• žádná
    • zboží mi nedorazilo,neodpovídají email ano na telefon. není možné se s nimi spojit, asi se obrátím na čoi, ZBOŽÍ JSEM JIŽ ZAPLATILA

Když trvalo týden vyskladnění dvou koupelnových tyčí a tří závěsů tak jsem objednávku zrušil. Obchod absolutně nekomunikoval.

• přehledný
    • nekomunikuje
    • po 10ti dnech jsem neobdržela zboží,které mají skladem a tak jsem objednávku zrušila

• Zboží bylo objednáno před týdnem, ihned po objednání dorazilo potvrzení objednávky a od té doby nic, ani zboží, ani žádné info.

Zboží se již asi týden připravuje, zřejmě inzerují zboží "Skladem", které skladem nemají.

MAXIHOBBY MOJI OBJEDNÁVKU ZRUŠIL BEZ UDÁNÍ DŮVODŮ,PO 14 DNECH.

odeslal jsem peníze dodnes nemám žádnou odpověď, na emaily nikdo neodpovídá - naprosté ticho

• Žádná- nabízejí zboží,které nemájí a ani nejsou schopni sehnat u dodavatele.Podle mě oblbujou lidi a ještě se ptají na spokojenost s obchodem -to je ostuda.

Neobjednávat.Nabízejí a přitom nemají.Je spousta obchodů spolehlivých.

objednávka 24.3.2021, platba 24.3.2021, zboží ještě nedorazilo bez jakékoliv reakce/sdělení, omluvy

• Zboží jsem obdržel až jedenáctý den,
    • Psal jsem email, nikdo se mi neozval
    • Zboží musím nechat upravit, jinak by se rozpadlo

Po potvrzení objednávky a zaslání zálohové faktury jsem obratem uhradila požadovanou částku. Je to už 11 dní, nemám ani zboží ani peníze a na můj mail mi nikdo neodpověděl ani jsem se nedovolala na uvedený telefon:-(. Řeším, jak postupovat dál...

Inzerována doprava zdarma, při dokončení objednávky byla ovšem přičtena cena za dopravu.

• Nekonečné vyřizování objednávky

Víc jak týden už vyřizují objednávku a stále nepřichází žádné zprávy, nikdo nenapíše ani to že zboží momentálně není skladem, prostě po zaplacení se nikdo neozývá.

Není co hodnotit !!! Objednávka nedorazila, telefon mi nikdo nezvedl, na můj dotaz mailem nikdo neodpovídá, takže nevím jestli je obchod vůbec v provozu. Špatná zkušenost.

• komunikace
    • výdejní doba pobočky

Zboží objednáno a zaplaceno převodem 9.12. Na stránkách obchodu ještě 16.12. uvedeno, že obchod čeká na zaplacení. Dovolat se, je nadlidský úkol, telefon nikdo nebere. Po SMS žádosti o vysvětlení najednou bylo zjištěno, že platba již dávno proběhla. Druhý den přišel e-mail, že se mám urgentně telefonicky domluvit a převzetí na pobočce v Tišnově. Voláno více jak 10 krát, telefon nikdo zde nebere. Po SMS urgenci mi bylo odpovězeno, že si zboží mohu vyzvednout do 14:00 hod.....

• Objednávku jsem učinil 24.4.2019 a do dnešního dne mi nebylo doručeno zboží, což si myslím je dlouhý čas. Bylo mi před tím sděleno, že srážkoměry mi budou dodány do tří dnů.

• Nesprávná informace o zboží skladem na eshopu, obchod dále nekomunikuje.

Do 10 dnů od objednání zboží nebylo expedováno, ani omluva, že zboží, které mělo být skladem, není dostupné. Objednávku jsem tedy zrušil a zakoupil na jiném eshopu.

• Obchod nekomunikuje a nefunguje

NEDOPORUČUJI !!!!!!

• Zboží samozřejmě zaplaceno, protože jinak není objednávka potvrzena a do dnešní dne tj. 21 dnů od zaplacení zboží nikde a ani peníze nazpět. Jen při písemné komunikaci vždy prodlouží o týden předběžný termín doručení. A tak si tady žijeme....