• Povlečení je kvalitní.
    • Nepřesné informace, které mě stály čas a další peníze.

U produktu na webu stálo, že součástí nabídky jsou i dva malé povláčky 40/40, což jsem uvítala, ale pro jistotu jsem o nich napsala zmínku do poznámky k objednávce a ještě jsem ohledně nich telefonovala, jestli jsou opravdu součástí té dodávky. Chtěla jsem mít jistotu, že přijde komplet. Paní mi dokonce slíbila, že mi jeden z povláčků bude upraven na menší rozměr. Když s objednávkou nedorazily, pídila jsem se a bylo mi řečeno, že bych si je musela objednat samostatně. Tak jsem si je musela doobjednat, oceňuji, že to šlo rovnou po telefonu a nemusela jsem je hledat na webu, ty dvě stovky už se v celkové sumě ztratí, ale škoda dopravného a hlavně ztráta času a zbytečná komunikace.
    Říkala jsem si, že pokud bude povlečení kvalitní, ráda objednám časem i další set. Kvůli peripetiím s objednávkou do toho moc nemám chuť.

Vážená paní Šustová,
    velmi nás mrzí, že došlo k nedorozumění při interpretaci informací na stránkách, kde uvádíme doporučené produkty, které jsou mimo jiné také v naší nabídce. Vždy však platí, že můžeme zaslat pouze zboží objednané vložením do košíku, i proto zasíláme potvrzení objednávky na email, aby si následně každý mohl zkontrolovat obsah nákupního košíku. U Vaší objednávky jsme Vám vyšli vstříc a žádné poštovné navíc jste hradit nemusela. Věříme, že budete s našimi výrobky spokojená a při příští objednávce proběhne vše dle Vašich představ. Přejeme krásné léto.

Objednala jsem si povlečení s úpravou polštářů na míru.Jeden polštář má vzor proužky svislé 25cm, druhý polštář má proužky na pravé straně 25 cm. a na levé 27 cm .Proužky jdou šikmo na jednom polštáři a na druhém jsou v rovině. Na obrázku mají být v rovině . A to nebudu rozepisovat šití u zipu nevzhledné nařasené .Povlaky velké mají úplně jiné šití u zipu ,bez nařasení .Polštáře byly odeslány k posouzení a poslali je zpět ,že. nemají žádné výrobní vady a reklamaci zamítají.Takže každý polštář jiný a já si naivně myslela, že polštář se šikmými pruhy mi vymění , když už neuznali to nevzhledné šití.

Vážená paní Pieterová,
    musíme uznat, že je pro nás situace kolem Vaší objednávky skutečně mimořádná a za celou dobu naší dlouhé historie se nám nestalo, že bychom nedokázali uspokojit přání zákazníka. Bohužel musíme konstatovat, že to ve Vašem případě skutečně možné není, proto jsme Vám v rámci mnoha desítek telefonátů, které uskutečňujete na naši zákaznickou linku, nabídli vrácení kupní ceny. Tato cesta se nám jeví jako jediná, která může celou tuto politování hodnou situaci ukončit. Věřím, že naši nabídku přijmete. Přejeme Vám krásný den.

objednání a dodání zboží (ručníků) bylo v pořádku jen kvalita opracování ručníků je hrozné, ještě jsem ručníky ani neprala jsou použité 2 x po koupání a už se párá obšívka na to jak jsou tyto ručníky ceněné (330kč )za kus by kvalita měla být jinde

Vážená paní Lacová,
    velice nás mrzí, že se vyskytla konfekční vada u ručníků a omlouváme se za ni. Pracovnice zákaznického servisu se s Vámi spojí ohledně rychlého řešení reklamace. Děkujeme předem za Vaši laskavou spolupráci a přejeme krásné letní dny.

Dobrý den, já nemám problém s kvalitou obchodu, ta je v pořádku, ale rozhodně bych nikomu nedoporučila koupit povlečení v takové kvalitě materiálu, jako byla doručena mně. Vzhledem k zaplacené ceně cca 2 500 Kč za povlečení na dvě postele, je kvalita látky, ze které je povlečení vyrobeno, velmi špatná. Povlečení je neustále pokrčené, není možné ho řádně vyžehlit ani po vyprání, připomíná mi to povlečení z doby, kdy jsem jezdila ke své babičce na prázdniny - neustále pokrčené. Co je mi platný krásný potisk, když je kvalita látky tak špatná.

