• Rychlé doručení
    • Super výběr zboží
    • Zpracování skládaček

Neobjednávala jsem prvně. Všechny ostatní nákupy byli na jedničku. Bohužel poslední nákup, kdy jsem objednala dřevěnou hru jako dárek, se úplně nevydařil. Myšlena je opravdu super bohužel zpracování už je horší. Od začátku nám díly neseděli. Naštěstí domluva byla super a hra nám byla vyměněna za jinou a starou si od nás vyzvedli. Ale s novou ten samý problém, ale k tomu nám bylo řečeno, že je to v pořádku, že musíme použít více síly. Za použití všemožného jsme to dali dokupy, ale prostě vidím jak to nelícuje. Jako hra pro dítě nebo pro někoho, kdo neřeší detaily super. Pro puntičkáře a někoho, kdo je zvyklý s s takovými věcmi vyhrát už nic moc....

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaší recenzi, ačkoliv nás mrzí.

Zároveň nás mrzí, že jste se samotou stavebnici nebyli spokojeni :(

Pro Vaší spokojenost jsme udělali vše, co bylo v našich silách. Na svoje náklady, jsme Vám poslali novou stavebnici a původní jsme si od Vás svezli zpět.

To, že je stavebnice v pořádku jsme si prověřovali i přímo u dodavatele a zároveň jsme to prověřovali i fyzicky, přímo u nás.

Jsme rádi, že jste byli s ostatními produkty spokojeni a doufáme, že na nás nezanevřete :)

Mějte se krásně

Nikola z Manboxeo.cz

Komunikace s obchodem byla super, zboží doručili jak slíbili. Jen sadu na výrobu piva bych již nezakoupila, zklamalo nás to. Ve výsledku pivo nic moc. Stejná zkušenost, jako když jsme to samé chutnali u známých a pořád doufali že oni udělali někde chybu.

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu, i když nás mrzí.

Jak už jsem Vám řekla v telefonu, překvapuje nás, že Vám pivečko nechutnalo, ale 100 lidí, 100 chutí.. Máme spoustu těch, kteří se k tomu vrací a zkouší všechny pivní styly :)

Naopak nás moc těší, že se Vám líbí samotné zpracování KPZ bedny a také celková komunikace s naším obchodem :)

Budeme se těšit na příští objednávku.

Mějte se krásně

Nikola z Manboxeo.cz

• bylo jednoduche krabici objednat, bez zadnych problemu

Bedna je dobry napad a vypada dobre. Tatinkovi trvalo nez se do ni vubec dostal, coz splnilo ucel. Bohuzel bych bednu znovu neobjednavala a ani dedoporucila kvuly cene. Prislo mi ze za tu cenu tam moc veci nebylo. Fotka na strankach kde je i vino a pivo je matujici, jelikoz bedna zadny alkohol neobsahuje (rozumim ze je na strankach popis co bedna obsahuje, ale fotka je klamna a nemela by ukazovat co v krabici neni). Zbozi v krabici jsem peclive spocitala a bylo v hodnote cca 930kc (ceny muzete najit na internetu). Coz znamena ze jen za tu bednu se dvemi fotkami a baleni jsem zaplatila 1168kc. bohuzel, neprijde mi ze bedna za to stoji!

Vážená Péťo,

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá, ačkoliv nás velice mrzí.

Na našem webu uvádíme na 3 místech to, co je obsahem každého našeho produktu. Láhev od piva a sklenička s vínem jsou jen fotografická dekorace, stejně jako rajče, palička na med nebo třeba chléb. Tyto dekorace jsou v pozadí rozmazány a mají za následek lifestylový styl fotografie.

Samotné zpracování a balení BEDNY a PÁČIDLA je výsledkem RUČNÍ PRÁCE a je také dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ, což s sebou nese taktéž vyšší pořizovací náklady a ty se potom promítají ve výsledné prodejní ceně. ;) Navíc Vám bedýnky společně se 30 kolegy rádi a s láskou připravujeme a balíme na téměř 2000 metrech čtverečních, což s sebou nese vysoké náklady. :)

V ceně každé bedny máte i DOPRAVU ZDARMA a OSOBNÍ VZKAZ ZDARMA. K bedýnce máte navíc fotografie za 199 Kč.

