• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Objednal jsem xxl box pro masožravce podle fotek tam nebylo vše a množství odpovídalo boxu za 1800 ne za 2500 tisíce.

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nás však velice mrzí.
    Ihned jsme Vás proto kontaktovali a už situaci řešíme :)

Ač se snažíme vždy vše dělat velmi pečlivě, i my jsme jen lidé a chybička mohla vloudit.
    Proto situaci ihned prověříme a případné chyby napravíme k Vaší plné spokojenosti :)

• nedoručili kompletní objednávku
    • dohadují se se zákazníkem, který u nich utratil téměř 7tis Kč o nálevce k placatce v hodnotě 20kč

Moje zkušenost byla docela tristní. Objednal jsem 8 placatek s gravírováním pro sebe a kolegy. Ty pro kolegy jsem objednal v dárkové krabičce, pro sebe pochopitelně bez krabičky. Přišlo 7 placatek v krabičce a ta bez krabičky chyběla. Následoval email na zákaznickou podporu kde mi sdělili, že se musí nejprve podívat na kamery a ověřit si, že mi ji skutečně neposlali. Chápu, zákazníci jsou lháři a je třeba jim apriori nevěřit. Následně tedy uznali chybu a poslali chybějící pplacatku. Bohužel zrovna v době, kdy jsem byl v zahraničí a PPL ji po pár dnech vrátilo zpět. Následoval další email na podporu a opět ji poslali, tentokrát jsem si ji vyzvedl a zjistil, že chybí nálevka, kterou všechny ostatní placatky měly, jen ta moje ne. Upozorňuji, že bez nálevky si do té placatky nic nenalejete, tedy je dost obtížně použitelná. Následoval tedy další email na podporu. Odpovědí mi přišlo, že nálevky k placatkám nedodávají. Následoval další email s vysvětlením, že těch 7 původně dodaných nálevku mělo. Odpovědí mi bylo, že oni chybu neudělali, protože placatky s nálevkou nedodávají. Zato ale dodávají nálevky jak součást dárkové krabičky. Tu jsem si ale neobjednal, takže mám smůlu. Je to pochopitelně logické, k čemu by vám byla nálevka k placatce. Zato u dárkové krabičky nálevku využijete... Obchod nedoporučuji, zákazník je pro ně lhář a i když u nich necháte docela dost peněz, budou se s vámi handrkovat kvůli pár korunám. Jinak placatky pěkné, ta první várka přišla i dost rychle, ale zbytek bylo utrpení...

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás důležitá, ačkoli nás mrzí.
    Za vzniklou chybu se Vám opět omlouváme, mrzí nás a snažili jsme se vše urgentně řešit, vždy se ohledně reklamace snažíme co nejlépe informovat, abychom mohli zajistit, že se takový případ již nebude opakovat.
    Je nám líto, pokud jste toto považoval za dohadování.

Je pravda, že u Vaší objednávky došlo nedopatřením k odeslání nekompletní zásilky, snažíme se vždy vše pečlivě kontrolovat, nicméně i my jsme bohužel jen lidé a při všem svátečním shonu došlo k chybě.
    Informaci o chybě jste nám poslal v pátek pozdě večer, ihned v pondělí jsme Vám posílali placatku novou.
    Bohužel není v našich silách jak jinak rychleji reklamaci vyřídit, o víkendech dopravci nefungují.
    I přes takto rychlé vyřízení, nebyl balíček vyzvednut a posílali jsme jej tedy znovu opět na své náklady, když se balík vrátil.
    Z naší strany jsme tedy udělali vše proto, aby byla reklamace vyřízena v co nejkratší době.

Co se pak týče placatky samotné, vždy u každého produktu uvádíme pečlivý popis, fotky, i výpis obsahu daného zboží, u placatky neuvádíme, že by měla trychtýřek obsahovat a mrzí nás, pokud jste si informace nevšiml.
    V takovém případě pak tedy nevzniklo pochybení, když trychtýřek, který nebyl objednán, nebyl dodán.
    Placatky jsou o standardních rozměrech, které na našich stránkách uvádíme.