Vážená paní Kobylková,
    nemusíte mít nejmenší obavy o kvalitu látky. Počáteční krčení se s používáním výrazně omezí, jedná se pouze o přechodný stav. Každý přírodní materiál se mačká, to je jeho přirozená vlastnost. Naopak je to důkaz, že povlečení nešidíme a nepoužíváme žádné syntetické příměsi ani nadbytečnou chemii. Přejeme Vám krásné letní dny.

• Kvalitu materiálů
    • Nedostačující informace na webových stránkách i v katalogu, není zde uvedeno upozornění na možné odchylky barev oproti barev na e-shopu i v katalogu.

V tomto obchodě jsem nenakupovala poprvé, jelikož jsem byla vždy spokojena co se kvality materiálů týče, rychlosti dodání zboží apod.
    Tentokrát jsem bohužel narazila díky nedostačujícím informacím na webových stránkách i v katalogu, kde není uvedeno upozornění na možné odchylky odstínů barev.
    Objednala jsem tedy páru damaškového povlečení, které jsem nechala jako vždy upravit na naše nestandartní rozměry přikrývek a polštářů.
    V reálu jsem byla ovšem velice zklamaná, odstín absolutně neodpovídal.
    V první řadě jsem informovala reklamační oddělení ohledně tohoto nedostatku v dobré víře nedostatek napravit a předejít tímto dalším nešťastným nákupům.
    Z reklamačního oddělení jsem byla i tak "slušně odbyta" bez jakéhokoli zájmu tento nedostatek vyřešit. Tento obchod si evidentně může dovolit přicházet o zákazníky.
    (Výměna zboží není samozřejmě možná z důvodu úpravy na nestandartní rozměry)
    Tento nákup byl pro nás bohužel poslední.

Vážená paní Valášková,
    velice nás mrzí, že nákup nesplnil Vaše očekávání. Bohužel technika zatím neumožňuje při online nákupech dokonalé přenesení všech detailů na dálku, toto platí pro všechny výrobky napříč internetem i pro tištěné katalogy. Sami bychom si moc přáli, aby v tomto směru vývoj pokročil a umožnil nám tak ještě lepší služby, do té doby platí, že se jedná skutečně o ilustrativní zobrazení v nejlepší možné podobě, kterou jsme schopni zajistit. Můžeme jen potvrdit, že u klientských úprav na míru není možné následně požadovat odstoupení od smlouvy z důvodu nevyhovující barvy. Nedorozumění je možné se vyhnout nejprve nákupem menšího polštářku a teprve po komparaci barev objednat sadu povlečení i s úpravou. Věřím, že na nás nezanevřete a povlečení Vám bude sloužit k Vaší plné spokojenosti. Přejeme Vám krásné letní dny.

• výběr zboží z domova
    • zkušenost z minulých nákupů
    • Zboží bylo oproti minulým nákupům předraženo, takže uplatněný slevový kupón nebyl ve výsledku slevou.

Ocenila bych větší variabilitu možností nákupu - například přikoupení pouze polštářů. Jiné výhrady k nákupu nemám.

• rozdíly v BARVBĚv !!!

Vážený pane Neščák,
    děkujeme za Váš názor a mrzí nás, že povlečení nenaplnilo Vaše očekávání. Určitě můžete využít možnost výměny případně odstoupení od smlouvy. Bohužel není v našich silách ovlivnit přesnost barevného zobrazení na Vašem zařízení, proto každý výrobek doplňujeme kromě fotografie ještě slovním popisem barev. V případě dotazů jsme Vám k dispozici. Přejeme krásný den.

• VELKÝ VÝBĚR KVALITNÍHO ZBOŽÍ.
    • CHTĚLA JSEM UPRAVIT POLŠTÁŘE NA ANATOMICKÝ ROZMĚR,KTERÝ MI BYL SLÍBENÝ,AVŠAK DOŠLO K VELIKÉMU ZKLAMÁNÍ.POLŠTÁŘE PŘIŠLY JEN ZMENŠENÉ,OŘEZÁNÍM!!TO UMÍM TAKY!!

