• Cena.
    • Tvrdí, že zboží je skladem a není. Zboží jsem objednal před týdnem a zatím ho nemám. Díky tomu mi čekají 2 lidi x 3 dny, zakázku nesplním v termínu.

• Bohužel musím reagovat negativně. Zboží které jsem si objednala,se jak názvem tak ani ilustračním fotem v reálu absolutně neshodovalo.

• katastrofa, jsem rakusanka zijici v Brne jiz 20 let a mam rakouske telefonni cislo. pro eshop byl problemmi zavolat, asi se bal, ze by provolal nejake penize. Klasicky eshop, ktery vlastni nejaky chytracek, ktery sedi v obyvaku, nema ani firmu. Je to ostuda, ze vubec funguje. Jeste na webu pise lzive informace, ze funguje 13 let a zivnost ma zaloeznou teprve par mesicu. i jeho pisemny projev do emailu byl katastrofa.

rozhodne nedoporucuji!!!!!!! је to ostuda.

Reakce obchodu MaxiHobby

Dobrý den Paní Anna Leutnik, děkujeme za záměrnou negativní recenzi. Zadat smyšlené telefonní číslo na které jsme se pokoušeli dovolat a nereagovat na informační emaily ohledně doručení zboží již neuvádíte. Odkáži se jen na obchodní podmínky.

• objednávka byla zrušena: Dobrý den pane...., z důvodů rozvázání spolupráce s dodavatelem a nedostupnosti zboží jsme byli nuceni stornovat Vaši objednávku. Za vzniklé problémy se omlouváme.
    • S přáním hezkého dne. MaxiHobby
    • --
    • MaxiHobby
    • Jiří Toman
    • OBCHOD OVŠEM STÁLE, I DNES, AVIZUJE DOSTUPNOST ZBOŽÍ 157 KUSŮ. JÁ CHTĚL JENOM 15 :-(

Negativní, neprofesionální, klamání spotřebitele

Reakce obchodu MaxiHobby

Dobrý den pane Prchal. Děkujeme za hodnocení, ale nejdříve se informujte o stavu zásob než něco napíšete. Přešli jsme k jinému dodavateli díky kterému máme zboží opět skladem. MaxiHobby