• velký výběr samolepek a dekorací
    • u objednaných samolepek byla dodací lhůta 5-12 dní, dnes je to 19 dní od objednání a dosud nic nepřišlo

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za recenzi. Velice nás mrzí, že objednávka zatím nebyla úspěšně zrealizována. Výroba nálepek podle přání zákazníka na míru se může v určitém případě zpozdit z kapacitních důvodů. Zboží bude brzy odesláno, děkujeme za pochopení.

Tým MAXMAX.cz

• Nemohu poskytnout hodnocení, když zboží nedorazilo a nikdo mě neinformoval o důvodech

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za recenzi, ačkoliv nás mrzí, že zřejmě příliš nepomůže našim dalším zákazníkům. Vámi objednané zboží je novinka s dodací lhůtou 7-14 pracovních dní, které ještě neuběhly, a zboží bude samozřejmě odesláno.

Tým MAXMAX.cz

• Téměř žádná komunikace se zákazníkem. Objednávka se pořád asi zpracovává.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za recenzi a omlouváme se za zdržení, ale je to opravdu tak. Část vaší objednávky má dodací dobu 5-12 pracovních dní a v tomto případě se bohužel musíme opřít o delší část tohoto intervalu, neboť je momentálně komplikovanější produkt naskladnit. Je to nemalá daň za velký výběr položek, které na e-shopu máme k dispozici. Každopádně objednávka by měla být v termínu zpracována a doručena, určitě není problém se informovat na naší infolince.

• Dopravce - strašná domluva

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za recenzi, mrzí nás, že vaše domluva s dopravcem nebyla dle vašich představ, každopádně objednávku prověříme, abychom případné negativní zkušenosti mohli do budoucna předejít.

• nespolehlivý

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za recenzi, ale mrzí nás, že z vaší nebylo poskytnuto více informací, abychom mohli zlepšit naše služby.

Tým MAXMAX.cz

Nejsem vůbec spokojená, koupila jsem dětský koberec 100x150 cm v akci za 333 Kč, poštovné nakonec bylo přes 180 Kč. Koberec byl srolovaný a dobře zabalený, ale po rozbalení na dvou místech zůstaly pruhy jakoby po zamotání koberce, vlákna od sebe vytvořila rozestup.
    Ani to nebudu reklamovat, nebudu investovat další peníze do pošty, aby mně koberec za 333 Kč nestál ještě víc.
    Byl sice v akci, ale nikde se nepsalo, že by šlo o 2 jakost nebo kazový kus.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za recenzi. Moc nás mrzí, že koberec nesplnil vaše očekávání, určitě nešlo záměrně o 2. jakost či kazový kus, je zcela na místě, abyste použila náš reklamační formulář a pokud bude reklamace uznána jako oprávněná, koberec vyměníme na naše náklady. Nemusíte se tedy bát, že by vás nový koberec vyšel ještě dráž.

• Nedodržen termín dodání

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za recenzi a moc nás mrzí, že dodání zboží neproběhlo podle vašich představ.

Tým MAXMAX.cz

Objednáno a zaplaceno 18.1. Dnes je 29.1. a zásilka nikde. To je hodně slabej výsledek :-(

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme ze recenzi, kterou si dovolíme uvést na pravou míru. Vámi objednaný produkt z plážového sortimentu má dodací lhůtu až 12 pracovních dní a bude v termínu doručen.

Tým MAXMAX.cz

• po 12 pracovních dnech zboží nedorazilo.

při objednání mi psali ,že do 8-12 pracovních dní zboží dojde,ale stále nic.Ani nepíší,jestli zboží mají na skladě nebo ne.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za recenzi a omlouváme se za delší dobu doručení, v tomto případě šlo o letní zahradní sortiment a dodací lhůta se bohužel prodloužila více, než jsme očekávali.

Tým MAXMAX.cz

Již nikdy zde nebudu nakupovat. Objednávka byla potvrzena o den později zrušena. Bez kompenzace nabídky řešení. Opravdu NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za recenzi. Omlouváme se, že jsme zboží nemohli doručit, po objednání dojde dle obchodních podmínek k prověření dostupnosti produktu a pokud je nedostupný, musíme bohužel objednávku stornovat.

• Špatné součástky, chyběly

Dobrý den, pane Macku,

děkujeme za recenzi, budeme rádi, pokud využijete náš reklamační formulář a my obratem zjednáme nápravu.

Tým MAXMAX.cz

• potvrzena úhrada e-mailem a prozatím nic jiného, doufám, že se dočkám i doručení

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za recenzi. Mrzí nás negativní recenze vztahující se k dodací lhůtě. Řada položek na našem e-shopu je zakázkové zboží, které se před odesláním k zákazníkovi musí převést ze skladu, zkontrolovat a přebalit, neboť chceme zboží doručit neporušené. To se týká hlavně křehkého sprchového sortimentu či dětského nábytku.

I proto je dodací lhůta řady produktů pět, ale i dvanáct a více pracovních dnů, neboť chceme uvádět reálné dodací lhůty.

Věříme, že pro vás nachystané zboží dorazí v pořádku a budete s produktem spokojen/á. A pokud změníte názor na náš e-shop, budeme jen rádi.

S přáním pěkného dne, tým MAXMAX.cz