V případě jakýchkoliv nejasností se na nás neváhejte obrátit, věříme však, že už je vše v pořádku, když bylo ještě před Vánoci doručeno vše, co jste objednal :)
    Veronika z Manboxeo.cz

Nedoporučuji z pohledu množství. Je to dráha sranda. Která sice pobavila. Ale nakonec si člověk říká že to bylo vlastně zbytečný. Cenově tam je málo věcí na to aby se dalo uvažovat o další koupi

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá, ačkoliv nás mrzí.
    Jde o unikátní dárek, díky kterému má rozbalování úplně jiný požitek, než jen nudné vybalení z papíru :)

Co se pak týče ceny, je potřeba si uvědomit, že veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. Pro většinu dobrot jsme navíc výhradním odběratelem a neseženete je běžně v obchodě.
    Samotné ruční zpracování a balení BEDNY a PÁČIDLA je také dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ, což s sebou nese taktéž vyšší pořizovací náklady a ty se potom promítají ve výsledné prodejní ceně. ;)

Obsah bedýnek na našem webu uvádíme na 3 místech (včetně DETAILNÍCH FOTOGRAFIÍ). Kvalitní zpracování, SPRÁVNÉ zabalení a bezpečná doprava, je podstatou celého našeho projektu a dáváme si na něm maximálně záležet.
    K samotné bedýnce jste měl přidanou navíc také personalizaci, která je zpoplatněna. Ceny vždy uvádíme již při výběru, nic neskrýváme.
    V ceně bedny máte i DOPRAVU ZDARMA a OSOBNÍ VZKAZ ZDARMA.

Pokud by Vám při příštím nákupu bylo cokoliv nejasné, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu, moc rádi Vám vše osvětlíme.

Mějte se moc hezky,

Oprus

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Mrzí nás, pokud s Vaší objednávkou bylo cokoliv v nepořádku.
    Z recenze však není možné vyčíst, co konkrétního Vám nevyhovovalo nebo co bychom mohli zlepšit.

Proto jsme Vás kontaktovali, abychom mohli případné nedostatky napravit.

Nikola z Manboxeo.cz

V truhle plné pokladů byla jako výplň především polystyren. Když si obdarovaná poskládala předměty které tvořily vlastní obsah tak to ve společnosti vzbudilo všeobecné rozpaky. Vypadalo to chudě a velmi lacině. Na fotce to vypadá hezky ale v reálu velká bída. Rozhodně nedoporučuji. Nijak nezpochybňuji nápad a cenu vlastního obalu - truhly. Chcete-li originální dárek, kupte si ji za 1100,- Kč, za zbytek peněz ji naládujete bez polystyrenové výplně k prasknutí.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Jsme rádi, že u Vás balíček byl včas. Mrzí nás, pokud jste s truhličkou nebyl spokojen.

Co se týče obsahu truhly - před samotnou objednávkou jste byl plně seznámen s produkty, které uvnitř truhly budou.
    Naše stránky obsahují kromě fotografií také detailní popis každého produktu, včetně gramáže.

Není tomu tedy tak, že by jste kupoval takzvaně "zajíce v pytli".

Produkty, které jste pro obdarovnou vybral, jsou originální a hlavně kvalitní.
    Cena produktů je tak vyšší.

Abychom zajistili, že k Vám vše dorazí v naprostém pořádku, je prázdné místo v truhle vyplněno flopakem.
    Pokud bychom truhlu odeslali bez výplňového materiálu, byla by tak velká pravděpodobnost, že se cestou k Vám některý z produktů poškodí.

Pokud by Vám ohledně naší nabídky bylo cokoliv nejasné, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu.

Nikola z Manboxeo.cz

Chyběla zaplacená položka-makronky do koupele.A bude to tvrzení proti tvrzení, nedokážu, že tam nebyly.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Evidujeme Vaší reklamaci, na kterou jsme ihned reagovali.
    Bohužel jsme neobdrželi důležité informce, které ohledně řešení případné reklamace potřebujeme.

Z naší strany tak nedošlo k ignorování Vaší zprávy nebo reklamace.

Dnes jsme obdrželi kamerové záznamy, kde viditelně přidáváme Vámi uvedené zboží, do přepravní krabice k dalším produktům.
    Proto jsem Vás poprosila o kontrolu přepravní krabice, ve které Vám objednávka z naší strany přišla.

