží trvalo dost dlouho. Já to respektuji, ale příště si objednám asi jinde.

Reakce obchodu Mironet.cz

prověřil jsem Vaši objednávku a domnívám se, že k žádnému pochybení nedošlo. Objednané zboží bylo v externím skladu, nikoli klasickém, což odpovídalo i datu doručení při potvrzování objednávky. Tento termín jsme dodrželi, od objednání se tedy žádné termíny nezměnily a zásilka se nikde nezdržela.
    [email protected]

Dobré ceny a rychlost dodání.

• - levnejsi cena za gopro hero 4 black nez vsude jinde
    • - rychlost vyrizeni zbozi na pobocce Praha 4
    • - u zbozi nebyl cesky navod, pouze jde stahnout z jejich stra ek naskenovany a neni zrovna moc kvalitna. Asi to nebude ceska ofiko distribuce

Nemam problem nakoupit i priste

• Obchod nabízí slušný výběr zboží a ceny. Oceňuji zapojení obchodu do poboček Zásilkovny, tuto službu jsem také využil.

Doporučuji nákup v tomto obchodě.

• Kamenné pobočky
    • V celku zkušený personál
    • Servis na některých pobočkách nestojí za nic; centrála je OK. Záleží na tom, na koho narazáte

Jeden z mála obchodů nabízejících výhody e-shopu, který současně zajišťuje podporu zákazníkům v sítí vlastních obchodů a servisů. To jejich konkurenti nezládají.

Reakce obchodu Mironet.cz

na náš servis jsme hrdí, bohužel však přímý dohled máme jen nad našimi pražskými pobočkami a Mironetem v Plzni a Brně, kde proto očekáváme nejvyšší standard služeb. Děkujeme za pochvalu personálu i poboček!

[email protected]

• Rychlost a spolehlivost.
    • Žádné

• platba kartou na prodejne
    • poplatek za dovirku

Reakce obchodu Mironet.cz

rozumíme Vašim stížnostem, i my bychom rádi měli na všech pobočkách platbu kartou a na dobírku zdarma, bohužel však současná situace něco takového nedovoluje. Změnily se podmínky spolupráce s některými přepravci a pro zachování zákaznického pohodlí jsme byli nuceni přistoupit na změny cen. Omlouváme se Vám a pracujeme na optimalizaci nákladů, abychom se mohli vrátit k lepším cenám.

[email protected]

• Rychlý výběr na unternetu a rychlost dodání
    • Při zpracování zakázky není zcela jednoznačně přehledný způsob a cena dopravy, především s ohledem na né úplně přehledné možnosti způsobu platby – po chybném zadání však byla oprava neprodleně provedene po telefonátu na info linku

Reakce obchodu Mironet.cz

nedávno jsme měnili vzhled nákupního košíku, právě proto, aby byl přehlednější - nově tedy vybíráte dopravu a způsob platby a automaticky se Vám v závislosti na označených možnostech vypisuje doba dodání. Věříme tedy, že Vám provedené změny usnadní nákup.

[email protected]

• rychlé vyřízení, příjemné vystupování

• Mám to blízko a je to rychle :-)

• ?
    • Lživý web obchodu, který sliboval všechno zboží skladem s dodáním do max. 2 dnů, nakonec dodána je část objednávky, a až za týden od objednání (!).
    • I před vlastním dodáním personál lhal, že je již vše skladem (!).
    • Nereagovali nijak na poznámku v objednávce k potvrzení skutečné dodací lhůty a poté na na e-mail výzvy k potvrzení dodání.
    • Po týdnu první e-mail, oznamující již odeslání zboží...

Absolutně nedoporučuji.

Reakce obchodu Mironet.cz

obáváme se, že toto je příliš jednostranné vyjádření. K celému vyhrocení situace došlo kvůli několika událostem: za nedostupnost části objednaného zboží se omlouváme, nicméně pokládat telefon snad nebylo třeba a okamžitě volat nahněvanému zákazníkovi by asi nebylo taktní z naší strany. Po dohodě o zaslání alespoň části objednávky jste po nás požadoval sdělení čísla balíku, které však před odesláním ani znát nemůžeme a informovali jsme Vás proto až ve chvíli, kdy nám známo bylo. Věříme, že v klidném tónu bychom celou záležitost vyřešili dříve.

[email protected]

• dobrá cena daného výrobku
    • jinak nic
    • Zasílat informace o odeslání zásilky e-mailem den předem v 22 hodin v noci mi přijde nevhodné.
    • Samotná přeprava PPL mne také zklamala, protože přepravce předal zaplacený balíček cizímu člověku bez ověření totožnosti - naštěstí to byla sousedka se kterou máme dobré vztahy.

Zaškrtla jsem sice možnost, že doporučuji tento obchod, ale dodala bych k tomu "S VÝHRADAMI". Výběr zboží velký a za dobré ceny a proti tomu také nemám co namítnout. Ale komunikace obchodu pokulhává v oblasti informování zákazníka o odeslání zboží (zasílat informace o odeslání zásilky e-mailem den předem v 22 hodin v noci mi přijde nevhodné). A dále bych si příště již nevybrala možnost dodání PPL, protože kvalita dopravy zboží nebyla zrovna ideální - předání zaplaceného balíčku cizímu člověku bez ověření totožnosti(s PPL jsem měla až doposud dobré zkušenosti).

Reakce obchodu Mironet.cz

zákazníky se snažíme informovat co nejdříve, aby měli co nejvíce prostoru pro organizaci vlastního času, pravděpodobně proto Vám přišlo oznámení o zásilce v tuto hodinu. Mrzí nás, že jste získala nepříjemnou zkušenost s dopravou PPL, i my očekáváme od přepravce dohodnutou kvalitu služeb, bohužel však chování konkrétních osob ovlivnit nedokážeme. Pokud nám ale předáte jméno člověka, který Vám zboží vezl, pokusíme se s PPL situaci řešit.

[email protected]

• Síť poboček k osobnímu vyzvednutí.
    • Autorizovaný prodejce.
    • Rychlá distribuce na pobočky.

• super obchod

vše v pořádku

• Zbozi nedodali, ozvali se az po tydnu. Divi se, ze jsem nastvany. Komunikace je pomala.

Typicky e-shop, ktery lzive uvadi dostupnost zbozi.

Reakce obchodu Mironet.cz

3.6. jste si objednal zboží označené dostupností na dotaz, které pochopitelně nemůžeme hned dodat, ale čekáme na vyjádření dodavatele, zda je produkt k dispozici. Ve Vašem případě bohužel nebyl a proto jsme Vás po tomto zjištění okamžitě oslovili s nabídkou alternativního zboží. Myslíme si tedy, že označení "lživé" na místě není.

• Doprava Přes PPL
    • Zboží dorazilo druhý den a to jsem objednával někdy v šest večer. Ráno v osm doručeno. Bomba

• - příjemné ceny
    • - dobrá a rychlá elektronická komunikace
    • - pojištění zboží
    • "pasivní" prodejce v kamenné pobočce (Brno)

Reakce obchodu Mironet.cz

děkujeme Vám za recenzi, mohli bychom poprosit o podrobnější popis, jak na Vás prodejce působil? Využili bychom ho ke školení pro naše zaměstnance.

[email protected]

• Pružné, rychlé jednání, příjemný personál a krásné prostředí v obchodě.

Bylo mně doporučeno synem.
    Nakupte a sami se přesvědčíte.

Reakce obchodu Mironet.cz

velice Vám děkujeme za tak milou recenzi, vynasnažíme se, abychom ve Vás tento dojem uchovali i nadále!

Vše v pořádku doporučuji