Kvalita zboží neodpovídá ceně.

Dobrý den, Vážená paní Hricáková,
    pokud povlečení nesplňuje Vaše očekávání, neváhejte se na nás obrátit, vždy máte možnost zboží vrátit případně vyměnit za jiné.

Služby perfektní,motiv na prádle úžasný, romantický,ale barvy na povlečení děsivé -vůbec nesouhlasily s vyobrazeným obrázkem.Na
    fotografii jsou jemné,pastelové a příjemné pro oko, ale ve skutečnosti velmi ostré a tmavé !!! Jsem z povlečení zklamaná, bylo určeno jako dárek pro děti,ale to jsem přehodnotila. Soupravu jsem nevrátila, nejsem chronický stěžovatel,ale už nikdy více.Nováková

Reakce obchodu Matějovský povlečení

mrzí nás, že nejste s barevností povlečení spokojená. Bohužel neumíme na dálku ovlivnit přesnost barevného zobrazení na Vašem monitoru. Pokud se rozhodnete povlečení vyměnit, rádi Vám budeme nápomocni.

• kvalitní zboží
    • komunikace

už si u Vás nikdy nic nekoupím

Dobrý den, vážená paní Mašterová,
    mrzí nás, že způsob naší komunikace neodpovídá Vašim představám, ale bohužel se nám nepodařilo dohledat žádný Váš dotaz nebo telefonát, který bychom nezodpověděli.

• kvalita zboží

V obchodě nakupuji již několik let. Kvalita zboží se velice zhoršila především u ložního povlečení. S nákupem povlečení Nomine bavlna deluxe nejsem spokojena,především s kvalitou materiálu, která se nedá srovnat s kvalitou povlečení (bavlna deluxe), které jsem u Vás nakoupila před 5 nebo 10 lety.

Reakce obchodu Matějovský povlečení

mrzí nás, že nejste s naším povlečením spokojená. Pokud jde o srovnání povlečení zakoupeného před mnoha lety a tedy i mnohokrát praného, nelze jej srovnávat s novým povlečením. Rádi bychom Vás ubezpečili, že výrobní etalon je naprosto stejný a tedy i užitné vlastnosti a životnost je identická, což oceníte až při jeho používání. Věříme, že povlečení Vám bude sloužit stejně dlouho jako všechna zakoupená před ním.

• kvalita některého zboží je opravdu hrozná, kvalita neodpovídá ceně

obchod dobrý, zboží ne vždy kvalitní. Povlečení ušité hůře, než to, které se dá koupit u asijských trhovců.

Reakce obchodu Matějovský povlečení

mrzí nás, že nejste s naším povlečením spokojená, pokud je cokoli v nepořádku, určitě se na nás obraťte. Vše obratem napravíme. Předem děkujeme za spolupráci.

• Velký výběr vzorů a barev,povlečení bavlna na zip.
    • Vysoká cena.
    • Zboží kazové.

Velký výběr,bleskové dodání.
    Objednala jsem si po delší době 3 ks povlečení.Z toho u 1 ks (přikrývka) chybně našitý zip-na jedné straně je zipu více.U dalšího kusu(polštář) vydřený flíček.S vysokou pravděpodobností,kdybych zboží reklamovala,vyhověli by mi,ale to se mi nevyplatí-doprava,balné.Kazové zboží mi přišlo již podruhé.

Reakce obchodu Matějovský povlečení

pokud je s dodávkou cokoli v nepořádku, určitě nás neváhejte kontaktovat a zaslat zboží k reklamaci, vše obratem napravíme. Omlouváme se za nepříjemnosti.

• kvalita ložního prádla (materiál) dle mého neodpovídá označení "exkluzive"; "vintage mapování" jsou jednoduše řečeno fleky v barvě, která je jakoby zapraná, není to vůbec hezké... malý polštářek, který k tomu na stejných stránkách nabízí, je odstínově úplně jiný, vůbec se k tomu nehodí - suma sumárum nevypadá to vůbec hezky, koupi Adventure fakt nedoporučuji!!! Fleků jsem si všimla až po vyprání, takže mám smůlu a nemohu to vrátit!!! Doporučuji si všechno před prvním vypráním důkladně prohlédnout, abyste nevyhodili peníze k okna jako já - bohužel

Dobrý den, vážená paní Fialová,
    mrzí nás, že povlečení Adventure nesplnilo Vaše očekávání, ale právě tento vintage styl je v současné době mezi zákazníky velmi oblíbený a vyhledávaný. Chápeme, že vnímání vzorů na povlečení je velmi subjektivní, nikomu nic nevnucujeme. Každý zákazník může v pohodlí domova posoudit, co je právě pro něj to nejlepší a souhlasíme s Vámi, že učinit tak před prvním praním, je ideální.