K reklamaci se vždy stavíme čelem a pokud vznikne chyba na naší straně, vždy se snažíme situaci napravit tak, aby bylo vše v naprostém pořádku.
    V dnešní době vše dohledatelné, firma je pod kamerami, tudíž není problém dohledat, co bylo nebo naopak nebylo do objednávky přidáno.
    V takovém případě se pak nejedná o tvrzení proti tvrzení.

Kontaktovala jsem Vás telefonicky, abychom mohli situaci dořešit.
    Bohužel krabice i s výplňovým materiálem byla z Vaší strany zlikvidována.

Ačkoliv jsme Vám prokazatelně dodali vše, co jste si u nás zakoupila, zašleme Vám makronky znovu.
    Spokojenost zákazníka je pro nás důležitá, proto doufám, že oceníte naší snahu vše vyřešit.

Nikola z Manboxeo.cz

Jsem zklamaná, objednala jsem na oslavu prémiové salámy, např. uherák, ale nemá to s uherákem nic společného, je to vysočina zabalená v obalu uheráku, tohle bylo teda velké zklamání za ty peníze, za mě si to teda tímto zkazili.

Vážená Vlaďko,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nás ale velmi mrzí.
    Jak jsme si ale již řekly po telefonu, pošleme Vám salámky nové, aby bylo opět vše v pořádku :)

Vždy děláme vše proto, aby byli naši zákazníci perfektně spokojeni a naše výrobky byly vysoce kvalitní a výborné, o to více nás mrzí, pokud se toto ve Vašem případě z jakéhokoli důvodu nepodařilo.
    Salámky si vyrábíme sami a dohlížíme tedy na to, aby byly z kvalitních surovin a bez zbytečně přidávaných látek.
    Věříme, že šlo o výjimečný případ, který se již nebude opakovat.

Jsme rádi, že vše ostatní bylo v pořádku a i z předešlých objednávek jste byli nadšeni a dárky se líbily :)
    Doufáme tedy, že i nadále na nás nezanevřete a budeme se brzy moci těšit opět na další objednávku.

Veronika z Manboxeo.cz

• Nevoní to vůbec jako levandule.Nedoporučuji kupovat.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.
    Proto jsme Vás bezodkladně kontaktovali, abychom zjistili bližší informace.

Parfém jsme si také znovu ovoněli, abychom si ověřili, že je vůně v pořádku.
    Následně jsme se Vámi spojili telefonicky, abychom si sitauci vysvětlili.

Jsme rádi, že obdarované se vůně líbila. Naopak nás mrzí, že pro Vás vůně nebyla přívětivá.
    Věříme, že příště se trefíme do vkusu i přímo Vám, abychom mohli napravit svou reputaci :)

Kdybychom Vám mohli ohlendě naší nabídky jakkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit.

• Rozbitý zámeček
    • Fotografie na truhle jsou nalepené křivě a odlupují se

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Velice nás mrzí, že Vám přišel poškozený zámeček.
    Celou situaci jsme s Vámi již řešili formou reklamace.

Ačkoliv došlo k poškození zámečku dopravcem, proběhla okamžitá výměna zámečku, tak aby byl dárek v naprostém pořádku.

Bohužel stížnost na fotografie nebyla při řešení reklamace řečena.
    V takovém případě bychom Vám truhlu vyměnili celou, případně se domluvili na jiném řešení.

Je pro nás důležité, aby vše bylo v naprostém pořádku.
    Proto bych Vás ráda požádala o fotografie křivých fotografií, abychom mohli situaci prověřit a dořešit.

Kdyby cokoliv, jsme tu pro Vás.

• Rychlé dodání, speciální balení

Je to překvapení i pro ty co kupují dárek. Obsah neodpovídá dle odhadu celkové ceně. Když je to např. dárek k 50-tinám tak se dá zamhouřit nad tím oko. Bylo by vhodné poslat tomu, kdo nakupuje dárek - emailem list co je obsahem s cenami jednotlivých položek, takto je to docela "zajíc v pytli" :-)

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Jsme rádi, že oceňujete rychlost dodání a speciální balení.

Dovolíme si nesouhlasit s tím, že kupujete "zajíce v pytli".
    Před zakoupením produktu je zákazník dostatečně obeznámen s obsahem, který bedna obsahuje.
    Na stránkách vždy vidíte seznam a popis konktréntích produktů, včetně detailních fotografií :)

Je potřeba počítat s tím, že cena je za dárek jako celek, tedy dřevěnou bednu s příslušenstvím a zvoleným obsahem.

