Velmi ochotná paní majitelka,vřele

• -zboží skladem
    • -bleskové doručení

• Produkt
    • Skladova dostupnost

Hledany produkt dle nasich pozadavku za priznivou cenu skladem. Objednano, doruceno az do domu. Informace o skladove dostupnosti overeny telefonem - skcela ochota. Dekuji moc.

• Nabídka zboží
    • Příznivá cena
    • -

Nakupoval jsem tu poprvé a můžu doporučit. Kvalitní produkty, zboží dobře zabaleno. Spokojenost se vším.

• Sortiment
    • Nemá žádné

Plyšový medvď objednaný pro naši malou dceru. Hledal jsme, zde byla příznivá cena, skladem a doručeno kurýrem až ke dveřím. Výborná zkušenost.

• Rychlost vyřízení objednávky, pozitivní recenze.
    • Kvalita zboží, ale tento názor beru pouze z jednoho produktu.

S nákupem jako takovým jsem nyl spokojen hlavně kvůli rychlosti vyřízení a bezproblémovému a jednoduchému objednání. Bohužel zboží které jsem objednal jako dárek pro manželku (loknovací kulma) fungovalo jen tak, že hřálo, ale nenatáčelo vlasy, tudíž nefunkční a budu jej vracet. Jinak díky perfektnímu přístupu a rychlosti doporučuju!!!

• xxx

xxx

Musím ocenit vstřícnost obchodu. Na místo osobního odběru, jsem obdržel zboží až do domu z rukou jednatele.

• spoľahlivosť
    • nemá

doporučujem! :-)

• pružná komunikace, pokud obchod sami oslovíte
    • Zboží jsem objednala s tím že je skladem, po pár dnech přišel mail, že objednávka je vyřízena. Když se další tři dny nic nedělo, vznesla jsem dotaz prostřednictvím e-mailu, kdy zboží dorazí a bylo mně odpovězeno / ihned /, že požadovaná barva není skladem, ale můžou ihned poslat jiné barevné provedení. Poznámku, že spěchám, jsem uvedla, přesto by mě sám zřejmě nikdo neinformoval o tom, že je třeba udělat změnu. Nakonec poslali původní barvu.

Ve výsledku jsem byla spokojená, pokud však na dodání spěcháte, doporučuji nepsat do poznámky ani se nespoléhat na automatické maily, které chodí z obchodu a komunikovat přímo s obchodem

• hrozné webovky

můj první nákup, plyšový medvěd je krásný a jsem s ním spokojený akorát příšerně páchne textilem jako by byl v nějakém velkém skladu ( což je pochopitelné) takže jsem ho akorát trošku vyvětral :-)

Potřeboval jsem správně vycpaného plyšáka a to se u sedící pandy 100 cm podařilo. Žádná zahraniční vychrtlina (zdechlina).

• Poněkud zmatená komunikace. Při platbě předem uvádí instrukce dva různé variabilní symboly - buď číslo objednávky nebo jiný variabilní symbol. Který z nich je správný? Nicméně komunikace je okamžitá a ihned se vysvětlila. Chtělo by to ale opravit aplikaci e-shopu. Obchod nicméně doporučuji.

Dobrý obchod, velmi rychlé dodání. Doporučuji.

• Dobrá komunikace
    • Po dohodě mi zboří dorazilo do 24 hodin
    • Určitě doporučuji :)
    • nemá

• přehlednost
    • nevím

• Tento obchod mě zaujal už jen tím, jaké zboží nabízí. V žádném z kamenných obchodů, bych takový dárek nesehnala. Taky klobouk dolů, za jaké ceny. S mým nákupem jsem naprosto spokojená.

• Chybí údaje o váze zboží které jsou následně potřebné pro dotazník odeslální balíku Českou poštou

Celkem bez problémů

Splnili co měli, chvíli to trvalo, ale zase to bylo nejlevnější široko daleko, takže nakonec spokojenost.

• Rychlost dodání,
    • nemůžu hodnotit nakupovala jsem poprve

V tomto obchodě jsem nakupovala poprve a vybrala jsem si ho proto,že nabízí sortiment zboží, který mi vyhovuje za přijatelné ceny.Doporučuji nákup v obchodě i ostatním - budete spokojeni jako náš Bullmastif,který vám přeje hezký den.