Bedna pro gurmána je jedna z nejoblíbenějších beden mezi našimi zákazníky, máme mnoho ohlasů, jak udělala radost. O tom svědčí také spoustu kladných recenzí, které nám zákaznící denodenně posílají :)

Pokud by Vám při příštím nákupu bylo cokoliv nejasné, neváhejte se obrátit na naší zákaznickou podporu, moc rádi Vám vše vysvětlíme.

Mějte se moc hezky,
    Nikola z Manboxeo.cz

• Není možné si sestavit vlastní bednu
    • OPRAVDU HODNĚ PŘEDRAŽENÉ

Bedna opravdu hodně Černí píšou že je lakovaná to není možné protože to by tak hodně nešpinilo,bedna je amatérsky provedená defakto 10 prkenek stlučeno dohromady prkenka ani neohoblovaná a opaleno letlampou, produkty jsou velice PŘEDRAŽENÉ a ve VELKÉ bedně vypadá málo produktů opravdu velice trapně navíc když oslavenec bednu rozdělal tak ty produkty s tím polystyrenem jako výplň jsou divné ve dřevěné bedně polystyren je hodně proti srsti pak už jen páčidlo nefunkční ,,málo ostré museli jsme nabrousit aby to oslavenec vypáčil ,,
    Takže příště objednám u konkurence kde jsem už objednal a byl spokojený .

Vážený Radku,

vzhledem k tomu, že Vaše recenze je naprosto ojedinělá mezi tisícovkami našich recenzí a navíc máte dle objednávky spousta společných znaků s jedním z našich plagiátorů, jsme přesvědčeni o tom, že se jedná o ÚTOK ZE STRANY konkurence. I přesto budeme rádi reagovat :)

Vzhledem k tomu, že jsme zde PRVNÍ, kdo přišel s dárkovým balením v podobě BEDNY S PÁČIDLEM, jsme tím, kdo udal celému produktu směr.

Zakládáme si na sebemenších detailech. Klademe maximální důraz na KVALITU zpracování a PRÉMIOVOST produktů, které do beden dáváme.

Pravidelně prověřujeme, jaká je kvalita celého produktu u firem, které nás OKOPÍROVALY a na základě toho nemůžeme souhlasit s tím, co zde píšete.

Dřevitou vlnu nepoužíváme, jelikož je to alergen, který navíc značně práší a z hlediska přepravy není tak BEZPEČNÝ jako naše kukuřičná esíčka, která nejsou z polystyrenu jak uvádíte, ale jsou ekologická.
    Přepravci občas zachází se zasílkami šíleně, a proto je naší maximální snahou obsah v bedně co nejvíce ZABEZPEČIT.

Dovolíme si také nesouhlasit s názorem na naší oblíbenou KPZ bednu. Samotná bedna je kvalitně zpracovaná a právě svým opálením výjimečná. Jelikož se jedná o přírodně upravené dřevo ohněm, tak trochu barví, i přesto, že je lakovaná.
    Informaci o tom, že se zákazník/obdarovaný může ušpinit uvádíme viditelně u každé konkrétní bedny, ať už přímo u nás na webových stránkách, tak i fyzicky u samotné bedny.

Bedna i Páčidlo jsou výsledkem ruční práce a opravdu jejich výroba vychází v nákladu na několik stovek.

Velice nás i mrzí, že jako negativum uvádíte nemožnost vlastního výběru obsahu beden.
    Celý rok tuto možnost nabízíme, snažíme se zákazníkům vyjít maximálně vstříc, sháníme například produkty, které normálně nemáme v nabídce.
    Bohužel v tomto předvánočním čase nám stoupl odběr dárkových balení o 300% a byli jsme bohužel nuceni z kapacitních důvodů na měsíc tvorbu dárkových balení na přání omezit pouze na změny z důvodu alergií,
    jelikož se jedná o časově velmi náročný proces.

V tuto chvíli jsou již bedny na přání opět k dispozici :)

• Rychle doručení
    • Zajimave baleni
    • Předražené výrobky

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá, ačkoliv nás mrzí.
    Armyboxeo pro masožravce bylo hitem letošních Vánoc, máme mnoho ohlasů, jakou udělalo radost.

