• Byl to první nákup. Nejprve něco malého a nyní budeme pokračovat.
    • Cena, rychlost. Popis odpovídá produktu.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s první objednávkou byla spokojená a doufáme, že u nás objednáte znovu.

• dobrá cena
    • odstín je trochu jiný než na stránkách
    • Trvalo 4 dny než zboží odeslali

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojená. Bohužel co se odstínu týče, tak každý monitor má jiné nastavení. Také nastavení foťáku může výslednou fotografii trošku pozměnit. Proto je zde možnost zboží vrátit ve 14 denní lhůtě. Co se expedice týče, tak skladové zboží expedujeme vždy do 2-5 pracovních dnů dle vytížení skladů a dopravců. V tomto období bývá v pondělí největší nápor objednávek.

• Levné zboží a pěkné

Doporucuji

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byla s cenou i se zbožím spokojená.

Tým MAXMAX.cz

• Široký výber tovaru za prijateľné ceny a v celku rýchle vyexpedovanie objednávky.
    • Odporučila by som zmeniť spôsob doručenia min. na SR, nakoľko sa doba doručenia z neznámych dôvodov pravdepodobne kuriérskej spoločnosti predĺžila a tovar mi ani po vyše týždni stále nebol doručený (doba doručenia od vyexpedovania 1-3 pracovné dni).

Obchod hodnotím pozitívne, aj čo sa týka telefonického kontaktu. Oveľa horšie je to s doručením kuriérskou spoločnosťou.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste i přes delší cestu balíku byla s objednávkou spokojená. Bohužel s dodáváním zboží na Slovensko je to více komplikované. Již jsme ale zavedli druhého dopravce, kterým dodáváme na Slovensko, tak se to snad zrychlí.

• Ceny, rychlost,
    • Rychlý kontakt pře email
    • Nedozvonil jsem se telefonem

Kupoval jsem sprchový žlab - velký sortiment, tomu odpovídající velký cenový rozsah zboží, to, co jsem kupoval jsem u jiného prodejce nenašel.
    Ráno objednáno, druhý den přebíráno ...spokojenost

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojený. Bohužel telefonní linka je občas hodně vytížená, ale jsme rádi, že jste nás kontaktoval i e-mailem a tam jste dostal rychlou odpověď.

• aj keď tovar je skladom, príde až o 7 dní
    • ak chcete vrátiť tovar posielate do CZ, kde sú vyššie náklady
    • odpovede na Vaše otázky “automatizované” a nie persobalizované

koniec koncom je to ok.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste nakonec byl s nákupem u nás spokojen a děkujeme za body k zamýšlení se. Skladové zboží expedujeme od 2 do 5 pracovních dnů dle vytížení skladu a dopravců. Na toto upozorňujeme i v OP. Dívám se, že Váš koberec byl expedován za 3 dny. Poté je to v rukou dopravce, jak rychle se jim to podaří doručit. Pokud objednáváte z ČR na Slovensko, tak náklady na dopravu jsou samozřejmě vyšší.

Tým MAXMAX.cz

• Nadherny koberec za skvelou cenu, velmi rychle doruceni, neni co vytknout

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená a že se Vám koberec líbí.

Tým MAXMAX.cz

• Rychlé doručení a vyhodné ceny.

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s dodací lhůtou i cenou sanitární techniky spokojená.

• skvělé ceny
    • trošililinku delší dodací doba...

doporučuji,příznivé ceny....

Reakce obchodu MAXMAX.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s naší nabídkou spokojený. Je pravda, že nyní toho máme trošku více, tak se expedice zpomalila a došlo Vám to až za 4 pracovní dny. Uděláme ale vše pro to, aby to příště bylo za 100%! :)