• nevím
    • Komunikace,dodání

nenakupovat

• nevím a ani mě to nezajímá. Vaše jednání se zákazníkem je hrozná.
    • Ani by se sem nevešly

Nikdy tu nenakupujte

Po 14 dnech na vlastní urgence jsem se dověděla,že zboží na skladě už nebude.a objednávku mi zrušili.Jelikož to měl být dárek,dost mi to vadilo,nestihnu sehnat jiný.Takový přístup v době PC se me nelíbí..

• žádná
    • Zboží bylo předražené o 450 Kč a v balení nebyla paměťová karta a návod k použití.

Nedoporučuji,nedodržují ceny uvedené na internetu.

• Žádný, když se obchod neuskutečnil.
    • To, že vystavuje zboží, které nedokáže sehnat nebo dokonce nemá vůbec.

Obchod s tímto prodejcem bych rozhodně nedoporučila. Vystavují předměty, které vůbec nemají a ke všemu se pak vymlouvají. Klamání spotřebitele!

• výhodné ceny
    • horší komunikace

Mobilní telefon přišel v pořádku, ale se starším a špinavou uživatelskou příručkou.

• nulová komunikace

nedoporučuji!!

• Stručně a jasně informace o zboží.
    • Na žádné sem nenarazil.

• Možná rychlejší odpověď ze strany prodávajícího, zda je zboží na skladě.

• kromě emailu, že je zboží vyprodané, už se mnou nijak nekomunikovali

jsem zklamaná, 3x jsem se dotazovala, kdy bude zboží na skladě, či jestli si mám zboží objednat jinde, ani jednou mi nedošla odpověď, proto jsem objednávku zrušila a zboží objednala jinde... závěr-nedoporučuji!

• První impulz byla dobrá cena.
    • Počkat na objednávku a pak volat že bude cena o několik set vyšší a jako kompenzaci nabízet něco co v balení stejně je. No nevím.

Počkat na objednávku a pak volat že bude cena o několik set vyšší a jako kompenzaci nabízet něco co v balení stejně je. No nevím. Už jsem nakoupil jinde, měli by se nad sebou zamyslet.

• Žádné
    • Klamání spotřebitele.

Vyhněte se jim.

• rychlost dodání
    • ochota
    • nevím

nachází se v blízkosti mého pracoviště
    kladné
    ano, doporučil
    důvody viz. výše

• Hlavní slabina obchodu je komunikace a nepřehlednost objednávek. Zabalené zboží také děs.

Už bych tady nikdy nenakupovala, také pracuji v internetovém obchodě, ale máme jiný a 100% lepší přístup k zakazníkům.

• +ziadne
    • -neaktualne ceny na web strankach

neodporucam

• objednany telefon po 14dnech nedorazil,
    • nelzese dovolat

• člověk nenakoupí a peníze mu zůstanou
    • klame cenou

neseriózní

• Rychlost a ochota prodavače

• objednávka po dvou týdnech nebyla vyřízena, obchod neodpovídá na e-maily ohledně objednávky. Co jsme si vybrali na e-shopu neměli a u jiných výrobku byly jiné ceny.

• Nízké ceny a doprava po Praze zdarma, ale obojí se ukázalo jako lež.
    • V průběhu objednávky i na stránkách obecně je stále nabízena doprava po Praze zdarma. Nakonec ale účtují dopravu za 99,-Kč a vnucují jiné - dražší zboží s tím, že původně objednané zboží není a hned tak nebude. A to se jednalo o naprosto běžný telefon.

Dejte si velký pozor na tyto podvodníky. Nenechte se nalákat na nízké ceny v e-shopu. V žádném případě nákup zde nedoporučuji.