V této bedně máme například výborný pršut od Maso Kazda, který nabízíme pouze my, nebo naše vlastní vynikající trhaná masíčka :)
    Samotné zpracování a balení Armyboxea a paracordového lana je také dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ, což s sebou nese taktéž vyšší pořizovací náklady a ty se potom promítají ve výsledné prodejní ceně. ;)
    Vypovídá o tom i skutečnost, že muniční přepravky odebíráme od stejného výrobce, který je dodává i Armádě Spojených států amerických.
    Muniční bedny jsou vodotěsné, žáruvzdorné, prachuvzdorné a praktické pro spoustu dalšího využití.
    Navíc Vám vše společně s kolegy rádi a s láskou připravujeme a balíme. :)
    V ceně každého boxu máte i DOPRAVU ZDARMA a OSOBNÍ VZKAZ ZDARMA.

Mrzí nás, že se Vaše očekávání v tomto případě nenaplnilo.
    U každého našeho armyboxea máme uveden podrobný popis produktu, kde je vyjmenován obsah, rozměry a váha a také ke všemu jsou k dispozici fotografie. Pokud by Vám při příštím nákupu bylo cokoliv nejasné, neváhejte se obrátit na naší zákaznickou podporu, moc rádi Vám vše osvětlíme.

Věřím, že na nás nezanevřete a v budoucnu vyzkoušíte například některý z našich jiných kanystrbarů či dřevěných beden s páčidlem ;)

• Rychlostní dodání
    • Bedna vypadá na fotce velká ale je malá

Reakce obchodu Manboxeo.cz

Armyboxeo pro masožravce je jedno z našich nejoblíbenějších produktů, máme mnoho ohlasů, jakou udělalo radost.

Mrzí nás, že se Vaše očekávání v tomto případě nenaplnilo.
    U každého našeho armyboxea máme uveden podrobný popis produktu, kde je vyjmenován obsah, ROZMĚRY a váha a také ke všemu jsou k dispozici fotografie.

Samotné zpracování a balení Armyboxea a paracordového lana je dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ.
    Muniční bedny jsou vodotěsné, žáruvzodrné, prachuvzodrné a praktické pro spoustu dalšího využití.
    Navíc Vám vše společně s kolegy rádi a s láskou připravujeme a balíme. :)

• rychlost dodání
    • bedna byla dobře zabalená, nelze poznat o jaký balík se jedná
    • obsah bedny mi přijde malý za cenu 2000 Kč :/
    • reklama na Facebooku mi zkazila překvapení na vánoce

Reakce obchodu Manboxeo.cz

Bedna s rumem Captain Morgan je jedna z nejoblíbenějších beden mezi našimi zákazníky, máme mnoho ohlasů, jak udělala radost.

Zároveň je třeba si uvědomit, že veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. V této bedně máme například výbornou čokoládu Venezuela 70%, určenou přímo k rumu (zavěšuje se na skleničku), kterou v ČR nabízíme pouze my.
    Navíc Vám bedýnky společně s kolegy rádi a s láskou připravujeme a balíme. :)
    V ceně každé bedny máte i DOPRAVU ZDARMA a OSOBNÍ VZKAZ ZDARMA.

Taktéž nás velmi mrzí, pokud reklama na Facebooku zkazila překvapení. Bohužel algoritmus Facebooku je propracovaný a ví, na jaké uživatele cílit.
    Dá se tomu vyvarovat například tím, že objednávky dárků budete uskutečňovat přes anonymní okno.

Věřím, že na nás nezanevřete a v budoucnu vyzkoušíte například některý z našich jiných kanystrbarů či muničních beden ;)

Nikol Tranová z Manboxeo.cz

Cena objednáneho balíku vůbec neodpovídá poměr ceny a zabaleneho zboží.. Už budky více... Děkuji a přeji hezké svátky

Reakce obchodu Manboxeo.cz

Bedna s rumem Republica je jedna z nejoblíbenějších beden mezi našimi zákazníky, máme mnoho ohlasů, jak udělala radost.

Je potřeba si uvědomit, že veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. V této bedně máme například výbornou čokoládu Venezuela 70%, určenou přímo k rumu (zavěšuje se na skleničku), kterou v ČR nabízíme pouze my.

