• Přehlednost Webových stránek
    • Nulová komunikace, tel. neberou, na e-mail neodpovídají.
    • Nedodržení termínu dodávky
    • Spoluobjednaná dárková krabice špinavá, potrhaná, prostě Hnus

Dobře si rozmyslete v tomto "obchodě" něco objednat.. Já už to nikdy neudělám.

Reakce obchodu www.market123.cz

Vážený pane, komunikace proběhla v pořádku, ale bohužel, jak jste sám napsal, špatně jste rozuměl naší telefonické konverzaci ohledně zrušení objednávky. Opravdu nechápeme vaší recenzi...

www.market123.cz

• nedodržaná vopred sľúbená dodacia doba

• Zboží stálo víc, než bylo na obj. Zboží mne bylo zasláno na jiné místo odběru, nikdo z obchodu mne na to neupozornil, až když jsem se informovala na důvody sama. Kdyby medvěda dcera nepotřebovala na pátek, tak bych zboží neodebrala.

Nemohu doporučit - objednal jsem si plyšového medvěda bílého, přišel hnědý, kdybych ho nepotřeboval hned jako dárek, vůbec bych ho nepřevzal, telefon uvedený u obchodu a na faktuře nikdo nebral...

• Vadilo mi že jsem si objednala před vánoci věc a až po třech dnech se uráčili odepsat že není skladem, výrobek stále nabízejí a píší že skladem je !!!
    Takže kdyby mi hned napsali že bohužel výrobek není tak by jsem stihla koupit někde jinde ten pelíšek a měla by jsem dárek k vánocům.

• Již 11dní čekám zboží které bylo skladem, ale bez jakékoliv zprávy jsem zboží nedostal a mělo být podle dodacích podmínek max.5dní do doručení