Cenou samostatných produktů se netajíme.
    Na našich stránkách najdete jak cenu samotných potravin i tektun, tak cenu dřevěných beden.

Pokud by Vám bylo při příštím nákupu cokoliv nejasné, neváhejte se na nás obrátit.

• nespokojená

objednala jsem si hrnek s nápisem, a po nalití horké vody se měl ukázat nápis, ale hrnek, který byl černý jen zbělal. Takže velké zklamání.

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nás ale velmi mrzí.
    Ihned jsme Vás telefonicky kontaktovali, abychom nepříjemnou situaci vyřešili, a jak jsme se domluvili, hrneček jsme ještě tentýž den odeslali nový.

Ačkoli se snažíme veškeré objednávky vyřídit ve 100% kvalitě a preciznosti, i my jsme lidé a bohužel se chybička může vloudit.
    V tomto případě došlo k výjimečnému selhání techniky a bohužel se motiv, který na hrnku měl být, vůbec nenatiskl.
    I přes to, že před odesláním veškeré zboží kontrolujeme, byl hrneček odeslán, protože po zchladnutí potisk není vidět.

Moc se za vzniklou chybu omlouváme, ihned jsme vše předali na příslušné oddělení, abychom mohli zajistit, že se nic podobného znovu nestane.
    V tuto chvíli máte už u sebe v pořádku hrneček nový a my jsme velmi rádi, že vše bylo vyřešeno včas a dárek mohl udělat radost obdarovanému :)

Věříme, že na nás do budoucna nezanevřete a budeme se moci těšit zase na někdy příště :)

Veronika z Manboxeo.cz

Očekávala jsem lepší zpracování, drátky v kytici jsou příšerné

Dlouhá doba dodávky, špatná komunikace

Vážený Jardo,

jste si jistý, že Vaše recenze patřila našemu e-shopu?

Dárkový set jsme Vám doručili v nejkratším možném čase. Objednával jste v neděli večer, my zásilku v pondělí předali Zásilkovně a v úterý byla připravena na Vašem výdejním místě. Přesně tak, jak jsme Vás informovali před nákupem a pak i pomocí několika e-mailů včetně toho, kde je info o sledování zásilky.

Rychleji to neumí nikdo, kdo nemá nedělní provoz ve skladu ;) Loni jste u nás kupoval také a zásilka Vám byla doručena také do 2.dne. Komunikaci jsem s Vámi žádnou nedohledal.

V úterý se Vám ještě ozvou kolegové, aby zjistili, co přesně Vás k této recenzi vedlo.

Mějte se

Lukáš Legát
    Manboxeo.cz

• Nesplnilo to moje očekávání

Reakce obchodu Manboxeo.cz

Je nám líto, jestli kytice nesplnila Vaše očekávání.

Kytice je na našich fotografiích focena z přímého pohledu, aby byl zachycen detail dané kytice, tudíž může působit větším dojmem.
    Na našem webu zároveň uvádíme přesný počet květin v samotné kytici, společně s detailními rozměry samotné kytice.

K výrobě všech květin byly použity výhradně přírodní materiály a každá z nich je výsledkem precizní ruční práce.

Pokud by Vám při příštím nákupu bylo cokoliv nejasné, neváhejte se obrátit na naší zákaznickou podporu, moc rádi Vám vše osvětlíme.

Mějte se moc hezky,

• Chybí základní ingredience

Reakce obchodu Manboxeo.cz

mrzí nás, že u DIY setu na výrobu vlastního ginu došlo k nedorozumění.

Že k němu v základu není dodáván samotný alkohol, je zřetelně napsáno hned pod tlačítkem pro vložení do košíku.

Byla-li tato informace přehlédnuta, je nám líto, že z tohoto důvodu došlo i k udělení negativního hodnocení, přestože na naší straně chyba nevznikla.

Jak jsem Vám sdělil po telefonu, a platí to pro všechny naše zákazníky: Pokud by z nějakého důvodu došlo k pochybení, ale i pokud ne a něco by Vám ohledně produktu či servisu nevyhovovalo, máte možnost se na nás kdykoliv obrátit ještě před udělením recenze, abychom se mohli pokusit situaci vyřešit k Vaší spokojenosti, o což se vždy maximálně snažíme.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že přes vzniklou situaci dárek udělal velkou radost.

