• Za tu cenu jsem čekal více…
    • Šifra je k nepochopení

Vážený Ondřeji,

děkujeme za zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Co se týče Vašich nenaplněných očekávání v rámci ceny, je nutno vzít v potaz, že zboží v truhle je prémiové a tedy má vyšší pořizovací cenu, ale také, že samotná truhla, která je vyrobena ručně a v nejvyšší možné kvalitě,
    je předmětem nákupu a součástí celkové ceny.

Mrzí nás, že Vám nesedla šifra, avšak pokud jste si nebyli jistí, jak s ní naložit, naše zákaznická podpora by Vám bývala ráda poradila. :)

Doufáme, že na nás nezanevřete a příště zkusíte třeba jiný balíček. Věříme, že Vás přesvědčí.

Nikola z Manboxeo.cz

• Vůbec v bedýnka nebylo to co jsem objednala.

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Mrzí nás, pokud s Vaší objednávkou bylo cokoliv v nepořádku.
    Rádi bychom Vás poprosili o zaslání bližších informací na e-mailovou adresu [email protected]

Pokud u Vaší objednávky nastala jakákoliv chyba, rádi ji s Vám vyřešíme, a to k Vaší spokojenosti.

Nikola z Manboxeo.cz

• na obrázku měl hrnek krásnou vínovou barvu, ve skutečnosti mi přišel nehezký hnědý :-(

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.
    Mrzí nás Vaše nespokojenost s barvou výrobku.

Uznáváme, že fotografie vyobrazena na našem webu není odrazem reálné barvy hrnku.
    Za to se velice omlouváme.

Vše jsem předala na příslušné oddělení a věřím, že situace bude co nejdříve napravena.

Pokud Vám barva neyhovuje, rádi s Vámi vyřešíme vrácení zboží.
    V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese [email protected]

Doufáme, že jinak bylo vše v pořádku.
    V případě jakýchkoliv dotazů jsme tu pro Vás :)

Nikola z Manboxeo.cz

Manuální kartác na chlupy.Nastavce nepasují na kartáč,takže k ničemu

Dobrý den, Radko,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Mrzí nás, pokud jste nebyla s produktem spokojena, avšak platí, že pokud s ním nebylo něco v pořádku, můžete se na nás obrátit prostřednictvím e-mailové adresy [email protected] a vznést reklamaci, ideálně s fotkami a popisem problému.

Rádi se pokusíme ji vyřešit k Vaší spokojenosti.

Děkujeme.

Karel z Manboxeo.cz

Termín doručení nedodržen, bedna přišla o den později, než bylo slíbené . Vzhledem k obsahu bedny mi to přijde zbytečně předražené .

Vážená Jarko,

děkueme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.
    Mrzí nás Vaše nespokojenost s doručení.
    Vaše objedávka byla vytvořena 21.11., tento den byla také předána dopravci.
    Ten má na doručení 1-2 pracovní dny.
    Vaše objednávka byla doručena v termínu, a to 23.11.2022.
    Tento termín jsme Vám potvrzovali jak v košíku při výběru dopravce, tak v potvrzení objednávky, které jsme Vám zaslali na e-mail.
    Z naší strany tak bylo vše naprosto v pořádku.

Co se týče samotných produktů - před objednáním jste byla plně infomovaná, co vše Vámi vybraná bedna obsahuje.
    Každý produkt je na našich stránkách popsán, včetně objemu, váhy a detailních fotografií.

Všechny produkty jsou originální a jejich pořizovací náklady jsou ta vyšší.

Pokud i tak po nákupu nejste se s produktem spokojena, můžete využít 14ti denní lhůtu na vrácení.

Nikola z Manboxeo.cz

• extra rychlé doručení do PPL boxu
    • velmi pečlivě zabaleno
    • u triček o něco nižší cena než u konkurence
    • koupená trička se mi bohužel nezdají svým potiskem úplně kvalitní, hodně se obávám, co s potiskem udělá pár nošení a vyprání, protože už teď se mi potisk zdá takový celkem slabý a poloprůhledný. Loni jsem kupovala také potištěná trička od jiné firmy, ale potisk byl výrazně lepší a je stejně krásný i po roce. Zvažovala jsem vrácení zboží, ale s ohledem na vysoké poštovné jsem nakonec nevracela.

