• není možný žádný kontakt a zboží nikdo neposlal!!!

• špatná komunikace a dlouhá doba dodání.

asi bych ho nikomu nedoporučila,ale třeba záleží na produktu

• Docela dobré ceny

Absolutní nezájem ze strany obchodu. Telefon pouze pro sms zprávy, na které neodpovídají. Na email také žádná reakce. Rozhodně nedoporučuji.

• Žádné, nikdy bych se jiz nerozhodl zde cokoliv objednat či dokonce osobně kupovat.
    • Přístup k zákazníkovi v dobe, kdy je na trhu tolik dalších moznosti a nabídek?! Opravdu nechápu.

Rozhodne se nespolehejte, že by vám někdo poskytl informace o zboží, zda-li je nebo neni k dispozici, popřípadě informace do kdy bude dodáno, v jakem stavu je objednávka, atd.
    Dost si objednávat přes internet a s tímto jsem se bohužel ještě nesetkal.
    Lituji přihlášeni na tyto stránky.

• nekomunikuje se zákazníky

V obdhodě jsem nakoupil mob.telefon když jsem se zkoušel po 10 dnech dovolat na jejich tel.číslo tak byl mob.tel.nedostupný psal jsem tam prostřednictvím emailu a stále semnou nikdo nekomunikuje nevím co se stalo ale tento internetový obchod nedoporučuji májí v nabídce mob. tel. že jsou skladem a pak vám nic nepošlou a ani s vámi nekomunikují.mohli by být tak laskaví a svým zákazníkům alespoň dát vědět že zboží neodešlou.jsem nespokojený s tímto obchodem!!!!

• Nabízíte zboží které nemáte

Na H.... Protelefonoval jsem spousta penez

• Špatná komunikace, žádná odpověď na rychlý dotaz. V historii objednávek se má objednávka neustále připravuje (i po 10 dnech)

Špatná komunikace se zákazníkem. Telefonní číslo uvedené na stránkách se hlásí jako neexistující. Na rychlé dotazy na prodejce vůbec nereagují.

• nebyla jsem spokojená s obchodem,neposlali nic a ani se nikdo neozval musela jsem volat sama a tel.komunikace na velice slabé úrovni už si nikdy nic neobjednám z tohoto obchodu

nedoporučuji velká nesolventnost

V tomto obchodě jsem našla nejvýhodnější cenu k mobilnímu telefonu, který jsem si chtěla pořídit, ale po jednání- nejednání zaměstnanců jsem si nákup rozmyslela a raději si připlatím za spolehlivější a vstřícnější jednání.

• zadne
    • vsechny

Katastrofa jednou a dost. Zbozi nedoruceno.

• nevím o žádných zatím.
    • Komunikace veškerá žádná
    • Neodpovídají na emaily a telefonáty,neustále hlasová schránka.
    • Na zboží čekám skoro čtrnáct dní a ono nikde.
    • Hlavně ,že přišel email na hodnocení obchodu na heurece,prostě mazec.
    • S toho obchodu jsem znechucen,že někdo vlastně může takhle existovat!!!!

Ani na ty stránky neklikejte,ztráta času.

Obchod musí informovat předem o dodacích lhůtách sám a aktivně, ne to nechávat na znepokojeném zákazníkovi.

• Výhodná cena
    • Kamenný obchod

příznivá cena
    jistota kamenného obchodu k e-shopu
    Doporučuji, pracovníci obchodu poradí a jsou ochotní.

• Obchod nekomunikuje.

Po deseti dnech nevím,zda zboží dorazí,nebo jestli mám shánět zboží jinde.

Zboží vystavují s popisem SKLADEM,ale přitom ho tam nemají čekal jsem 10dní a nic ani email. Musel jsem si zavolat aby mi řekli že telefon nemají.

• nízké ceny
    • Absolutně žádná komunikace, telefony nikdo nezvedá a na maily se neobtěžují odpovídat.

Požadovala jsem doručení zboží v rámci Prahy zdarma, jak uvádějí na webovkách, a po 2 dnech od objednávky mi jen poslali mail "zboží vyzvednout ve skladu", takže jsem se tam pokoušela půl dne neúspěšně dovolat, a na můj mailový dotaz, jestli se nejedná o chybu z jejich strany - žádala jsem doručení po Praze zdarma - se vůbec neobtěžovali odpovědět, takže jsem po dalším dni marného čekání objednávku mailem zrušila - ani na to nereagovali. Vůbec nechápu, PROČ tento obchod existuje a z čeho přežívá, když vůbec nemají zájem o zákazníka. Rozhodně nedoporučuji.

Nakoupila jsem z důvodu nízké ceny

• nabízí skladem i to co nemají

Objednal jsem zboží cca 2 týdny před Vánoci. Zboží bylo v internetovém obchodě uváděno jako dostupné. Pro jistotu jsem objednávku chtěl potvrdit telefonicky, popřípadě si raději dohodnout osobní vyzvednutí a bylo mi zděleno že dané zboží určitě do Vánoc nebude.

Situace před Vánoci a chyba počtu kusů skladem se dá pochopit. Bohužel mi přišli potvrzující emaily o přípravě objednávky, nikoli však upozornění o termínu.

Zboží jsme nakonec koupil jinde o cca 2.000,- dráž ale s jistotou a druhým telefonem v akční nabídce.

ps. ještě mne upozornili, abych jim napsal hodnocení na heureku :/

• navyšuje ceny

Ani po čtrnácti dnech od objednávky zboží nedorazilo, na emaily obchod neodpovídá, až po telefonické urgenci mi bylo sděleno, že zboží na skladě sice mají, ale je dražší, proto ho neposlali(vůbec se neobtěžovali mne o tomto informovat), objednávku jsem okamžitě zrušila. Je to další obchod, který láká na nízké ceny, které nedodrží,jako zákazníci bychom si toto neměli nechat líbit a proto důrazně varuji před nákupem
    v tomto obchodě a jemu podobných.Tyto praktiky jsou podvodné a záleží jen na nás zda jim to budeme tolerovat.

• možnost osobného odberu
    • spolahlivý,príjemný personál
    • nevím,asi žiadne

doporučujem,opravdu maju čo ponukaju(teda väčšinou,to čo som objednala ja,už je nedostupné zboží),su najlacnejší a nepodvádzaju.