Karel z Manboxeo.cz

• Kvalitní truhla
    • Obsah truhly dle objednávky
    • Pilka na přeřezání zámku
    • Tragická šifra truhly pro ženy
    • Nekvalitní zámeček na kód

Za danou cenu jsem očekával šifru na vyšší úrovni. Jedná se v podstatě jen o matematickou úlohu podle neexistujícího rčení. Výsledek nesmyslný, nejde vypočítat. Podle nápovědy na webu zadán kód, zámek nešel i tak odemknout. Ještěže byla přibalena pilka na přeříznutí. Pokud někdo plánujete koupi kvůli kvalitnímu luštění, tak zapomeňte. Raději si vemte bednu s páčidlem.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Mrzí nás Vaše nespokojenost se šifrou, která je součástí balení truhličky.
    Šifru jsme pečlivě připravovali, aby si u otevírání obdarovaná užila zábavu právě při luštění.
    Je nám líto, pokud tomu ve Vašem případě tak nebylo.

Jsme rádi, že se nakonec podařilo truhličku otevřít.
    V případě problému s luštěním jsme Vám kdykoliv k dispozici.

Věříme, že dárek i přesto udělal velkou radost.

Nikola z Manboxeo.cz

Kartacek by mel mit stetiny az do konce drivka a nejlepe do kulata. Spatne se cisti zuby

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Mrzí nás nespokojenost se zakoupeným produktem.
    Kartáčky jsou pečlivě vybírány tak, aby jeho kvalita byla co nejvyšší.

S touto zpětnou vazbou se setkáváme poprvé, zatím jsme neobdrželi kritiku zpracování tohoto produktu.
    Je jasné, že kartáček je velice osobní věc a každý si musí najít svůj oblíbený kousek na trhu.

Mrzí nás, že ten náš k nim ve Vašem případě nepatří.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Nikola z Manboxeo.cz

• Objednávka měla 3 krabice, na první pokus jsme dostali jednu, nadruhý zbytek.

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkueme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Velice se omlouváme za vzniklou situaci s výdejem balíčků.

Jelikož se specializujeme na dárky, Vánoce jsou pro nás hlavní sezónou, kdy je náš e-shop zahlcen objednávkami.
    To samé platí i při osobních odběrech.

Jak jste mohla vidět, na našem výdejním místě čekaly stovky balíčků na své příjemce.
    Bohužel se nepozorností kolegů stala chyba, kdy Vám byl vydán pouze jeden balíček ze tří.
    To nás samozřejmě neomlouvá :(

Jsme rádi, že se situace vyřešila a všechny dárky jste měli včas.

• Balení
    • Vzhled
    • Obsah bedny, kdyby 90% neobsahovala výplň, tak by byla prázdná, takže vyhozený peníze

Shrnuji obchod tím, že se nevyplati, zakoupilo se balení kosmetiky, po rozdělání velké zklamání pro přítelkyni, byla zklamaná a taky i já, nedoporučuji za ty peníze platíte výplň.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Mrzí nás, pokud se Vám zdálo, že je v truhle příliš výplně. Faktem ale je, že výplň je uvnitř nutná, aby produkty v pořádku přežily cestu vzhledem k tomu, že doručovací služby často s balíky zachází poměrně hrubě.

Pokud jde o cenu, je nutno vzít v potaz, že se neskládá jen z prémiových produktů, které jsou originální, z celého světa a mají tedy vyšší pořizovací hodnotu, ale také ze samotné truhly, která je vyrobena ručně v nejvyšší možné kvalitě.

Navíc veškeré informace o produktech uvnitř jsou k nalezení pod rozkliknutou truhlou na webu, včetně detailních fotek.

Je nám líto, že jste se svůj negativní dojem sdílel v recenzi, aniž byste se nejprve ozval s reklamací nám. Naším cílem je totiž vždy spokojený zákazník a také jsme pro to ochotni udělat maximum.

Pokud chcete, můžete nám zboží vrátit (je-li v původním stavu) a rádi Vám za něj bez problému vrátíme peníze.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně naší nabídky se na nás neváehejte obrátit.