Mrzí nás, že se Vaše očekávání v tomto případě nenaplnilo.
    U každé naší bedýnky máme uveden podrobný popis produktu, kde je vyjmenován obsah, rozměry a váha a také ke všemu jsou k dispozici fotografie. Pokud by Vám při příštím nákupu bylo cokoliv nejasné, neváhejte se obrátit na naší zákaznickou podporu, moc rádi Vám vše osvětlíme.

Věřím, že na nás nezanevřete a v budoucnu vyzkoušíte například některý z našich jiných kanystrbarů či muničních přepravek ;)

Martin Hrádela z Manboxeo.cz

• Obsah boxu dorazil rozbitý. Zboží sice bylo označené jako křehké, ale uvnitř balení bylo jen nedostatečně vystlané proti nárazům. Obsah je tak zničený. To jsem ale zjistil až teprve, když jsem chtěl box předávat jako dárek. Na papírovém obalu nebylo nic vidět.

Reakce obchodu Manboxeo.cz

omlouváme se za komplikace, ale neumíme si představit, jak musel přepravce s bednou či truhlou zacházet :(
    Balení máme na velice vysoké úrovni a naše bedny jezdí po celé Evropě prakticky bez újmy. Občas se bohužel najde řidič, který je ale schopen nešetrným zacházením překonat i bezpečnostní prvky našich našeho způsobu balení :(

Ačkoliv ve všech e-mailech vyzýváme k tomu, abyste nás kontaktovali v případě problémů na E-mail (případně jsme dostupní na telefonu a soc. sítích), mrzí nás, že nás kontaktujete až zde. Pošlete nám prosím fotografie toho, co bylo poškozené a moc rádi tuto situaci ihned vyřešíme k Vaší spokojenosti výměnou bedny / zboží případně finanční náhradou. Těšíme se na Vaši zprávu.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé problémy.

Mějte se krásně a pevné zdraví

• neodpovídající cena

nafoceno na e-shopu moc hezky,ale zboží max. za 1000 kč,nikoli za 2x tolik. už nikdy více

Vážený Martine,

Mrzí nás, že se Vaše očekávání ohledně množství zboží za cenu v tomto případě nenaplnilo.
    Je potřeba si uvědomit, že veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. Zde například VÝBORNÁ PREMIOVÁ čokoláda určená k zavěšení na skleničku s rumem, kterou jinde v ČR nenajdete. Samotné zpracování a balení BEDNY a PÁČIDLA je také dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ, což s sebou nese taktéž vyšší pořizovací náklady a ty se potom promítají ve výsledné prodejní ceně. ;). V ceně každé bedny máte i DOPRAVU ZDARMA a OSOBNÍ VZKAZ ZDARMA. Na celém projektu se podílí cca 30 lidí na 1500 m čtverečních, což s sebou nese také značné NÁKLADY.

Věřím, že na nás nezanevřete a v budoucnu vyzkoušíte například některou z našich kanystrbarů či muniční přepravku :) .

Martin z Manboxeo.cz

Lehkým nátlakem tlačí, abyste si zboží odebrali ihned. Nabídka, že doručí na Vánoce je nesplněná. Tlak přes e-mail, přes SMS až získají, co potřebují. Osobně mě to unavovalo.

Vážená Bronislavo,

moc nás mrzí Vaše recenze :(

Snažíme se pro naše zákazníky dělat NADSTANDARDNÍ MAXIMUM, což můžete vidět v tisícovkách našich recenzí ;)

Stejné maximum jsme se snažili udělat i minulý týden, kdy nám PPL sdělilo, že jsou jejich depa pod obrovským tlakem, a že zvažují omezení dodávání zásilek v následujících dnech a týdnech.

Vzhledem k tomu, že máme tisíce zákazníků, nechtěli jsme riskovat, že by jim nebylo jejich objednané zboží doručeno do Vánoc včas, a tak jsme se rozhodli rychle jednat.

Vás a všechny ostatní zákazníky, kteří měli objednáno s datumem doručení v prosinci, jsme se rozhodli nejdříve e-mailem a poté (pro jistotu) i SMS zprávou dotázat, zda můžeme pro jistotu poslat zboží dříve, abychom předešli riziku plynoucímu z omezení doručování zásilek ;)

Bohužel během tohoto rychlého jednání došlo nejdříve k pochybení našeho IT oddělení, díky čemuž jste onu SMS dostala více, než desetkrát (již jsme se za toto omluvili) a následně pochybil i další den kolega ze zákaznické podpory, který Vám objednávku odeslal, ačkoliv jste si dřívější datum nepřála.

