• V e-shopu psana dostupnost zboží 3-5 dní, po zaplacení pošlou email že naskladneni do obchodu trva 7 pracovních dnů.

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za vaši reakci. O vámi objednané zboží je velký zájem a bylo vykoupeno dřívějšími objednávkami. Nesmírně nás mrzí, že došlo ke komplikacím, za které se moc omlouváme. Doufáme, že i přes tyto negativní zkušenosti se na nás v budoucnosti obrátíte a věříme, že podobné problémy se již opakovat nebudou. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Po zaplaceni zbozi obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

• Pokud chtejí ohodnotit nákup, bylo by vhodné nejprve něco doručit.

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za vaši reakci. O vámi objednané zboží je velký zájem a bylo vykoupeno dřívějšími objednávkami. Nesmírně nás mrzí, že došlo ke komplikacím, za které se moc omlouváme. Doufáme, že i přes tyto negativní zkušenosti se na nás v budoucnosti obrátíte a věříme, že podobné problémy se již opakovat nebudou. S přáním hezkého dne za tým shopu Lenka

• Při objednání byla doba dodani 3-7 dni po 20 dnech stále nedodano.

I přes poznámku obchodníkovi mi poslali špatný unašeč a musel jsem ho poslat zpět

• Nedorazilo a mám to zaplacené

• Tváří se jako oficiální MAKITA eshop, ačkoliv reálný prodejce nemá s makitou nic společného

• nespolehlivost
    • nekomunikují

reklamoval jsem nedodání sady vrtáků a nikdo se mě neozval. zásadně nedoporučuji nákup na tomto e shopu. tyto praktiky svědčí o nespolehlivosti.

• Po tydnu zadna reakce a zpetna vazba.!!!

• Přijatelná cena některých výrobků.
    • Dlouhá doba dodání. Trvalo to 3týdny.
    • Těžká komunikace.

• Inzerce - "zboží je na skladě" - ale není !!

• Nemají náhradní sáčky k přístrojům.

Do poznámky nic nepište stejně to nečtou a neochotný hlas když tam zavoláte není nic co nadchne

• Obchod asi neumí u dopravce urgovat dodání jím odeslaného zboží.

• Delivery time for external warehouse is a bit long

Received a compatible product but didn't match the description of the product in the webpage. Didn't bother with a replacement as is still compatible.

Zboží bylo doručeno, bohužel jsme přišli na to, že jsme při objednávce udělali chybu (pistole má jiný typ baterie, než máme doma) a chtěli jsme buďto dokoupit baterii nebo vyměnit za stejnou pistoli, ale s baterií. Obchod nereaguje již více než týden na e-maily a nikdo nezvedá telefon.

Po 7 dnech od objednání nic nepřišlo, i když na stránkách obchodu bylo u stejného zboží inzerováno, že je na skladě do 48 hodin. Po dotazu mailem, jsem byl informován, že zboží odejde ten samý den, což se nestalo a tak jsem objednávku zrušil.

Na doručení pilového kotouče jsem čekal víc jak týden.

• Zboží jsem vrátil,přijali 15.9.2020,do dnešního dne 3.10 .2020 mi peníze za zboží nevrátili,špatná komunikace s obchodem.

Dřívější nakupy proběhly v pohodě.

• Absolutní nezájem o zákazníka, avizace odeslání a po týdnu od nedodání žádné info,žádná snaha o nápravu. Po dotazu neochotná odpověd " asi naše chyba ", kdy odejde zboží neví. Objednávka zrušena.

Absolutně nedoporučuji !!!