• Zásilka nám byla doručena ani ne za 24 hodin.
    • Díky objednanému produktu náš kocour žije, takže děkuji, jinde bych produkt nekoupila v takovém množství a za takovou cenu. Díky tedy za nabídku daného produktu.

Mazlíčkův ráj je profesionální obchod, který vychází v mimořádné formě i obsahu zákazníkovi.

Reakce obchodu Mazlíčkův Ráj

moc děkujeme za Vaši nádhernou recenzi a jsme pro Vás zase kdykoliv k dispozici. Zboží objednané do 15:00 odesíláme ještě tentýž den a většinou je následující den u Vás. Držíme palce, ať se má Váš kocour jen lépe. :)

• Skvělé věci
    • Velký výběr
    • Prima ceny

Doporučuji.

Reakce obchodu Mazlíčkův Ráj

moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi a jsme pro Vás kdykoliv zase k dispozici.
    Váš www.MazlickuvRaj.cz

• Velký výběr, zboží koupeno v akci za výhodnou cenu. Skvělá informovanost o stavu objednávky. Zaslání bylo velmi rychlé.

Reakce obchodu Mazlíčkův Ráj

moc děkujeme za krásnou recenzi a jsme pro Vás zase kdykoliv k dispozici.
    Váš www.MazlickuvRaj.cz

• Sehnala jsem, co jsem potřebovala za dobrou cenu. Doručení bylo velmi rychlé, skvělá informovanost o stavu objednávky. Děkuji.

Reakce obchodu Mazlíčkův Ráj

moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi a jsme pro Vás zase kdykoliv k dispozici! Pokuď u nás objednáte skladové zboží do 15:00, ještě tentýž den ho odešleme a následující pracovní den je většinou u Vás!
    Přejeme hezký zbytek dne!

• Dobrá cena
    • Přibalen malý dárek

Všechno proběhlo v naprostém pořádku, obchod můžu všem doporučit.

Reakce obchodu Mazlíčkův Ráj

Přejeme hezký zbytek dne!