• nízké ceny
    • komunikace
    • chybí důvěryhodnost, zájem o zákazníka
    • původ zboží, tuším že půjde o druhou jakost nebo černý trh

nedoporučuji!

• NEKOREKTNÍ JEDNÁNÍ

Jeden nákup stačil 20.11.2014 mi došla rozbita dětska hrazdička ,obratem jsem ji vrátila a i přes opakovaně urgence mi dodnes (1.2.2015) peníze nebily vráceny.

• tento obchod nedováv doklady o zaplacení a faktury, nereaghuje na výzvy.

Dobrý den, Vážený zákazníku,

ke zboží do balení je vždy přikládána objednávka a faktura ke zboží. Zboží je tedy dodáváno s kompletní dokumentací k prodeji. Zároveň si samozřejmě můžete uplatnit do nákladů, jelikož jsme plátci. V případě, že jste v balení fakturu nenašel, je možné nás o ni písemně požádat a my Vám vystavíme opis faktury a zašleme na e-mail. Faktury zasíláme dodatečně elektronickou formou v souladu s právními předpisy České Republiky.

Děkujeme za případné kontaktování.

Mega-Diskont.cz

• -zboží nedodáno
    • -žádné informace
    • -na dotaz žádá odpověď

Nedoporučuji.

• Zakoupené zboží ne a ne dorazit. Na infolince tvrdí, že už během pár dní bude u vás. Po týdnu už neberou telefony.

Podraz a svinstvo. Když u6 se necháte zlákat, neplaťte předem.

Reakce obchodu Mega-Diskont.cz

Vazeny zakazniku, bohuzel nemame jak vasi stiznost sparovat, nicmene obavam se, ze vase tvrzeni neni zalozeno na pravde. Prosli jsme vsechny objednavky s uvedenou platbou bankovnim prevodem a zadne objednavka neni ve stavu, ze bychom za ni prijali penize predem a zbozi nejen neodeslali ale nebylo ani prevzato zakaznikem. Na druhou stranu evidujeme nekolik objednavek, kde je uveden nesmyslny kontakt a pravdiva a platna e-mailova adresa, takze z toho lze usuzovat, ze Vase recenze neni korektni a je konkurencnim hanenim nasich sluzeb. Mega-diskont.cz

• S ohledem na skutečné plnění ze strany e-shopu, nejsou výhody opravdu žádné.
    • Neplní řádně své závazky.

Objednal jsem si dva druhy zboží (2ks). V zásilce na dobírku dorazilo pouze jedno, ale naúčtováno (a mnou uhrazeno - dobírkou) bylo obojí. I přes telefonickou snahu o nápravu a urgence (vše opakovaně a mnohokrát) se vyjma výmluv nedělo a nadále neděje nic. Holt "Velloria Distribution s.r.o." již nikdy více.

Objednal jsem si drahé zboží, přišel mi jen mail, že není objedávka aktivní, po našem telefonátu, co dělat mi řekli, že je to OK, že do 3 dnů zboží dojde, ale po týdnu jsem objednávku zrušil. Komunikace tristní...

• Nemá žádné výhody
    • Absolutní neschopnost

Objednal jsem zboží do dnešního dne se mi nikdo ani neozval.

Objednala jsem si zboží 2 kusy. Na faktuře byla dvojka přeškrtnuta a přepsaná na jeden kus. Zapoměli však také přeškrtnout cenu. Tu nechali stejnou. Když jsem volala do obchodu, ochotně mi řekli, že na své náklady zboží dopošlou. Už je to týden a zboží ani peníze nejsou.

Reakce obchodu Mega-Diskont.cz

Vážený zákazníku, rádi bychom reagovali na Vaši recenzi.Vaše objednávka byla zpracována v den kdy jste zboží objednali. Druhý den bylo doručeno. Po zjištění tohoto pochybení jsme Vám řekli, že bude možné chybějící položku za 20,- dodat hned jak přijde na sklad. Po 4 dnes jsme Vám psali žádost o Váš bankovní účet abychom Vám mohli přeplatek vrátit na Váš bankovní účet, nicméně dodnes nemáme od Vás reakci. Chápu Vaše rozčarování, nicméně aktuálně čekáme na Vaše vyjádření.

Vedení internetového obchodu Mega-Diskont.cz