• Barva povlečení nesedí se skutečnou barvou. Místo hnědé šedá a místo lila ošklivá fialová.

Reakce obchodu Matějovský povlečení

bohužel neumíme ovlivnit přesnost barev na Vašem domácím monitoru, záleží na individuálním uživatelském nastavení. Snažíme se, aby každý výrobek byl doplněn také o slovní popis barevných odstínů, doporučujeme porovnat text s ilustrační fotografií. Pokud Vám povlečení nevyhovuje, velmi rádi Vám pomůžeme s výměnou, případně vrátíme peníze. Neváhejte se na nás obrátit.

• Rychlý nákup
    • Chtěla jsem něco lepšího než nabízí běžné obchody
    • hlavně jsem měla zájem o prodlouženou délku,která není tak běžná
    • Slibovaný materiál bavlna lux - nesplnila očekávání
    • Ani vzory nejsou pěkné a skutečnost je jiná než obrázek.
    • Zapínání na zipy jsou nevyhovující- je nutno to přešít.

Nedoporučuji! Velké zklamání.Ušití povlaků neprofesionální.
    Zásadně nedoporučuji.
    Možná že vaše dodávky do kamenných obchodů jsou
    propracovanější. nevím ale podívám se.

Reakce obchodu Matějovský povlečení

mrzí nás, že nejste spokojená s našimi výrobky. Určitě můžete využít možnosti vrátit nepoužité zboží, neváhejte se na nás obrátit. Bohužel nelze ovlivnit přesnost barevného zobrazení na Vašem domácím monitoru, velmi záleží na individuálním nastavení barev. Pokud jde o kvalitu bavlna deluxe - tento výrobek splňuje naše nejvyšší standardy a za tím si stojíme. Zipové uzávěry jsou již mnoho let osvědčenou klasikou, která je mezi zákazníky velmi oblíbená. Není tedy důvod mít obavy o funkčnost a zejména životnost povlečení, které bude dlouho přinášet komfort do Vaší ložnice.

kvalita zboží neodpovídá ceně

• Rychla doprava
    • Barevne se odlisuji fotografie proti skutecnosti
    • Hodne mackavy material
    • nite ktere nebyly odsrizeny na rubove strane,pomerne dost

Nespolehat na barvy v katalogu a na internetu.

Reakce obchodu Matějovský povlečení

bohužel není možné zajistit přesné barevné zobrazení na Vašem domácím monitoru, každý výrobce i uživatel používání jiná nastavení. Pokud jde o mačkavost, v případě ložního povlečení ze 100 % přírodních materiálů, je tato vlastnost přirozená a naopak důkazem, že výrobu nešidíme a nepřidáváme žádné umělé materiály. Při finální konfekci používáme overlock, který je zakončen řetízkem (pozor netahat ani nestříhat), aby se Vám povlečení nezačalo párat. Jedná se o klasický konfekční detail s delšími konci, který je v praxi dlouhodobě osvědčený.

• design pěkný,deklarováno jako bavlna de-lux,ale je to mačkavé plátno. To mě velmi zklamalo,i bavlna při dobrém zpracování a kvalitě se chová jinak,lépe.Cena by tomu pak odpovídala.

Reakce obchodu Matějovský povlečení

pokud Vám povlečení nevyhovuje, můžete jej nepoužité vrátit. Co se týče kvality - pak bavlna deluxe se standardně tká v klasické plátnové vazbě a mačkavost je přirozenou vlastností každého přírodního materiálu. Právě, protože výrobu ničím nešidíme, ani nepřidáváme umělé příměsi, mají naše výrobky dlouhou životnost a výborné užitné vlastnosti. Pokud hledáte nemačkavé povlečení, pak doporučujeme volit bavlnu v provedení krep. Určitě tedy nemůžeme s Vaším hodnocením bavlny deluxe souhlasit.

Vše v pořádku.ale žádal jsem o úpravu velikosti a ještě pro případ zavolal.nebylo to splněno i když jsem byl ujišťuje že můj požadavek bude jistě splněn.nebyl tak mam povlečení skoro za dva tisíce většô než jsem chtěl.

