Mohu jen doporučit.

• cena, rychlost

Rychlé jednání, vše bez problémů

Četla jsem recenze. Jsem spokojena.

o tomto obchode viem uz 2 roky ked som zacala snivat o nastennom akváriu. v tom case este tovar neposielali na Slovensko. uz vtedy mi vsak komunikacia s obchodom vyhovovala. teraz ked padlo definitivne rozhodnutie na kupu akvaria som sa na matto.cz opat obratila a som spokojna.
    z môjho pohladu:
    - stranka prehladna,
    - fungujuca mailova komunikacia,
    - po zrealizovani uhrady som mala akvárium cca do 2-3 dni doma,
    - tovar bol doruceny neposkodeny
    - a aj moja chyba, ktoru som vyrobila pri vysporiadavani si svojich zavazkov voci matto.cz bola z ich strany prijata velmi ustretovo,
    - akvárium este nie je osadene na stene a napustene vodou, ale verim, ze vsetko bude ok.

drzim palce a prajem, aby ste mali co najviac tak spokojných zakaznikov ako som ja :)

• nejlevnější sedací vaky na trhu

• ???
    • dodávka

Reakce obchodu Matto.CZ

musíme reagovat na toto hodnocení jelikož se cítíme poškození. Nástěnné akvárium ,které jste si objednal nebylo skladem a musí se vyrobit. Výroba v tomto období trvá 5-8 týdnu. Při objednání jste akceptoval tuto dobu výroby. Objednávka byla provedena dne 20.11.2013 a dodací lhůta je 5-8 týdnu(35-56 dnů). Dnes je 2.12.2013 což je 1,5 týdne(12dnů) a jsme negativně hodnocení. Nedostali jsme žádnou šanci a navíc jste se podepsal jako XXX. Děkujeme za toto hodnocení Pane Kráčmar z Olomouce.

S pozdravem MATTO CZ

• Přehlednost nabídky, cena a rychlé vyřízení objednávky!!!!
    • Žádné

Mohu každému jen doporučit !!!!

Vřele doporučuji!

• pohodlný nákup z domu

• Jediná firma,která nabízí nástěnná akvária za dostupnou cenu. Rychlé vyřízení obj. Ve středu jsem objednala a ještě ten samý den bylo zboží předáno přepravci.Druhý den jsem ho měla doma.
    • Snad jen,že u akvária nebyl žádný návod na instalaci.

Nákup doporučuji, kupovala jsem nástěnné akvárium černý lesk, je moc pěkné.

Reakce obchodu Matto.CZ

Jsme velice rádi ,že se Vám Nástěnné akvárium líbí. Návod na instalaci jsme Vám zaslali na mail. Děkujeme.

S pozdravem MATTO CZ

• dobrá cena zboží, které jsme si vybrali, doprava zdarma
    • nevím o žádných

celkově spokojenost s obchodem, za o něco delší dodací dobu jsme obdrželi dárek

biokrp měl naražen pravý horní roh a rozšklebené plochy plechu.Patrně již z výroby, protože obal byl v pořádku a nejevil žádne viditelné chyby.

• Kvalita,cena

• rychlost doručeni

• Rozhodla jsem se biokrb koupit jako dárek, ale bohužel jsem koupila špatně,takže ho vracím a doufám v dobrý konec

• pohodlí a rychlost

Velice dobré

vše proběhlo bez problému, rano jsem objednala na dobírku a hned druhy den dopravce doručoval balík. Zboží odpovídá fotkám i rozměrům. Nemám co vytknout a přidávám velké plus za rychlost doručení.

• sortiment

Určitě ano, zboží dodáno podle popisu a bez vad.

• Bleskové odeslání zboží.Dobrá komunikace při vyřízení reklamace.

Objednávala jsem akvárium,které dorazilo rozbité.Po kontaktování prodejce byla okamžitě vyřízena reklamace a za dva dny jsem měla akvárium nové. Výborná komunikace,ochota,spolehlivost.

• Pozitivní přístup operátora (referenta???).
    • Náhoda, uspokojující nabídka,slušná cena.

Zatím mám zkušenost pouze počáteční.
    Doporučit ostatním budu moci, až dorazí zboží.