• kvalita, rychlost dodani, flexibilita

Reakce obchodu Mendosína.cz

Mnohokrát děkujeme za krásnou recenzi. Pokud situace dovolí, expedujeme ještě v den objednání. Jsme rádi, když jsou naši zákazníci spokojeni s naší prací a dobou vyřízení objednávky.

Žádná

Reakce obchodu Mendosína.cz

Děkujeme za pochvalu, snažíme se naše objednávky odesílat v co nejkratším možném termínu tak, aby vám produkty dělaly radost co nejdříve.
    Mendosína Team

Rychlá dodací lhůta, zboží pěkné a v pořádku.
    Spolehlivý nákup, dobrá informovanost.
    Jednoduché nakupování.

rychlé vyřízení

Reakce obchodu Mendosína.cz

Děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, když dostaneme pěknou recenzi jako je ta vaše.

• rychlost dodání

Zboží bylo dodáno rychle s jsem s ním spokojení

Mendosína team

Všechno v pořádku. Kvalitní obchod.

Mendosína team.

Rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace.

Reakce obchodu Mendosína.cz

Byli jsme velmi potěšeni vaší recenzí. Je to jedna z odměn naší práce.
    Snažíme se nabídnout našim zákazníkům zboží v dobré a velmi dobré kvalitě za slušné ceny.
    Mnohokrát děkujeme

• Kvalita
    • Vzhled zboží

Kabelka působí jak z vietnamské tržnice, velké zklamání.

Dobrý den paní Holzerová,
    váš názor na naši kabelku nás opravdu mrzí, při stovkách prodaných kusů jste první, kdo si takto stěžuje. Kabelku jste nám vrátila a při zpracování vašeho odstoupení od smlouvy jsme si všimli, že jste ji ani nevybalila z originálního obalu, z toho důvodu nerozumíme tomu, jak jste mohla usoudit, že je jako z vietnamské tržnice. Konkrétně tento produkt dovážíme z Itálie. Co se týká našeho způsobu balení objednávek, snažíme se používat recyklované obaly a materiály a zajistit tak udržitelnost. Jak jsme psali výše, kabelku jste nám zaslala zpět a my váš požadavek obratem vyřídili.

výhoda

• Výběr, cena.

Né chybou obchodu, doručení trvalo dlouho. Raději zvolte jiný druh doručení než zásilkovnu.

Mendosína team.

• Rychlost dodání, krásné zboží, dobře zabaleno. Doporučuji.

Reakce obchodu Mendosína.cz

Děkujeme za vaši pochvalu. Jsme moc rádi, že jsme vše splnili dle vašich očekávání. Snažíme se objednávky expedovat obratem a je vidět, že se naše práce vyplácí k vaší spokojenosti.
    Mendosína Team

Velmi rychlé a kvalitní.Doporučuji.

Reakce obchodu Mendosína.cz

Děkujeme za hodnocení a pochvalu. Snažíme se dělat vše pro to, abychom objednávky vyřizovali v co nejkratším možném termínu a jsme moc rádi, že jste spokojeni.

• Naprostá spokojenost
    • Férové jednání

Mendosína Team

Maximální spokojenost ,perfektně zabaleno proti případnému poškození během přepravy.Děkuji

• Kvalitní komunikace
    • Rychlá odezva

• Velice rychlé dodání
    • Kvalita zboží

Reakce obchodu Mendosína.cz

Moc děkujeme za kladnou recenzi a věříme, že vám balíček udělal radost. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě.

• Rychle odeslání

Reakce obchodu Mendosína.cz

Mnokrát vám děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byla s objednávku a jejím průběhem spokojena.

• Rychle dodani.
    • Zadna. Vse ok.