Reakce obchodu Matějovský povlečení

určitě není důvod k obavám, povlečení se vždy musí nechávat větší, protože po prvních praních dojde k vysrážení, přece jen se jedná o přírodní materiál. Uvidíte, že Vám bude dobře sedět na přikrývce.

• Přestal nabízet velmi žádané zboží.

Vážená paní Zapomělová,
    je velmi obtížné uspokojit přání úplně všech zákazníků, protože jednotlivé osobní preference se mohou od většiny dost lišit. Pokud je výrobek oblíben u zákazníků, pak s jeho výrobou vždy pokračujeme. Současně se můžete těšit na velké množství novinek každý měsíc. Věříme, že u nás si vybere každý.

Povlečení v provedení bavlna delux v hodnotě cca750kč odpovídá kvalitou povlečení v obchodním domě za 300kč...pouze pěkný potisk jinak kvalita žádná bohužel...poprvé a naposled

Povlečení bylo na několika místech nesešité, což mě zklamalo, za tuto cenu bych očekávala
    lepší kontrolu.

Reakce obchodu Matějovský povlečení

velice nás mrzí, že naší výstupní kontrole unikl takový výrobek, určitě se na nás neváhejte obrátit, dáme vše hned do pořádku.

• Chybí informace o gramáži bavlny. Po doručení povlečení jsme také zjistili proč - povlečení je naprosto průhledné, což je přesně to, co jsme nechtěli. Navíc za ty peníze!

Zboží jsme koupili na zkoušku s tím, že při spokojenosti nakoupíme další na střídání. Bohužel gramáž bavlny nás velice zklamala. Za tu cenu jsme čekali vyšší kvalitu, ne jen průhlednou látku. Nevyhovující je také možnost praní povlečení i prostěradel pouze na 40°C - zřejmě ani barvení není pořádné.
    Další nákup tedy určitě neprovedeme u Matějovského. Škoda, vizuálně má hezké věci, kvalitou již nikoliv.

Reakce obchodu Matějovský povlečení

bohužel s Vaším hodnocením nemůžeme souhlasit, protože gramáž jako taková je velmi zavádějící informace, která o skutečné kvalitě povlečení nic neříká. Rozhodující je kvalita použitých přízí a počet nití. Paradoxně u povlečení s vyšší gramáží - získáte výrazně horší kvalitu. Velice si zakládáme na kvalitě látky, která je jemná a hebká na dotek. Stejně tak použité barvy látku zjemňují a zajistí, že barvy se neoperou. Povlečení si drží svůj tvar a i po mnoha letech používání zůstává stejné. V případě, že byste chtěli více podrobností, rádi Vám je sdělíme, stačí se na nás obrátit.

• Z 10 ks plen byly 2 ks plen kazové- viditelně
    • cena však byla za zboží I. jak. Kč 440,-
    • Mimi se již narodilo a nemá šanci zboží vrátit.

chtěla jsem českou kvalitu.
    nedostala jsem českou kvalitu a ani slevu.
    nedoporučuji
    raději v kamenném obchodě, kde si mohu zboží prohlédnout

Reakce obchodu Matějovský povlečení

velice se omlouváme za naše pochybení při výstupní kontrole, určitě nemusíte mít obavy se na nás obrátit a domluvíme se na vyřešení k Vaší spokojenosti.

• společnost PPL je nejhorší se kterou jsem se kdy potkal a to už podruhé

pokud chcete kupovat zboží u Matějovského pouze s jinou dopravou než PPL, důrazně varuji,

Povlečení a další lůžkoviny jsou kvalitně ušité, ze vzorů si každý vybere.S čím nejsem spokojená, jsou ručníky. Na fotografii je prezentován krásný modrý ručník a ještě ve slevě( i když ne tak velké).Již 2x jsem ručníky prala přesně podle doporučení a stále se z něj sype modrý prach a žmolky.Nesaje dobře a ještě jsme po utření modří.Těmito výrobky si firma kazí jinak dobrou pověst.

Reakce obchodu Matějovský povlečení

velice nás mrzí, že nejste spokojena s ručníky, neváhejte nám je zaslat k reklamaci, samotné nás zajímá, co je důvodem popisovaných vlastností. Na tento vzor jsme dosud neměli žádné stížnosti od zákazníků, proto jsme tímto poněkud zaskočeni. Věříme, že se podaří najít vysvětlení a hlavně řešení k Vaší spokojenosti.