Vážená Hanko,

omlouváme se za situaci a velice nás mrzí Váš dojem a recenze. Měla jste se nám ozvat a situaci bychom vyřešili k Vaší spokojenosti a na naše náklady. Zákazník a jeho spokojenost jsou u nás na 1.miste.

V odvětví triček jsme sice nováčci, nicméně jsme pořídili nejmodernější a nejkvalitnější technologie na trhu a z několika tisíců prodaných triček je tato Vaše stížnost na potisk vůbec první.

Naopak nám lidé píší, že takto barevný a kvalitní potisk ještě neviděli. V rámci firmy trička také nosíme, pereme a potisk drží i po mnoho vypráních bez jediné vady.

Neznamená to však, že nemohlo dojít k chybě na naší straně. Můžete prosím poslat oficiální reklamaci na [email protected] a přiložit fotografie triček? Kolegové se Vám poté ozvou a vše s Vámi dořeší k Vaší spokojenosti.

Věřím, že vše dokážeme uvést na pravou míru.

Manboxeo.cz

Zboží dorazilo, bendýnka je o dost menší. Je to dárek, takže nemůžu vidět, co všechno tam je, ale nedělám si iluze, že tam toho bude hodně podle velikosti bedýnky.

Reakce obchodu Manboxeo.cz

mrzí nás, pokud se Vám bedýnka zdala menší, než jste očekával.

Objednal jste Bednu pro masožravce, která obsahuje produkty, které se vměstnají do naší malé bedýnky, která má 23x23x23 cm.

Tento údaj, stejně jako seznam a detailní fotky všech produktů, je k nalezení u rozkliknutého produktu před vložením do košíku.

Velikost bedny se odvíjí od rozměrů produktů, a tak pokud vyberete bednu, která má méně rozměrné produkty, jsou vloženy do bedny, která rozměrům odpovídá.

Věříme, že i přes tuto zkušenost bude obdarovaný nad míru spokojen.

V případě dotazů jsme Vám k dispozici.

Krásný den,

Karel z Manboxeo.cz

Předražené, cena neodpovídá obsahu a kvalitě výrobků

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaši recenzi, ačkoliv je nám líto, že máte takový názor.

Je však potřeba vzít v úvahu, že nejen produkty uvnitř, ale také ručně vyráběná a co nejkvalitněji zpracovaná dřevěná bedna s příslušenstvím je taktéž součástí nákupu.

Kromě toho jsou produkty originální a nejsou k dostání v každém obchodě. Konkrétně u Vaší Bedny plné masa jsou uvnitř i převážně produkty od naší vlastní značky Mr. Homemade,
    u které je pro výrobu používané výhradně kvalitní maso.

Pokud byste s naším úhlem pohledu nesouhlasil, pokud nám neporušené produkty pošlete zpět, rádi Vám nabídneme výměnu za jiné, nebo se s Vámi dohodneme i na jiném řešení.

100 lidí má 100 názorů a i v případě, že náš zákazník s něčím není spokojen, snažíme se k problému stavit čelem a situaci vždy vyřešit k maximální spokojenosti zákazníka.

V případě jakýchkoliv dotazů či reklamací se před udáním recenze kdykoliv můžete obrátit na naši zákaznickou podporu.

Snad byste ve výsledku přeci jen odcházel spokojen, i kdyby to bylo jen díky kladnému vyřešení reklamace.

nikdy nikomu nic nedoporučuji

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

I pokud nikdy nikomu nic nedoporučujete doufáme, že jste byli s nákupem u nás spokojeni, jak dokazuje Vaše kladné hodnocení.

Věříme, že vše proběhlo podle Vaší spokojenosti a příště snad již budete moci nákup u nás i doporučit dále. :)

Karel z Manboxeo.cz

• Rychlé doručení na úkor balení.
    • nedostatečné a neodborné zabalené.