V návalu starostí a pracovní činnosti, která je v letošním složitém předvánočním období extrémní díky globální situaci, selhal bohužel lidský faktor na dvou místech v naší společnosti.

To se občas stává každému. A nebýt těch chyb, nebylo by ponaučení a tudíž ty tisíce spokojených zákazníků, kteří zde píšou ;)

Za tato pochybení se Vám ještě jednou omlouvám.

Celá situace vznikla vlastně tak trochu pro DOBROTU NA ŽEBROTU, ale rozhodně není naším sebemenším zájmem na kohokoliv tlačit a EXTRÉMNĚ mě mrzí, že jste celou situaci takto pochopila a nás veřejně zdiskreditovala :(

Věřím, že i tak udělá dárek obrovskou radost.

Manboxeo.cz

• krásný dárek, originální a urcite potěší
    • kvalitní výrobky
    • hezké balení
    • urcite cena, podle mě vubec neodpovídá zboží
    • podle recenzi a ceny jsem čekala víc

Vážená Míšo,

Je potřeba si uvědomit, že veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. Zde například VÝBORNÉ králičí maso pečené na vepřovém bůčku či VYNIKAJÍCÍ paštika z divočáka na červeném víně, oba produkty z rodinné konzervárny Via Delicia.. Samotné zpracování a balení BEDNY a PÁČIDLA je také dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ, což s sebou nese taktéž vyšší pořizovací náklady a ty se potom promítají ve výsledné prodejní ceně. ;). V ceně každé bedny máte i DOPRAVU ZDARMA a OSOBNÍ VZKAZ ZDARMA. Na celém projektu se podílí cca 30 lidí na 1500 m čtverečních, což s sebou nese také značné NÁKLADY.

Věřím, že na nás nezanevřete a v budoucnu vyzkoušíte například některou z našich jiných beden či cihlu :) .

Nikol z Manboxeo.cz

Za takové peníze strašně málo věcí. Je to hodně předražené. Navíc krabička se sušenkami přišla pomačkaná a plechovka s olivami promáčklá. Jako dárek nic moc. Už neobjednám a nedoporučuji.

Vážená Zuzano,

Velice se omlouváme, že dva produkty měly poškozené obaly, pro bezpečnost produktů děláme maximum a mrzí nás, že to Ve vašem případě nevyšlo. Celá bedna je zajištěna tak, aby v ní obsažené produkty volně "nelétaly" a zároveň neměly možnost vzájemného nárazu. Případně vzniklý volný prostor v bedýnce je pak ještě vycpán výplňovým materiálem tak, aby zboží v bedně při přepravě jakkoliv necestovalo. Všechny bedny jsou navíc zabaleny v kartonové krabici, která je označena nápisy a logy “KŘEHKÉ,FRAGILE".

Nedokážeme si představit, jak špatně musel přepravce s bednou zacházet, aby k takové situaci došlo. Již jsme se s Vámi telefonicky domluvili za doposlání produktů s poškozeným obalem na Vaši adresu a v emailu naleznete jako omluvu ještě slevový kupon na další nákup.

Mrzí nás také, že se Vaše očekávání ohledně množství zboží za cenu v tomto případě nenaplnilo.
    Je potřeba si uvědomit, že veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. Zde například VÝBORNÉ vinné koláče a PREMIOVÁ čokoláda určená k vínu, oba produkty z rodinné čokoládovny Schell, které jinde v ČR nenajdete. Samotné zpracování a balení BEDNY a PÁČIDLA je také dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ, což s sebou nese taktéž vyšší pořizovací náklady a ty se potom promítají ve výsledné prodejní ceně. ;). V ceně každé bedny máte i DOPRAVU ZDARMA a OSOBNÍ VZKAZ ZDARMA. Na celém projektu se podílí cca 30 lidí na 1500 m čtverečních, což s sebou nese také značné NÁKLADY.