NENECHAT SI UDĚLAT ATYPICKOU ÚPRAVU,PONĚVADŽ TO SLÍBÍ,ALE NESPLNÍ!!TAKŽE PŘÍŠTĚ PŘESNĚ FORMULOVAT K JAKÉ ÚPRAVĚ DOJDE,ABY NEDOŠLO KE KLAMÁNÍ ZÁKAZNÍKA!!

Vážená paní Musialová,
    mrzí nás, že úprava povlaku na přání nesplnila Vaši představu, ale můžeme Vás ubezpečit, že takto postupujeme u všech konfekčních úprav k plné spokojenosti zákazníků. Jiná varianta na dálku (bez fyzického vzorku daného tvarovaného polštáře) ani možná není. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.

Objednávka mi přišla rychle a nepoškozená až na to, že poslali uplně jiné zboží a při reklamaci mi bylo odpovídábo až po dvou dnech...a nakonec telefonát a naprosto nemožné se na reklamaci domluvit. Tento obchod me velmi zklamal...

Vážená paní Oherová,
    mrzí nás, že nejste spokojená s našimi výrobky, ale patrně došlo k nedorozumění. Protože zboží jsme odeslali přesně podle Vaší objednávky, kde malé polštářky 40/40 jsou ušity z metráže a tedy každý je trochu jiný. Pokud jde o Vaši výtku ke komunikaci, pracovnice zákaznického servisu s Vámi mluvila telefonicky i odpovídala na Vaše dotazy emailem. Nabízela Vám možnost a radu jak pro Vás nevyhovující barevnost u polštářků vyřešit výměnou. Zda této nabídky využijete či nikoli, už je pouze na Vás. V tomto případě není žádný důvod k reklamaci. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.

• nevím..zboží jelikož vždy po objednání ihned peru..už nemůžu vrátit..manžel je dal omylem do pračky
    • zboží, které jsem si objednala vůbec nevypadalo jak na web. stránkách a z eshopu mi paní odepsala, že každý vnímá barvy jinak..nedoporučuji

nedoporučuji..

Vážená paní Mertová,
    mrzí nás, že povlečení nenaplnilo Vaše očekávání, bohužel při nákupu na dálku se nedá věrnost zobrazení barev zajistit a jak uvádíte i skutečnost, že každý vnímáme barvy jinak hraje svou roli. Každý zákazník si může v klidu domova zvážit, zda se mu zboží líbí a vyhovuje, v opačném případě má možnost ho vrátit či vyměnit. Bohužel u vypraného výrobku tato možnost zaniká. Na druhou stranu chválíme manžela, protože to je snem každé ženy (většina vůbec netuší, jak se pračka zapíná :-). Přejeme krásný den.

• Perfektně udělané internetové stránky a rychlé vyřízení objednávky.
    • Reklamace! Objednala jsem ložní povlečení, které není až tak laciné. Nenapadlo mě zkontrolovat hned růžek po růžku,jestli je dobře ušité. Po vyprání, při žehlení jsem zjistila že roh malého polštářku 40x40 cm byl z výroby prostřižen.Poslala jsem ho zpět a čekala,že ho vymění za jiný.Ale vyřešili to tak,že jej zkrátili o 1cm a poslali zpět. U tak malého polštářku je vidět rozdíl.Objednala a zaplatila bych si nový, ale už od nich nic objednávat nechci!

Po vybalení si řádně překontrolujte zboží!Mrzí mě to,protože od nich už jedno povlečení mám a jsem s ním spokojená,ale toto vyřízení reklamace prostě nechápu.

Dobrý den, Vážená paní Petříková,
    v první řadě se omlouváme, že naše výstupní kontrola přehlédla vadu konfekce. Ihned po obdržení Vaší reklamace, jsme ještě týž den provedli opravu a odeslání zpět, abyste byla spokojená. Vzhledem k tomu, že i po opravě měl polštářek správné rozměry a precizní konfekci, nebyl žádný důvod Vám již vypraný polštářek měnit za nový. Reklamaci jsme vyřešili řádně a v nejkratším možném termínu. Věřím, že nakonec budete spokojená a povlečení si užijete.

• Kvalita ušití - u povlečení křivé našití zipů
    • Nedostatečné ukončení zapošití - švy se již pářou

Vysoká cena absolutně neodpovídá kvalitě výrobků.

