• Okamžitě komunikují, jsou velmi ochotní.

• Skvělá komunikace, zboží ve výborné kvalitě a za dobrou cenu

• Rychle dorucenie, prehladny vyber

Obchod od zaciatku komunikoval, informoval o kazdej zmene. Promptne reagoval na poziadavku skoreho dorucenia. Bola som velmi spokojna.

Bezproblémová, rychlá komunikace, ochotně změněn chybně zvolený způsob platby, rychlé dodání zboží

Velmi mile mne překvapili už tím,že zvedali telefony, všichni bzli velmi milí a vstřícní a v mém případě dokázali téměř nemožné. Ještě jednou moc děkuji . Dárek synovi k 30-tým narozeninál.im se moc líbil.

Rýchle dodanie.bezproblémovy nákup. Dodaný tovar perfektný. Doporučujem.

• Vše rychle a bez problemu

• Spokojenost. Není co více dodat

Byl to můj cca třetí nákup na tomto e-shopu a pokaždé bez komplikací. Součástí vybraných manžetových knoflíků je i krabička. Zboží je efektní, kvalitní.

Dobra komunikacia a informacie o stave zakazky, tovar dobre zabaleny a dodany nacas!

Moc hezké zboží, bylo milé, že mě prodávající kontaktoval ohledně změny vybraného fontu pro gravírování. Ocenila bych ale kdyby bylo s oznámením o odeslání zasíláno i podací číslo zásilky pro možnost sledování (zvlášť kolem Vánoc je to velký stres, čekat zda-li pošta dorazí či ne a nemít přehled o pohybu balíčku)

• široká nabídka, rychlé dodání
    • nenašla jsem

• Rýchle dodanie
    • Pekne zabalené
    • Dobrá cena

• Vyborna spolupraca, ochota zmenit objednavku v procese, rychly cas dorucenia

• rýchlosť

Chválim za rýchlosť dodania, prijémnu komunikáciu, ochotu a hlavne trpezlivosť s detailními požiadavkami... na jednotku. Ďakujem:)

Dodání bylo rychlé, o všem jsem byla informována formou e-mailů.

• krásné zpracování
    • rychlost výroby a doručení

Knoflíčky s vygravírováním monogramu jsem objednal v pondělí a potřeboval je mít k dispozici do pátku - dárek. V obchodě mi vyšli vstříc, urychlili termín dodání a výroby a knoflíčky byly v pátek u mě. Knoflíčky jsou nádherné a oslavenec z nich měl velikou radost. Ještě jednou děkuji!

• Velmi precizně provedená práce
    • Bezproblémová komunikace

• Ochota a spolupráca
    • Rýchla odozva
    • Tovar bezproblémový, presne taký ako som si ho predstavovala

Ziadne