Moc hezké ledvinky, vzhled jako kůže, příjemný materiál a jako bonus malý dáreček uvnitř. Mám z obou kabelek velkou radost.

Reakce obchodu Mendosína.cz

Děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, když dostaneme pěknou recenzi jako je ta vaše.
    Mendosína team

• rychlý servis a doručení

• Rychle doruceni,krásná nabidka

Vše v pořádku :-)

• rychle, pečlivé zabalené, je vidět úcta k zákazníkovi a peci o zboží které dodávají.

Za mne super obchod. Koupila jsem obale na kufry. Jsem mile překvapena jakosti materiálu a dizajnem. Jsou fakt vysoké kvality .Vřele doporučuji. :-)

Reakce obchodu Mendosína.cz

Byli jsme velmi potěšeni vaší recenzí. Je to jedna z odměn naší práce.
    Snažíme se nabídnout našim zákazníkům zboží v dobré a velmi dobré kvalitě za slušné ceny.
    Mnohokrát děkujeme

Mendosína team

• Rychlé doručení, kvalitní zboži.

Rychlé doručení, kvalitní zboží.

Reakce obchodu Mendosína.cz

Byli jsme velmi potěšeni vaší recenzí. Je to jedna z odměn naší práce.
    Mnohokrát děkujeme
    Mendosína team

• rychlost a solidnost jednání

Oceňuji jednak rychlost vyřízení objednávky a k tomu přidávám
    i solidnost jednání, protože jsem musela změnit postup dodání a mému
    požadavku bylo bylo ochotně vyhověno! Ještě jednou děkuji!

Reakce obchodu Mendosína.cz

Děkujeme mnohokrát za krásnou recenzi. Zákazník je u nás na prvním místě a snažíme se pomoct s nákupem ve všech krocích.

rychlost doručení, spokojenost

Reakce obchodu Mendosína.cz

Velmi děkujeme za skvělou recenzi. Vždy nás potěší, když si zákazník dá práci a napíše pozitivní reakci.
    Jsme za to rádi.
    Mendosína team

Kdyby zboží nevyhovovalo, mohu ho nechat na prodejně a nekoupit.
    Prodavačka v prodejně v Teplicích velmi milá.

Reakce obchodu Mendosína.cz

Děkujeme za vaše kladné hodnocení. Pochvalu moc rádi vyřídíme naší kolegyni na prodejně v Teplicích.
    Mendosína Team

Spokojenost,ale radši si objednávám zboží,které platím při
    převzetí

Reakce obchodu Mendosína.cz

Mnohokrát děkujeme za vaši recenzi.
    Platbu na dobírku samozřejmě nabízíme. Jen nebyla v nabídce na předních místech a tak jste ji možná přehlédla.
    Už jsme to napravili a dobírka je viditelná hned na první pohled.

super spolupráce

Reakce obchodu Mendosína.cz

Jsme moc rádi, že vše proběhlo k vaší spokojenosti. Velmi se snažíme a kladné recenze jsou pro nás velkou odměnou. Děkujeme.
    Mendosína team

S tímto obchodem naprostá spokojenost. Vše vyřízeno do dvou dnů, poděkování a malý dáreček

Reakce obchodu Mendosína.cz

Děkujeme za vaši kladnou recenzi. Jsme moc rádi, že jsme vám naší rychlostí udělali radost, snažíme se objednávky vyřizovat v co nejkratším možném čase.
    Mendosína Team

• Pěkné zboží, dobré ceny.

Nákup doporučuji, vše v pořádku.

Reakce obchodu Mendosína.cz

Jsme moc rádi, že jste byla s naším eshopem spokojená. Je to pro nás impuls, že svoji práci děláme dobře. A odměnou je nám mimo jiného i spokojenost našich zákazníků.
    Pochvala nás vždy potěší
    Vaše Mendosína

Rychlost dodání, nákup z pohodlí domova.

Reakce obchodu Mendosína.cz

Co víc si přát než spokojeného zákazníka? Moc jste nás potěšil vaší recenzí.
    Vždy nás to povzbudí ještě k lepším výkonům.
    Moc děkujeme
    Mendosína team

Příjemná paní prodavačka. Byla jsem spokojená.

Reakce obchodu Mendosína.cz

Mnohokrát děkujeme za vaši krásnou recenzi. Naší kolegyni pochvalu vyřídíme.
    Vaše Mendosína

Nakupovala jsem v obchodě poprvé a spokojenost s obchodem velká ale kabelka kterou jsem si koupila NIC MOC.

Reakce obchodu Mendosína.cz

Děkujeme za krásnou recenzi. Moc nás mrzí, že kabelka nesplnila vaše očekávání.
    Je to vždy těžké zprostředkovat dojem z výrobku ve fotografii. Snažíme se proto natáčet i videa na sociální sítě, aby zákazník získal ucelenější představu o produktech.
    Mendosína team

• V této prodejně je velmi milá paní prodavačka,radost tam nakupovat

Byla jsem plně spokojená

Reakce obchodu Mendosína.cz

Mnohokrát děkujeme za vaši super recenzi. Kolegyni vaši pochvalu vyřídíme.
    Snažíme se celý tým uspokojit našeho zákazníka tak, aby měl příjemný pocit z nákupu ve všech jeho krocích.
    A snad se nám to i daří.
    Mendosína team

Spolehlivý obchod, výborná komunikace, vstřícné jednání

Mendosína team

• Rychlé doručení, velmi ochotná a vstřícná obsluha na prodejně v Teplicích. Vše vysvětlila a předala řadu zkušeností.

Celkově jsem velmi spokojen. Zejména s nabídkou pomoci při řešení případných vyskytnuvších se problémů.

Reakce obchodu Mendosína.cz

Jsme již na trhu dlouho a tak i naši pracovníci a pracovnice jsou většinou odborníky v našem oboru. V Teplicích je paní vedoucí již dlouhá léta součástí naší "rodiny" a je to i na přístupu k našim zákazníkům vidět.
    Pochvalu samozřejmě vyřídíme a jistojistě potěší i tam.
    Moc za ní děkujeme.

• naprosto skvělá komunikace

Reakce obchodu Mendosína.cz

Recenze jako je ta vaše nás vždy velmi potěší. Je to odměna za to, že se snažíme.
    A samozřejmě za ní velmi děkujeme!