Nedostatečně oddělené sklenice. ta spodní nepřežila dopravu. K.I

Vážený Ivane,

velice se omlouváme za vzniklou komplikaci, neumíme si představit, jak musel přepravce s balíkem zacházet :( V pondělí se Vám ozvou kolegové a poškozenou sklenici Vám pošlou novou včetně kompenzace ;) Prosím, upřesněte nám na [email protected] jaký produkt přesně nebyl v pořádku a přiložte fotografii.

K tomu nedostatečnému a neodbornému zabalení bych jen rád uvedl fakt, že jsme za listopad a prosinec vyexpedovali téměř 100 tisíc zásilek a balíků. Těch, které měly nějaký vnitřní defekt, bylo v ŘÁDU JEDNOTEK.

Výroba, logistika a EXPEDICE jsou srdce našeho e-shopu. Děláme maximum pro neustálé zdokonalování procesů a vylepšování výrobků a služeb. I v nejsilnějším období v roce, kdy většina e-shopů nestíhala expedovat a zákazníci nevěděli, kde se jejich zásilky nachází a kdy je dostanou, my jsme odbavovali 3-4 tisíce zásilek denně tak, abyste je v tomto shonu měli kupující do druhého dne včetně objednávek z neděle, které jsme doručovali již v pondělí. A to včetně naprosto přesné informovanosti o tom, v jakém stavu čí zásilka je.

Dokonce používáme přepravní krabice, které NAVÁDÍ A PROSÍ ŘIDIČE A KURÝRY, aby se zásilkami zacházeli bezpečně, že jsou to dárky, které jedou udělat radost. Nejsme ovšem schopni zajistit, že se mezi řidiči a kurýry nenajdou tací, kteří s balíky zachází jak s fotbalovým míčem :(

Chci tím jenom říct, že děláme maximum pro to, aby od nás zákazník za své peníze dostal TOP PRODUKTY a TOP SLUŽBU. Vaše vyjádření působí tak, že jsme amatéři, kterým je zákazník a finální výsledek vcelku jedno.

Můžete se podívat na OSTATNÍ RECENZE a musíte sám usoudit, že VÁŠ PŘÍPAD je VÝJIMEČNÝ a ačkoliv mě velmi mrzí, neuděláme s tím nic jiného, než že Vás budeme kompenzovat.

Ještě jednou se omlouváme za nedostatek a věřím, že i tak Bedna pro gurmána XXL udělala radost.

Přeji pohodové svátky.

Manboxeo.cz

zásilka přišla v pořádku,ale otevření bedny bylo hrozné vůbec to nešlo ani páčidlem,bedinka se musela celá znehodnotit,takže kdyby zboží přišlo v igelitce tak to bylo stejné ovšem cena by asi nemhla být tak vysoká.

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, ačkoliv nás mrzí, že jste nebyla spokojena s náročností otevírání bedýnky.
    Jsme rádi, že Vám balíček přišel v pořádku a včas :)

Náš projekt je právě o tom, aby se obdarovaný u otevírání bedny trochu "zapotil". Nejedná se o obyčejný dárek a na pečlivém zatlučení bedny záleží.

Na základě zpětné vazby od zákazníků víme, že záleží na zručnosti a šikovnosti konkrétního jedince, nicméně určitá náročnost otevírání k zážitku patří :)
    Někteří to mají za ani ne minutku hotové, jiní u toho stráví i 10 minut :)
    Chápeme ale, že můžete chtít bedničku zachovat, pro tento případ stačí, když nám dáte vědět. My Vám poté rádi pošleme návod, jak bedničku vypáčit, aniž by byla poškozena.

Pokud byste si ale přála v budoucnu bednu zatlouci menším počtem hřebíků, stačí nám napsat Váš požadavek ve třetím kroku objednávky a my se o to již postaráme :)

Co se týče ceny, je potřeba si uvědomit, že veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. Ruční výroba z kvalitního dřeva je také velmi nákladná, ač my jsme ceny, oproti celoročnímu zdražování, nezměnili.
    V ceně každé bedny máte i DOPRAVU ZDARMA a OSOBNÍ VZKAZ ZDARMA.