• Dobré PR
    • Kvalitní suroviny (aspoň že tak)
    • Pravidelné akce
    • Bedna, no... řekněme ano. Bedýnka. Kdysi jsem dostal bednu od konkurence a byla hezčí, bytelnější, větší
    • Oslavenec vybaloval. Všechno zabaleno a obsypáno polystyrenovými kousky. Nic moc hezkého. Stejně by asi byl proti rozbití zjištěná krabice od alzy... Dřevitá vlna by byla stylovější
    • Na fotce vypadá, bůhví kolik toho v bedně není. Není... není to chyba obchodu, v bedně přišlo, co bylo deklarováno, ale prostě toho není moc. Nastala trochu trapná chvilka, když oslavenec prohraboval bednu, jestli tam něco ještě nezbylo
    • Poměrně drahá sranda na 3 minuty zábavy...

Nelze říct, že bych byl vyloženě nespokojený, ale ani vyloženě spokojený. Jde o hodně specifické zboží a proto na otázku, jestli bych doporučil, musím bohužel říct, že ne...po letmém spočtení obsahu bedny stojí dřevěná bedna a páčidlo cca 600-1000Kč. Zvažte, jestli to stojí za to

Vážený Marku,

děkujeme za Vaše slova, která nás značně mrzí a dovolte mi reagovat.

Pravidelně proverujeme, jaka je kvalita celého produktu u firem, které nás OKOPÍROVALY a na základě toho nemůžeme souhlasit s tím, co zde píšete. O tom, že do beden dávají konkurenti produkty, které koupíte na každém rohu, netřeba mluvit. Samotná náročnost a zpracování celé zásilky také pokulhává. O kvalitě Páčidla ani nemluvě.

Rozměrů beden máme pět. Vy jste zvolil ten nejmenší. Rozměry jsou uvedeny u každého produktu v detailu. Zakládáme si totiž i na tom, aby obsah vyplnil maximálně prostor bedýnky.

Nepoužíváme dřevitou vlnu, jelikož je to alergen, který navíc značně práší a z hlediska přepravy není tak BEZPEČNÝ jako naše kukuřičná esicka, která nejsou z polystyrenu jak uvádíte, ale jsou ekologická.

Přepravci zachází se zasílkami šíleně, a proto je naší maximální snahou obsah v bedně co nejvíce ZABEZPEČIT.

Délka dobývání bedny je velice individuální. Šikovní kutilové to mají za tři minutky, jak píšete ;) Méně záruční jedinci válčí s bednou někdy i 15 minut.

Píšete, že bedna stojí 600-1000,-. Musíte si uvědomit, že bedna i Páčidlo jsou výsledkem ruční práce a opravdu jejich výroba vychází v nákladu na několik stovek. Navíc máte v ceně dopravu ZDARMA, což je další stovka. A zbytek je naše marže, která pokrývá náklady na cca. 30 zaměstnanců, 1500 m čtverečních, marketing plus daně a zisk.

Je zvláštní, že takovouto recenzi mezi našimi tisicovkami recenzí jen tak nenajdete.

Až budete příště objednávat, kontaktujte nás a uděláme maximum pro to, abychom vyšli Vašim požadavkům vstříc. Doporučíme větší bednu, poradíme s tím, kde je více produktů ;)

Manboxeo.cz

S obchodem spokojenost, nikoliv s obsahem...
    Doručení velmi rychlé...

Vážená Hancule,

Bedna se slivovicí je jedna z oblíbenějších beden mezi našimi zákazníky, máme mnoho ohlasů, jak udělala radost.

Je potřeba si uvědomit, že veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. Samotné zpracování a balení BEDNY a PÁČIDLA je také dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ, což s sebou nese taktéž vyšší pořizovací náklady a ty se potom promítají ve výsledné prodejní ceně. ;) Navíc Vám bedýnky společně s kolegy rádi a s láskou připravujeme a balíme. :)

Mrzí nás, že se Vaše očekávání v tomto případě nenaplnilo.
    U každé naší bedýnky (včetně Bedny se slivovicí) máme uveden podrobný popis produktu, kde je vyjmenován obsah, rozměry a váha a také ke všemu jsou k dispozici fotografie. Pokud by Vám při příštím nákupu bylo cokoliv nejasné, neváhejte se obrátit na naší zákaznickou podporu, moc rádi Vám vše osvětlíme.

