Rychlá dodávka objednaného zboží, vřele doporučuji...

• operativa, kvalita

cena a rychlost

• velmi rychlé dodání
    • nevím

mohu doporučit

• Běžné výhody internetového obchodu.
    • Solidní sortiment zboží, specializace.
    • Konkrétní poptávané zboží bylo nabídnuto relativně výhodněji než u konkurence.
    • Zboží je solidně identifikováno a zobrazeno, ale přivítal bych ještě více podrobných informací o jednotlivých produktech.

Solidní.

Zboží přišlo částečně poškozeno (poškozeno při přepravě PPL), obchod ale nelenil a okamžitě jsme vše vyřešili, vyreklamovali na PPL a již je to jen o předání nového kusu zboží.

• Pěkne zboží - akvaria
    • Žádné!

• Všem doporučuji

• Vstřícnost a dobrá komunikace :-)

• ceny
    • nevím o žádných

- přehledný eshop, nízké ceny

• - rychlé dodání
    • - na vyžádání zaslána detailní fotografie zboží
    • - dobrá komunikace
    • - návod by mohl být lépe zpracován

- celkově spokojenost

• Přehlednost, cenová dostupnost.
    • Neznám.

Spokojenost, nebyl žádný problém.
    Doporučuji.

• prehledny e shop
    • rychle dodani
    • nefunguje tel.c. uvedene v kontaktech
    • pan majitel se rad ohani ocbhodnimi podminkami

celkove jsem spokojeny

• Dobre ceny
    • Dodaci lhuta zbozi
    • Moznost se individualne dohodnout
    • Moznost prepravy zdarma
    • Dopravce. Obal zbozi byl narazeny a krabice roztrhla,nastesti matto.cz krb v krabici zabalil do folie a na krbu to nemelo znatelne poskozeni a nevracel jsem ho. Zachazeni se zasilkou asi u dopravce neni nejlepsi a dohodnuty cas dodani,ktery se dohodl telefonicky take nedodrzely.

Obchod na Matto.cz jako takovy urcite doporucuji. Dobra orientace,rychlost dodani a u krbu jsem mel prepravu zdarma, takze jednoznacna vyhoda oproti konkurenci a matto.cz jednoznacna volba. Maji i prislusenstvi ke krbum, takze vse jsem koupil najednou.
    Bohuzel preprava spolecnosti PPL spatne. Nedodrzeli dohodnuty cas doruceni a to to bylo rozmezi dvou hodin... Obal zbozi poskozen,stesti ze to nezanechalo znaky na zbozi. Preprava je soucast nakupu, takze to shazuje jinak dobrou zkusenost s nakupem. Ale jinak matto.cz doporucuji a stejne tak zkontrolovat zbozi pri prevzeti od prepravce.

• Popis zboží naprosto sedí
    • Nemožnost platby PK, nebo za poplatek

• nizsi ceny
    • dlouha dodaci doba zbozi,jestli vubec....

Reakce obchodu Matto.CZ

Dobrý den pí Foldinová,
    objednávka sedacího vaku na míru potřebuje nějakou dobu na výrobu. Objednáním sedacího vaku jste akceptovala dodací dobu 14dní pracovních a jak jsme vám již psali na email, tak sedací vak bude brzy odeslán. I přesto děkujeme za tuto recenzi.