Věříme, že na nás nezanevřete a budeme se moci těšit na někdy příště :)
    Mějte se krásně
    Veronika z Manboxeo.cz

• Velmi špatně zabalená zásilka. Jen tenká papírová krabice, která přišla potrhaná. Dřevěný box uvnitř je tak nechráněn a v mém případě byl na 3 místech prasknutý. Vzhledem k váze a ceně produktu (cca 6 kg) je nepochopitelné, že není použita alespoň bublinková fólie.

Velké zklamání, jak kvalitou produktů, tak způsobem dodání.

Vážený Marku,

prosím, NAŠE ZÁKAZNICKÁ PODPORA Vás bude kontaktovat a TRUHLU VÁM VYMĚNÍME ;)

Tato recenze nás mrzí snad ze všech nejvíce, protože pro efektivní a efektní balení zásilek děláme nadstandardní maximum, které nedělá 95% e-shopů v republice.

Váš případ je naprosto OJEDINĚLÝ a není to způsobeno tím, že bychom měli nedostatečné balení, nýbrž EXTRÉMNÍM ZACHÁZENÍM PŘEPRAVCE SE ZÁSILKOU. Krabice je z nejkvalitnějšího 3VV kartonu a celou Truhlu máte ještě OMOTÁNU DO ELEGANTNĚJŠÍ STRETCH FOLIE, aby nedošlo k jejímu poškození v případě, že se karton protrhne, což se může protrhnout jakkoliv silný karton.

Jedná se o dřevěný výrobek, který není lehký svým obsahem a ve chvíli, kdy s ním někdo bude házet jako s fotbalovým míčem, tak jeho popraskání nepomůže žádná BUBLINKOVÁ FÓLIE, která je absolutně nevkusná, a proto ji U BALENÍ NAŠICH PRÉMIOVÝCH DÁRKŮ nepoužíváme ;)

Neustále makáme na tom, abychom měli dokonalé balení, které je bezpečné a zároveň neprozrazuje, co krabice ukrývá a ještě navíc NAVÁDÍ ŘIDIČE ve 4 jazycích, aby se zásilkou ZACHÁZELI SLUŠNĚ. Denně od nás odejde několik tisíc takovýchto a MNOHEM TĚŽŠÍCH A KOMPLIKOVANĚJŠÍCH ZÁSILEK a můžete na OSTATNÍCH RECENZÍCH VIDĚT, že Váš případ je výjimečný a způsoben lidským faktorem, se kterým víc, než mít na krabici NÁPIS, ABY SE ZÁSILKOU NEHÁZEL, nezmůžeme.

Za komplikace se omlouváme a samozřejmě vše vyřešíme k dokonalosti.

Manboxeo.cz

Zátkovačka musí být mimo hlavní dárkovou krabici, protože se do ní už nevejde. Vzhledem k tomu, že prodejce zboží inzeruje jako dárkové balení, tak to nevypadá moc dobře. Velká kvasná nádoba je sice přímo v hlavní dárkové krabici, jenomže tato nádoba je vyšší než jsou rozměry krabice, takže ta nejde úplně zavřít a je z jedné strany škaredě pokrčená od toho jak se ji tam při balení snažili narvat. Brožura s instrukcemi byla škaredě pokrčená a roztržená. Komunikace ze strany prodejce byl jeden neochotný nicneříkající email, na další emaily už nereagovali.

Vážený Tomáši,

velice se omlouvám za celou situaci, kterou kolegyně vyřešila neprofesionálně a né tak, jak jsou na podpoře vedeni k tomu, aby podobné situace řešili.

Tento domácí pivovar jsme dávali dohromady téměř půl roku a je výsledkem spojení x různých výrobců. Jeho výsledný efekt je unikátem na českém trhu.

Bohužel došlo k tomu, že finální výroba demižonů je o něco větší, než byly vzorky a plány, ale krabice již byly vyrobeny v původním zamýšleném rozměru. Proto došlo k této odchylce, která je NEPATRNÁ, a kterou do budoucna určitě změníme. Jen už teď nebyl prostor, protože výroba čehokoliv je v této době extrémně zdlouhavá a opožděná.

