• nízké ceny
    • komunikace
    • chybí důvěryhodnost, zájem o zákazníka
    • původ zboží, tuším že půjde o druhou jakost nebo černý trh

nedoporučuji!

• Neseriózní jednání
    • Mobilní telefon pro jistotu vypnutý a druhý nikdo nezvedá

Objednal jsem si zboží, kdy už je to přes 2 týdny a má objednávka není stále vyřízena. Setkal jsem se i s majitelem na pobočce a sliboval mi do očí, že se ozve, že to bude v ten a ten den. A bohužel to zůstalo jen u planých slibů. Považuji to silně za neseriózní jednání. Mohu tedy jedině souhlasit s ostatními uživateli a nedoporučit tento obchod, kdy stojí za úvahu stížnost na českou obchodní inspekci.

• Neseriozni obchod :-(

Nekupovat!

Dobrý den, Vážený zákazníku,

Prošli jsme všechny objednávky a bohužel jsme Vás nebyly schopni identifikovat, to znamená, že u nás neevidujeme žádnou objednávku, která by na Vás byla vystavena. Z tohoto důvodu Vás žádáme, aby jste nás bud kontaktoval a nebo aby jste odpustil od neoprávněných recenzí.

Děkujeme za pochopení.

Mega-Diskont.cz

• mali pisany tovar skladom
    • Poslali iny tovar, naslubovali vratenie penazi a naplanovanie zvozu, nic z toho sa za necele 3 mesiace nestalo. Velmi neseriozny obchod

Napriek tomu ze pred objednavkou som sa dopredu informoval o dostupnosti tovaru a ci je to skutocne ten tovar, co pozadujem, bola mi zaslana ina hracka. Sami navrhli ze vratia peniaze a objednaju kuriera, nic z toho sa ale do dnesneho dna nestalo. Po telefone toho naslubuju a potom sa z toho nic nekona.

Dobrý den, Vážený zákazníku,

mrzí nás že vzniklou situaci jste vyhodnotil takto. Zboží které jste si původně objednal Vám dorazilo 3tí den od objednání a ihned po té jste zboží reklamoval, reklamaci jsme přijali a obratem ji začali řešit. Bohužel na zboží za které jste chtěl svoji objednávku vyměnit již nebylo k dispozici ale i tak jste chtěl čekat jestli dodatečně nepřijde. Zboží bylo následně vyřazeno z prodeje pro dlouhodobou nedostupnost a tak jsme Vám poslali celé peněžní prostředky a to včetně zaplacené dopravy na Váš bankovní účet zpět. Neúčtovali jsme si nic navíc, přesto že v obchodních podmínkách máme uvedený jiný postup a Vy jste sám navrhoval také jiný postup.

Děkujeme za pochopení.

Mega-Diskont.cz

• o trochu nižší cena (moje hloupost)
    • objednány 3 ks zboží, dodány pouze 2ks
    • nedodána ani faktura
    • zatím se mi nepodařilo za 1ks dostat peníze nazpět

pokud se vám podaří do obchodu dovolat p. Blanda vám určitě ve všem vyhoví. Jeho strategie je slibem nezarmoutíš!!!
    již nikdy Mega - Diskont

• NEKOREKTNÍ JEDNÁNÍ

Jeden nákup stačil 20.11.2014 mi došla rozbita dětska hrazdička ,obratem jsem ji vrátila a i přes opakovaně urgence mi dodnes (1.2.2015) peníze nebily vráceny.

• tento obchod nedováv doklady o zaplacení a faktury, nereaghuje na výzvy.

Dobrý den, Vážený zákazníku,

ke zboží do balení je vždy přikládána objednávka a faktura ke zboží. Zboží je tedy dodáváno s kompletní dokumentací k prodeji. Zároveň si samozřejmě můžete uplatnit do nákladů, jelikož jsme plátci. V případě, že jste v balení fakturu nenašel, je možné nás o ni písemně požádat a my Vám vystavíme opis faktury a zašleme na e-mail. Faktury zasíláme dodatečně elektronickou formou v souladu s právními předpisy České Republiky.

Děkujeme za případné kontaktování.

Mega-Diskont.cz

• - jsou velmi vstřícní a spolehliví
    • - velmi dobrá znalost sortimentu
    • - rychlé dodání - zvláště v tomto období
    • - skvělý servis

Tento e-shop doporučuji a určitě se na něj obrátím i v budoucnu, protože mi zde dokázali opravdu dobře poradit, což se v dnešní době jen tak nevidí. Zboží mi dorazilo hned druhý den a to i v toto sezonní období! Ceny mají ve srovnání s konkurencí nízké a hlavně skladem. E-shop si dnes zakládá kde kdo, což se často projevuje v servisu směrem k zákazníkům a tomuto e-shopu palec nahoru a nemám co vytknout!

• Super ceny

• -žádné informace
    • -na dotaz žádá odpověď

Nedoporučuji.

• Vstřícné jednání
    • Dobré ceny za kvalitní zboží

Přes tento E-shop jsem nakoupila zboží a nemám, co vytknout. Takže 100% spokojenost.

• Rychlost dodání zboží od objednání

Velice doporučuji

• NIC!!
    • VŠE!!

100% neseriózní shop neschopný cokoliv dodat, pokud se vůbec dovoláte pouze se vymlouvají a lžou! Skladem nemají nic přestože mají uvedeno u všeho skladem. Nemají to ani na centrálním skladu jak se vymlouvají, žádný centrální sklad ani nemají. V dnešní nabídce mnoha vynikajících e-shopů opravdu není důvod zkoušet "ušetřit" u takovýchto pochybných e-shopů!

• Zakoupené zboží ne a ne dorazit. Na infolince tvrdí, že už během pár dní bude u vás. Po týdnu už neberou telefony.

Podraz a svinstvo. Když u6 se necháte zlákat, neplaťte předem.

Reakce obchodu Mega-Diskont.cz

Vazeny zakazniku, bohuzel nemame jak vasi stiznost sparovat, nicmene obavam se, ze vase tvrzeni neni zalozeno na pravde. Prosli jsme vsechny objednavky s uvedenou platbou bankovnim prevodem a zadne objednavka neni ve stavu, ze bychom za ni prijali penize predem a zbozi nejen neodeslali ale nebylo ani prevzato zakaznikem. Na druhou stranu evidujeme nekolik objednavek, kde je uveden nesmyslny kontakt a pravdiva a platna e-mailova adresa, takze z toho lze usuzovat, ze Vase recenze neni korektni a je konkurencnim hanenim nasich sluzeb. Mega-diskont.cz

• S ohledem na skutečné plnění ze strany e-shopu, nejsou výhody opravdu žádné.
    • Neplní řádně své závazky.

Objednal jsem si dva druhy zboží (2ks). V zásilce na dobírku dorazilo pouze jedno, ale naúčtováno (a mnou uhrazeno - dobírkou) bylo obojí. I přes telefonickou snahu o nápravu a urgence (vše opakovaně a mnohokrát) se vyjma výmluv nedělo a nadále neděje nic. Holt "Velloria Distribution s.r.o." již nikdy více.

• nízká cena zboží
    • parkování

Objednal jsem si drahé zboží, přišel mi jen mail, že není objedávka aktivní, po našem telefonátu, co dělat mi řekli, že je to OK, že do 3 dnů zboží dojde, ale po týdnu jsem objednávku zrušil. Komunikace tristní...