Vážená paní Skálová.
    Je nám líto, že s výrobkem nejste spokojena. Zároveň se omlouváme za konfekci. Zašlete prosím reklamovaný výrobek na naši adresu. Povlečení dáme obratem do pořádku.

• Obchod v pořádku, zboží bych čekal lepší
    • Povlečení je ze slabé látky, čekal jsem vyšší kvalitu.

Vážený pane Klejch,
    věřím, že budete s povlečením spokojen. Pro výrobu používáme výhradně kvalitní česané příze, ze kterých je možné vyrobit jemné látky. Kromě vysokého uživatelského komfortu získáte i povlečení s dlouhou životností.

• Nevidíte kvalitu šití. Je provedeno nedbale, je to hrůza.

Nedoporučuji.
    Na to jakou má reklamu firma "Matějovský", bych předpokládala že dodané zboží bude také kvalitně ušito a to není. Švy jsou nedošité, takže můžete vytáhnout šicí stroj a prošít si je znova, jinak se vám místy rozpárají.

Reakce obchodu Matějovský povlečení

mrzí nás, že polštářky neodpovídají Vaší představě. Pokud je cokoli v nepořádku, určitě se na nás obraťte ať můžeme sjednat nápravu. Věříme, že budete spokojená. Na samotné konfekci si velmi zakládáme, proto nás překvapil Váš příspěvek.

Zboží vypadá na obrázku pěkně, ale je křivě
    šíté.

Dobrý den, Vážená paní Spretková,
    velice nás mrzí, že se vyskytl problém u našeho výrobku. Určitě se na nás neváhejte obrátit s reklamací a vše dáme ihned do pořádku. Omlouváme se za nepříjemnost.

• Kvalita zbozi neodpovida cene..

Nebrat.

Reakce obchodu Matějovský povlečení

Vážená paní Šimáčková. Zakoupila jste si v akci 1+1 bavlnu DELUXE za poloviční cenu. Pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete ho na naši adresu zpět. Vrátíme Vám peníze.

• Pěkně nafocené, ale kvalita pokulhává.
    • Zboží na obrázku co se týče barevnosti vubec neopovídá s disegnem . Je vidět, že pěkně klamou zákazníka. Záves ROYAL je černobílošedý, ale povlečení je ve skutečnosti do hněda.Vubec to k sobě neladí a všude trčí nitě. nedoporučuji

Chtěla jsem vyzkoušet sladit dle fota zavěsy, povlečení a ostatní doplnky. Povlečení vubec neodpovídá barvě na obrázku. Chtěla jsem ještě objednat zelený komplet na střídání, ale po této zkušenosti budu hledat někde jinde

Reakce obchodu Matějovský povlečení

je nám líto, že Váš nákup nesplnil očekávání. V případě, že Vám barevnost povlečení nevyhovuje, není problém jej vyměnit nebo vrátit. Na našich stránkách upozorňujeme, že výrobky z jiných materiálů, tištěné různými technologiemi, nemusí mít i přes stejný design - identické barevné odstíny. Takové shody není bohužel možné ve výrobě dosáhnout, ale na kombinovatelnosti v interiéru to nic nemění. Vzor Royal Black patří již mnoho let mezi nejoblíbenější vzory, v barevném provedení, které jste od nás obdržela. Pokud jde o nitě - tedy ukončení řetízkem, zde je na rubové straně vždy nutné zachovat přesah nití, který zabrání párání švů, jedná se o standardní konfekční řešení. V případě dotazů jsme Vám k dispozici.

Spatne.
    Objenala jsem rozmery 140 x 200 a bylo dodano
    140x220!!!

Reakce obchodu Matějovský povlečení

omlouváme se za naší chybu při expedici zboží, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme s výměnou, tak abyste byla spokojená a obdržela správný rozměr přikrývek.

• Dodání bylo rychle.
    • Zabaleno nic moc.Navíc zboží melo roztrženy obal a ostatní zboží melo zapatlany obal.Tudíž to vypadalo velmi nevzhledaného.
    • Jako dárek fajn,ale bohužel bez
    • obalu.
    • S kvalitou povlečení jsem jinak spokojena.

obchod perfektní komunikace s dopravci mizerná.