Je pravdou, že zátkovačka by měla být také balena více dárkově, což jsme na základě tohoto Vašeho podnětu změnili a celý set bude komplet stylově zabalen.

Vám obratem pošleme toto nové balení a původní si stáhneme.

Ještě jednou se moc omlouvám za nedostatky. Odstraníme je a věřím, že obdarovanému se pivo podaří a bude chutnat ;)

Manboxeo.cz

• Jako překvapení nepovažuji, že manželovi zavolají, že mu něco dojde a on musí volat mě, oč jde!!! Výslovně jsem požadovala, aby to bylo překvapení, psala kvůli tomu i mail a objednana na dobu, kdy bude tam, kam měla být zásilka doručena!!!
    • Měl by být popsán rozměr zásilky, protože bylo velkým, opravdu velkým zklamáním to, jak malá zásilka přišla. Na fotografii vypadalo zcela jinak. A když pak manžel ještě začal vytahovat spoustu polystyrenových proložek, které vydaly na půl té krabičky, tak už jsem neměla slov.
    • A nakonec - první co ochutnal - paštika - skutečně jen ochutnal lžičku a zbytek letěl po slepicích. Hnus.
    • Takže celkově obrovské zklamání namísto obrovského potěšení:-(
    • A samozřejmě došlo den před výročím. Což je za mne možná horší než po, protože den po člověk vysvětlí a druhý pochopí, že to nedorazilo včas. Ale vysvětlovat překvapení, které má nastat až další den... Raději už no comment.

Nenechte se nalákat, je to hrůza:-(((

Vážená Jano,

velice nás mrzí to, co píšete. A to hlavně z toho důvodu, že nás viníte za skutečnosti, KTERÉ NEJSOU NAŠI CHYBOU. Naopak jsme splnili veškeré Vaše požadavky z poznámky v objednávce, včetně nestandardního psaní na přepravní krabici fixou.

PODÍVEJTE SE NA TISÍCE RECENZÍ NÍŽE, které popisují to, jak PROZÁKAZNICKÝ A PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKŮM VEDEME. Když bychom neměli zvládnutý systém tak, jak Vy píšete, myslíte si, že bychom tyto recenze obdrželi?

Když se stane nějaká chybička na naši straně, snažíme se k ni VŽDY POSTAVIT čelem a případné pochybení maximálně kompenzovat tak, aby zákazník byl ve finále spokojen. Ve Vašem případě NEDOŠLO K JEDINÉMU POCHYBENÍ NA NAŠÍ STRANĚ, a tak se Vám pokusím vysvětlit, z čeho Vaše výše uvedené útočné poznatky plynou:

1) Vašemu panu manželovi volal ŘIDIČ KURÝRNÍ SLUŽBY, což je v praxi naprostý standard. Cílem naším i kurýrních služeb je úspěšné doručení zásilky, což by bez telefonického kontaktu šlo jen stěží. Pro doručování využíváme třetí strany (PPL,GLS) a nejsme schopni ovlivňovat, kterému adresátovi kdy můžou a nebo nemůžou dotyční řidiči volat. Panu manželovi jste objednala dárek, který měl být doručen bez jeho vědomí do jeho rukou. Pakliže Vám tedy volal, aby se ujistil, že mu nepřijde bůhvíco, stačilo mu říci, že je to dárek a ať se nechá překvapit.

2) ROZMĚR KAŽDÉHO PRODUKTU NA NAŠEM WEBU NAJDETE V ZÁLOŽCE ROZMĚRY A VÁHA. Naše dárkové sety se snažíme popisovat do sebemenšího detailu na dvou místech, vše je navíc zadokumentováno před samotným nákupem i na detailních fotografiích.

