S obchodem jsem velmi spokojená, rychlé jednání a doprava v nejkratším možném termínu
    s granulemi jsou oba pejsci jak starší, tak malý spokojeni - chutnají jim

• Extrémně rychlá výměna zboží, úžasný přístup

Po objednání byl balíček rychle odeslán. Doma jsme zjistily, že nám velikostně nesedí objednaný postroj, ještě ten den jsem psala o výměnu, následující den mi byl dovezen nový postroj a původní si vzali na výměnu.
    Za mě super rychlé a pohodlné, nemusíte nikam chodit, nic tisknout ani vyřizovat. Celá tato výměna mě stála 197 Kč, ale nelituji ani koruny. Takto by měly reagovat a řešit věci i ostatní prodejci.

Reakce obchodu Mazlíčkův Ráj

moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi. Snažíme se vše dělat tak, aby byl nákup u nás pro zákníky vždy příjemný a jsme samozřejmě moc rádi za každou zpětnou vazbu, že tomu tak bylo.
    Přejeme pohodový víkend a jsme pro Vás zase kdykoliv k dispozici.
    Váš www.MazlickuvRaj.cz

• Rychlé vyřízení objednávky, lepší cena produktu oproti jiným obchodům

• Rychlé dodání, férovost

• Rychlá expedice
    • Přibalili něco na zub pro hafana

Reakce obchodu Mazlíčkův Ráj

moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme pro Vás opět kdykoliv k dispozici. Kdykoliv, kdy u nás objednáte skladové zboží do 15:00, tak Vám ho odešleme ještě tentýž den a většinou je následující pracovní den u Vás! Dárek pro Hafana od nás naleznete v každém balíčku, ať se má vždy na co těšit. :)

rychlost

Váš www.MazlickuvRaj.cz

Rychlé a bezvadné doručení, děkuji.

Reakce obchodu Mazlíčkův Ráj

moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi a jsme pro Vás opět kdykoliv k dispozici. Vetbedy držíme ve všech variantách skladem a kdykoliv u nás objednáte do 15:00, tak Vám ho odešleme ještě tentýž den a většinou je následující pracovní den u Vás!

Vše v pořádku

Váš www.MazlickuvRaj.cz

• zboží dorazilo v pořádku, rychlé dodání, dobrá komunikace

Reakce obchodu Mazlíčkův Ráj

moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme pro Vás opět k dispozici. Kdykoliv, kdy u nás objednáte skladové zboží do 15:00, tak Vám ho odešleme ještě tentýž den a většinou je následující pracovní den u Vás!
    Váš www.MazlickuvRaj.cz

• Obchod je k zákazníkům přívětivý
    • Slušné vystupování a vhodné rady
    • Doprava je obchodem po městě dopravována až na místo
    • nenašel jsem

• Skvělý výběr
    • Kvalitní produkty
    • Skvělá komunikace
    • Odborníci, kteří jsou ochotní a umí poradit

Váš www.MazlickuvRaj.cz

Objednáno jeden den, druhý den doručeno. Naprostá spokojenost, příště zde nakoupím znovu. Vetbedka naprosto luxusní, máme už dvě.

• Super rychle doručení

• Výhodné ceny
    • Kvalitní provedení
    • Široký výběr
    • Lze platit na dobírku

Za mě určitě doporučuji. Velmi kvalitní zboží.

• rychlost a kvalita

Váš www.MazlickuvRaj.cz

Nakupovala jsem poprvé, vše proběhlo v nejlepším pořádku.

Váš www.MazlickuvRaj.cz

Skvělá komunikace,ochota, děkuji za skvělý nákup

Váš www.MazlickuvRaj.cz

velká spokojenost, paní moc ochotná, vše ok

Váš www.MazlickuvRaj.cz

Hodnotím velmi kladně komunikaci obchodu. Objednané zboží nebylo v požadovaném množství skladem, načež ihned obchodem flexibilně vykomunikováno. Dohodli jsme se na delší době dodání a zboží dorazilo v objednaném množství.

Reakce obchodu Mazlíčkův Ráj

moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme pro Vás opět kdykoliv k dispozici. Rovněž děkuji za ocenění způsobu komunikace objednávky, snažíme se, aby naši zákazníci vždy věděli, co se s jejich objednávkou děje!