Věřím, že na nás nezanevřete a v budoucnu vyzkoušíte například některou z našich truhel či cihlu ;)

Martin Hrádela z Manboxeo.cz

• Obsah neodpovídá popisu.

Vážená Eriko,

velice nás mrzí Váš dojem :( Nicméně nám Vaše recenze nepřijde příliš fér.

Na našem webu uvádíme na 3 místech (včetně DETAILNÍCH FOTOGRAFIÍ) to, co je obsahem každého našeho produktu. Kvalitní zpracování celého produktu, SPRÁVNÉ A BEZPEČNÉ zabalení, je podstatou celého našeho projektu a dáváme si na něm maximálně záležet.

Kontroloval jsem v systému váhu a záznam z expedice Vaší zásilky a dle těchto údajů obsahovala Vaše objednávka vše, co je uvedeno na webu.

Pakliže bylo dle Vašeho úsudku cokoliv jinak, měla jste se ozvat a my bychom se k celé situaci postavili maximálně PROZÁKAZNICKY. Jak můžete vidět na TISÍCOVKÁCH NAŠICH RECENZÍ, prozákaznický přístup je to hlavní, co nás zdobí ;)

Neevidujeme od Vás jedinou zprávu, žádný telefonát, tudíž se obáváme, že je tato negativní recenze ÚČELOVÁ.

Kolegové se Vám zítra ozvou a pokusí se zjistit, kde došlo k nedorozumění.

Manboxeo.cz

• Cenově velmi nevýhodné, málo zboží, předražené

Vážená Dano,

Bedna pro pivaře je oblíbená bedna mezi našimi zákazníky, máme mnoho ohlasů, jak udělala radost.

Veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. Samotné zpracování a balení BEDNY a PÁČIDLA je také dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ, což s sebou nese taktéž vyšší pořizovací náklady a ty se potom promítají ve výsledné prodejní ceně. ;) Navíc Vám bedýnky společně s kolegy rádi a s láskou připravujeme a balíme. :)

Mrzí nás, že se Vaše očekávání v tomto případě nenaplnilo.
    U každé naší bedýnky (včetně Bedny pro pivaře) máme podrobný popis produktu, vyjmenován obsah, rozměry a váhu a také ke všemu jsou k dispozici fotografie. Pokud by Vám při příštím nákupu bylo cokoliv nejasné, neváhejte se obrátit na naší zákaznickou podporu, moc rádi Vám vše osvětlíme.

Věřím, že na nás nezanevřete a v budoucnu vyzkoušíte například některou z našich beden KPZ či cihlu ;)

Martin Hrádela z Manboxeo.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Zjistila jsem při návštěvě Kauflandu,že ta samá dezinfekce,stála míň, a to o dost.Takze zboží dorazilo včas, ale mnohonásobně předražené. To je můj názor na věc. A v téhle době NEPŘÍSTUPNÉ!!!!Děkuji, ale již zde ní nekoupím.

Vážená Alžběto,

velice nás mrzí Vaše recenze, ale v naší ceně dezinfekce je započtena i doprava, která je zhruba 100,-. Marže, kterou na dezinfekci máme, je ve výši 30,-.

Předpokládám, že v Kauflandu jste si zboží koupila na místě. Dále je důležité si uvědomit, že cena těchto ochranných pomůcek a prostředků, se hýbe ze dne na den s ohledem na jejich dostupnost.

Příště zkuste některé z našich dárkových balení, to je náš hlavní business a děláme jím radost již řadu let ;)

Manboxeo.cz

Hodně drahé, neodborně zabalené, špatně napočteno(o 2 roušky méně!!!)

Vážený Jirko,

velice nás mrzí Vaše recenze. Roušky a ochranné pomůcky nejsou náš hlavní business. Rozhodli jsme se nabídnout lidem zboží, které bylo v ČR nedostupné za nejnižší ceny na trhu.

Roušky v balíčku z hygienických důvodů nepřepočítáváme, spoléháme na balení výrobce.

Ke všem našim zákazníkům přistupujeme s maximální péčí. Měl jste se nejdříve ozvat nám, že nebylo něco v pořádku a buď bychom Vám vrátili peníze za chybějící zboží nebo našli jiné řešení, jak dosáhnout Vaší spokojenosti.

Příště zkuste spíše některé z našich dárkových balení.