Objednala jste ARMYBOXEO PRO MASOŽRAVCE. Jeho rozměry jsou 30×19×15 cm, což je na webu uvedeno. Výplňového materiálu v muniční bedně není polovina, jak píšete. DÁVÁME JEJ POUZE DO TĚCH PROSTOR, kde vzniká možnost pohybu produktů uvnitř bedny. Uvědomte si, že 75% NAŠEHO SORTIMENTU, je ve skleněných nádobách. Abychom zajistili, že dárkové sety dorazí k obdarovanému v pořádku i přesto, jak dnes KURÝRNÍ SLUŽBY SE ZÁSILKAMA ZACHÁZÍ, musíme nějaký výplňový materiál používat, bez něj by nefungoval žádný e-shop.

3) Veškeré produkty, které máme v nabídce, pochází z produkce tuzemských, evropských, ale i světových RODINNÝCH VÝROBCŮ, FARMÁŘŮ A REGIONÁLNÍCH PRODUCENTŮ. Jejich specifikem je VYSOKÁ KVALITA SUROVIN, POCTIVÉ ZPRACOVANÍ A OJEDINĚLÁ CHUŤ. Stejně tak to platí i pro produkty, které jste měli v ARMYBOXEU PRO MASOŽRAVCE. Chápu ale, že při Vaší frustraci z doručení a při pravidlu 100 LIDÍ 100 CHUTÍ, vám nemusela paštika sednout, což nás mrzí a rádi bychom Vám produkty, které Vám nevyhovovaly, vyměnili za jiné ;)

4) Nabízíme našim zákazníkům OJEDINĚLOU SLUŽBU, kterou nenajdete u většiny e-shopů v ČR. JEDNÁ SE O VÝBĚR DATA DORUČENÍ. Vybírá se vždy dvoudenní okno a každý zákazník je u výběru tohoto data UPOZORNĚN, ŽE DORUČENÍ PROBÍHÁ V 95% PŘÍPADŮ TEN PRVNÍ DORUČOVACÍ DEN.

Vy sama jste si v objednávce zvolila datum doručení od 1.6. do 2.6.2021, což jste měla uvedeno i v potvrzovacím e-mailu. Pakliže jste nechtěla, aby bylo doručeno dříve, než 2.6.2021, měla jste zvolit časové okno dodání od 2.6. do 3.6.2021. Škoda, že jste se ohledně doručení neozvala na naši zákaznickou linku, protože bychom Vám s tímto rádi pomohli a předešli tak situaci, která, ač není způsobena našimi pochybeními, tak nás velmi mrzí.

K Vaší větě "Nenechte se nalákat" doplním jen to, že těžko budete v ČR hledat větší množství e-shopů s férovějším, obětavějším a poctivějším přístupem, než nabízíme my. Víme, o čem mluvíme, protože se snažíme tyto služby poskytovat opravdu jinak. Můžete se k nám přijít někdy podívat, rádi Vás o tom přesvědčíme ;)

Jak jsem již psal výše, kolegové ze zákaznické podpory se Vám v týdnu ozvou a budou s Vámi řešit náhradu za ty produkty, které panu manželovi nechutnaly ;)

Manboxeo.cz

Ceně tato kytice vůbec neodpovídá. Bylo to pouze pěkně zabalené. Jsem zklamaný...

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá, ačkoliv nás velice mrzí.

Na našem webu uvádíme přesný počet květin v samotné kytici, společně s přesnými rozměry samotné kytice.
    Kvalitní ruční zpracování celého produktu je podstatou celého našeho projektu a dáváme si na něm maximálně záležet.

Dle Vaší objednávky vidíme, že jste měl kytici o 21 květech, proto se Vám samotná kytice mohla zdát menší.
    Aby kytice přežila dopravu, je potřeba aby byla pevně stáhnuta do co nejmenší možné velikosti.

K výrobě všech květin byly použity výhradně přírodní materiály a každá z nich je výsledkem precizní ruční práce.

Pokud by Vám při příštím nákupu bylo cokoliv nejasné, neváhejte se obrátit na naší zákaznickou podporu, moc rádi Vám vše osvětlíme.

