ok

Perfektní spolupráce-v sobotu jsem objednala a v úterý již byly doručeny na mou adresu.Knoflíčky byly určeny jako dárek k narozeninám zeťovi,je Francouz,takže byl velmi nadšený. Ještě kdyby k tomu byl odznak do klopy saka s francouzskou vlajkou,tak by to bylo super.
    Obchod DOPORUČUJI ☻

My děkujeme....

• Doručení proběhlo rychle i přes blížící se Vánoce, objednávka byla v super stavu, doporučuji.

V pořádku

• prehledne stranky
    • snadny nakup
    • rychle vyrizeni objednavky

• Skvělá komunikace,rychlé dodáni, perfektní dárek !!!

Děkujeme

• Rychlost a dobra informovanost o prubehu zasilky

• zboží - knoflíčky za více jak 5 000,- jsou poškrábané a jeden vypadá, jako by byl již několik let používaný

Samozřejmě tuto situaci chci řešit a jsem zvědavá, jak se k tomu obchod postaví.

Bohužel hodně typů knoflíčků nebylo skladem.

• Po odeslání objednávky jsem chtěla změnit adresu doručení, můj e-mail o změně byl ihned zapracován a zboží bylo doručeno na novou adresu.

• Pestrost sortimentu
  • Obchod prezentuje zpracovani a doruceni do peti dnu. Realita je takova,ze jsem provedl objednavku 15.8. a dnes 26.8. zbozi nemam stale k dispozici. Komunikace s obchodem az po opakovane urgenci. Navrh kompenzace zadny. Uz nikdy vice a obchod opravdu nedoporucuji

Reakce obchodu manzetoveknofliky.cz

toto doručení klasicky vždy garantujeme, bohužel bylo období, kdy většina našeho týmu byla na dovolené, ale to nás samozřejmě neomlouvá. Jako omluvu, Vám zašleme další pár manžetových knoflíčků zdarma.
    Děkuji za Vaší reakci.

• rýchle, bezproblémové, obchod informuje pravideľne o stave objednávky
    • žiadna

• široký výběr
    • přijatelné ceny

• Obrovský výběr, přijatelné ceny.

Obchod neměl již pro jeden typ knoflíčků krabičku, která byla inzerována. Volali a ptali se, zda mohou poslat jinou alternativu a nebo zruším objednávku. Kdyby to poslali rovnou, nepoznal bych to. Fér přístup.

• OCHOTA

Maximalna spokojnost

• Rychlé vyřízení a nadstandardní komunikace ze strany eshopu. Mnou vybrané zboží nebylo skladem, ihned po odeslání objednávky mě na tuto skutečnost upozornili a nabídli náhradní zboží. Objednávku odeslali ještě týž den. Velká spokojenost.

• vyber, rychlost

• Přístup a velmi dobrá komunikace při vyřizování objednávky.
    • Krásný osobitý dárek, který potěšil.
    • Na webu je nabídka zboží, které již ale není k dispozici. Bylo by fajn, kdyby po výběru knoflicku, písma/obrázku bylo možné zobrazit náhled.
    • Nedorazila krabička na manzetove knoflicky, kterou jsem na vic objednala. Po té, co jsem na to upozornila, pry bude doposlana, bohužel to byl dárek, tedy to trochu zkazilo dojem.

Velmi dobrá komunikace, maximální snaha vyjít zákazníkovi vstříc. Pěkné zpracování a kvalitně provedená práce.
    Bohužel však nedorazila část objednávky, zboží bude doposlano později.