Komunikace dobrá, jen špatně nafocené . Na fotce vypadají jinak než ve skutečnosti. Vybrala jsem dle obrázku antracit , skutečnost stříbrný mat.

• I přes žádost o zaslání návrhu ke schválení se nikdo neozval.
    • Špatná komunikace

• Přehledné poskytování informací o průběhu zpracovávání objednávky.
    • Manžetové knoflíčky dorazily poškrábané tak, že to odpoutává pozornost od provedeného gravírování.
    • Poměrně dlouhá dodací doba.

Zboží dorazilo v pořádku zabalené. Manžetové knoflíčky jsou však poměrně dost poškrábané, jde to bohužel poznat hned na první pohled. I pokud by rýhy vznikly při gravírování, tak si toto měl prodejce ohlídat. Velmi to kazí celkový dojem. Jinak jsou knoflíčky pěkné, rýhami však velmi ztrácí na výsledné kvalitě a již bych znovu neobjednala.

• zboží - knoflíčky za více jak 5 000,- jsou poškrábané a jeden vypadá, jako by byl již několik let používaný

Samozřejmě tuto situaci chci řešit a jsem zvědavá, jak se k tomu obchod postaví.

• Obchod prezentuje zpracovani a doruceni do peti dnu. Realita je takova,ze jsem provedl objednavku 15.8. a dnes 26.8. zbozi nemam stale k dispozici. Komunikace s obchodem az po opakovane urgenci. Navrh kompenzace zadny. Uz nikdy vice a obchod opravdu nedoporucuji

Reakce obchodu manzetoveknofliky.cz

toto doručení klasicky vždy garantujeme, bohužel bylo období, kdy většina našeho týmu byla na dovolené, ale to nás samozřejmě neomlouvá. Jako omluvu, Vám zašleme další pár manžetových knoflíčků zdarma.
    Děkuji za Vaší reakci.

• Gravírování. Obchod neposkytuje náhled návrhu gravírování (ani na vyžádání), musíte se spolehnout, že to zpracují vkusně. V mém případě bohužel.

Pokud chcete jen zakoupit knoflíčky, není problém. S gravírováním se raději obraťte jinam.

• informace o objednávce

jedna objednávka proběhla výborně až nadstandardně, druhá však přímo kafastroficky, obchod tedy hodnotím jako nejistý

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

22. 12. v 1 ráno jsem objednala zboží, které mělo být, samozřejmě bez záruky, doručeno do Štědrého dne. V 7 ráno jsem obdržela oznámení o zpracovávání objednávky a v 11 měla být údajně předána přepravní společnosti PPL...23. odpoledne jsem tedy kontaktovala PPL, abych se zeptala, jak je možné, že zásilka stále nedorazila a zda ji můžu vyzvednout 24. ráno v depu, načež jsem se dozvěděla, že chyba není na jejich straně, protože oni balíček obdrželi od prodávajícího až 23. odpoledne, což odpovídá i informacím v trackingu zásilky.

Je fajn, že se obchod snaží rychle reagovat na dotazy, ale pokud podává mylné informace, tak to tím dost ztrácí váhu. Zboží jsem objednávala na poslední chvíli, pochopila bych, kdyby mi bylo napsáno, že se něco stalo a bohužel se doručení 24. nestíhá, ale poslat mail o předání přepravci 22., když k němu v reálu došlo až 23. v 16:45!!! je dost krátkozraké, zvlášť, když tracking zásilky je dost detailní.

Takže ne, z důvodu, že se mi dostalo mylné informace a ještě došlo k předání PPL 23. 12. v podvečer, když mělo být doručení do Vánoc, tento obchod nedoporučuji.

Zdravím vás,
    objednávku jsme opravdu poslali 22.12., ale řidič zapomněl balíček v autě a odevzdal jej až následující den, chyba tak není na naší straně. Balíčky navíc sebou vozí celý den, proto se zobrazuje čas 16:40, kdy jej odevzdá na depu k převážení.

• špatná komunikace. Na telefony ani SMS žádná reakce. delší doba dodání,

Nevím, já se nervovala že to do vánoc nedojde. Protože jsem si dala adresu do zaměstnání tak dárek zatím nemám. Máme už v zaměstnání zavřeno, takže jestli ho budu mít nebo ne to nevím.

• kúpa cez internet
    • komunikácia s obchodom
    • neskoré odpovedanie
    • zlý grafický návrh
    • dlhé vybavenie objednávky

Zo začiatku mi to prišiel super obchod. Nuž veľké sklamanie. Komunikácia bola slabá a hlavne neskoré odpovedanie na e-maily (stále min 2 dni). Odfláknutá práca grafika. Iniciály na manžetkach som si predstavovala že budú pekne vycentrované na stred a rozšírené aspoň na 3/4 plochy. Dátum mi dali do 1 riadku a veľkosť je asi 2x5 mm (v/š). Veľká nespokojnosť. Neodporúčam. Mali ma na to upozorniť, pripadne poslať grafický návrh na manžetách.

• Teoreticky rozsah sortimentu k vyberu.
    • Nedoruceni za 17 dni od objednavky snad nestoji ani za komentar = zasadni nedostatek ne slabina!

Neschopnost dorucit zbozi v primerenem case, nebo alespon vyrozument zakaznika, ze doruceni zpozdi / neni plne nebo castecne aktualne mozne je naprosto neseriozni!

Jelikoz predpokladam, ze se pokusi o beznou ubohou vymluvu internetovych prodejcu = my nic, od nas odeslo, my predali zbozi dorucovaci spolecnosti; Tak si dovolim konstatovat, ze i kdyby tomu tak bylo, je mi to jedno!

Duvod: Protoze partnerem a garantem sluzby pro mne je obchod samotny a nejaky jeho blbe nasmlouvany dodavatel sluzeb!

Reakce obchodu manzetoveknofliky.cz

omlouváme se, že zboží k vám zatím nedorazilo. Nehodláme se vymlouvat, ani na nikoho svalovat vinu, avšak ve Vaší objednávce je zboží, které má dodací lhůtu do jednoho měsíce. Věřte, že nemáme důvod vytvářet si nespokojené zákazníky.