Nikol z Manboxeo.cz

• příliš vysoká cena

Reakce obchodu Manboxeo.cz

Na našem webu uvádíme na 3 místech (včetně DETAILNÍCH FOTOGRAFIÍ) to, co je obsahem každého našeho produktu. Kvalitní zpracování celého produktu, SPRÁVNÉ A BEZPEČNÉ zabalení, je podstatou celého našeho projektu a dáváme si na něm maximálně záležet.

Je potřeba si uvědomit, že veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. Samotné zpracování a balení BEDNY a PÁČIDLA je také dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ, což s sebou nese taktéž vyšší pořizovací náklady a ty se potom promítají ve výsledné prodejní ceně. ;) Navíc Vám bedýnky společně s třiceti kolegy rádi připravujeme a balíme ve skladu o rozloze 2000 metrů čtverečních. :)

• Vzhled vypadá výborně
    • Po debatě s rodinou jsme si řekli že za ty peníze by jsme tam toho čekali víc

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu, i když nás velice mrzí.

Mrzí nás také, že se Vaše očekávání ohledně množství zboží za cenu v tomto případě nenaplnilo.
    Je potřeba si uvědomit, že veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. Zde například VÝBORNÉ šťavnaté hovězí maso na černém pepři či VYNIKAJÍCÍ pečená křepelka s divokým kořením, oba produkty z rodinné konzervárny Via Delicia. Samotné zpracování a balení BEDNY a PÁČIDLA je také dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ, což s sebou nese taktéž vyšší pořizovací náklady a ty se potom promítají ve výsledné prodejní ceně. ;). V ceně každé bedny máte i DOPRAVU ZDARMA a OSOBNÍ VZKAZ ZDARMA. Na celém projektu se podílí cca 30 lidí na 1500 m čtverečních, což s sebou nese také značné NÁKLADY.

Nikol z Manboxeo.cz

Předražený balíček potravin
    vtipné balení
    velmi chatrňoučký zámek a sporná hádanka pokazila celkový dojem

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu, i když nás velice mrzí.

V ceně každé bedny máte i DOPRAVU ZDARMA a OSOBNÍ VZKAZ ZDARMA.

Je nám také líto, že se Vám náš koncept příliš nezamlouval, nicméně konkrétně u dárkové truhly pro ženy máme stovky spokojených zákazníků i obdarovaných žen, kteří si zpracování ani kvalitu produktu nemohli vynachválit.

Zámečky máme vyráběny na zakázku od dodavatele. Pokud Vám přišlo, že zámeček nefungoval, jak měl, rád by s Vámi situaci vyřešil náš zákaznický servis.

Pokud Vám nevyšla správně hádanka, je k dispozici také pilka, která by taktéž měla zajistit zábavu či napětí při otevírání dárku.V neposlední řadě je tu stále naše zákaznická podpora, kde kolegové rádi s hádankou poradí, stejně tak jako se všemi dalšími dotazy.

Mějte se krásně
    Nikola z Manboxeo.cz

• Dobrý nápad a balení v boxu s páčidlem
    • Za hodně peněz málo muziky

Vážený Jiří,

Je potřeba si uvědomit, že veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. Zde například VÝBORNÉ vinné koláče a PREMIOVÁ čokoláda určená k vínu, oba produkty z rodinné čokoládovny Schell, které jinde v ČR nenajdete. Samotné zpracování a balení BEDNY a PÁČIDLA je také dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ, což s sebou nese taktéž vyšší pořizovací náklady a ty se potom promítají ve výsledné prodejní ceně. ;). V ceně každé bedny máte i DOPRAVU ZDARMA a OSOBNÍ VZKAZ ZDARMA. Na celém projektu se podílí cca 30 lidí na 1500 m čtverečních, což s sebou nese také značné NÁKLADY.

Nikola z Manboxeo.cz

za moc peněz málo muziky...jednou a dost

Vážený Jiří,

Je potřeba si uvědomit, že veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. Samotné zpracování a balení BEDNY a PÁČIDLA je také dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ, což s sebou nese taktéž vyšší pořizovací náklady a ty se potom promítají ve výsledné prodejní ceně. ;) Navíc Vám bedýnky společně s kolegy rádi a s láskou připravujeme a balíme. :)