• Přehled

Žádné problémy, vše ok, mohu všem doporučit.

rychlé vyřízení objednávky, dodání do druhého dne. Zboží perfektně zabaleno, zabezpečeno proti poškození.

• Dovedu pochopit, ze zbozi neni skladem, vadi mi nekomunikace ze strany obchodu ohledne terminu dodani!!!

• Obchod nabízí věci skladem i přes to, že skladem nejsou
    • Objednávka byla zrušena, z důvodu nemožnosti zboží dodat (dodavatel již nemá na skladě), avšak na webu obchod stále uváděl dostupnost skladem
    • Obchod nenabídl jinou variantu (např. barvu). Nyní nabízí stejný produkt v jiné barvě "skladem"

Reakce obchodu Matto.CZ

u Vámi objednaného zboží byla dostupnost 2-5 dnů. Toto není skladem. Máte pravdu, že nabízíme stejný produkt v jiné barvě, ale to proto, že se jednalo o vratku do 14-dnů a byla na webu skladem již před Vaší objednávkou. Nejedná se o nový produkt, a má nějaké vady. Viz odkaz: https://www.matto.cz/barove-zidle/barova-zidle-cube-bezova-sleva/ .Sami se můžete přesvědčit, jak to opravdu je. Komentář od zákazníka není věrohodný a snaží se nás poškodit…
    Děkuji za pozornost.
    S pozdravem tým Matto.cz

• Exkluzivní ,okamžitá dodávka ,super

Nekomunikoval(dovolená),ale mohl se ozvat,ale ne až na výzvu.

Reakce obchodu Matto.CZ

Objednávku jste vytvořil (pondělí 3.7. v čase 22:32, platba převodem) v době ,kdy jsme měli na webu uvedenou dovolenou od 1.7. do 9.7.2017 (v době 5.7-6.7 byl státní svátek). Dne 7.7. jste nám odeslal dotaz, jak to vypadá s Vaší objednávkou. Odepisoval jsem ze zahraničí do 2 h po Vašem dotazu, že zboží odešleme ihned v pondělí 10.7. V pondělí bylo také odesláno. Kdybychom v této době neměli dovolenou, zboží obdržíte o den dříve. Proto nás mrzí Vaše hodnocení (0,5 z 5-ti ), i když jsme komunikovali a odpovídali na dotazy během dovolené.

Rychlá komunikace a doručení

• Komunikace na rovinu

• Jednoduchá a vstřícná domluva.

Doporučuji.

• doručení do domu

• nekomunikuji ani po vyzve
    • zbozi nedorazilo ani po 18 dnech

Reakce obchodu Matto.CZ

je nám líto Vašeho hodnocení. Zboží jste nemohl obdržet ,protože jsme Vás informovali o tom ,že zboží není skladem a nebude k dispozici. Objednal jste si zboží z dostupností Na dotaz. Nabídli jsme Vám jiné řešení, ale přesto jste nás ohodnotil negativně. Děkujeme

S pozdravem Matto.cz

• Akorát neschopnost společnosti ppl

• Rychle komunikuje, zbozi bylo rychle poslano.
    • Bohuzel objednane akvarium bylo bylo pres velmi tluste kartonove baleni rozbite. Ted budeme komunikovat, jak je mozne situaci resit protoze z venku nebylo na zasilce poznat ze je poskozena. Prepravni spolecnost byla PPL a zasilka byla oznacena jako krehke, uvnitr akvarium.

Komunikace obchodu byla pred nakupem velice dobra a vztricna. Odeslani probehlo rychle a bez problemu. Bohuzel objednane akvarium bylo bylo pres velmi tluste kartonove baleni rozbite. Ted budeme komunikovat, jak je mozne situaci resit, protoze z venku nebylo na zasilce pri prevzeti poznat, ze je poskozena. Prepravni spolecnost byla PPL a zasilka byla oznacena jako krehka s velkym napisem, ze uvnitr je akvarium.

• pro akvaristy pěkné
    • nevím asi nic

V pohodě nakupujte

Vše proběhlo naprosto v pořádku. Doporučuji

• rychlé dodání zboží
    • zatím o žádných nevím

první nákup,velká spokojenost

• - na sránkách chybí upřesnění zda je zboží skladem
    • - dlouhá doba čekání při elektronické komunikaci

Reakce obchodu Matto.CZ

V době objednání byl produkt s dostupností: Na dotaz. Informovali jsme Vás a snažili jsme se zjisti reálný termín dodání u dodavatele. Je nám líto ,že se Vám zdála naše komunikace pomalá. Snažíme se odpovídat v co nejkratší možné době. Děkujeme za reakci.

S pozdravem Matto.cz

• Akvaria tohto typu som moc v inych ponukach nenasiel.
    • Nieviem

Odporučam, akvarium tohto typu je kradne, nezavadzia. Staci prazdna stena bez obrazu a je tam.

• nákup doma a v klidu

byla jsem spokojena