• objednávka vyřízena obratem a bez problémů

Rychlé dodání objednaného zboží na prodejnu, pohodová obsluha, dobré parkování, možnost najetí pro nakládku zboží až před vchod.

celková spokojenost

• Rychlost,
    • Vstřícnost

• Nejlepší cena

Vše v naprostém pořádku. Rychlé doručení zboží!

Objednávku expedovali až po týdnu ač mělo být zboží skladem.

• rychlost, nabídka

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu, je pro nás důležitá. Budeme rádi, pokud se i v budoucnu obrátíte opět na nás. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

velice nás těší, že jste byl/a spokojen/a s nákupem v našem e-shopu. Vaše spokojenost je pro nás motivací. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• Bezproblémové vrácení zbozi

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

velmi děkujeme za tuto recenzi. Jsem nesmírně ráda, že máte s námi pozitivní zkušenost a že jsme vám dokázali v každém směru vyhovět. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• Přehledný e-shop
    • Kvalitní zboží
    • Dobré ceny

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Snažíme se zákazníkům vycházet maximálně vstříc. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

rychlost a kvalita

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Spokojený zákazník je naším cílem a jsem velmi ráda, že jste jedním z nich. Přeji vám mnoho dalších spokojených nákupů. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Nižší cena i než AliExpress, zatím nezkoušeno. Obal stejný jako u originálu zakoupeného s pilou, neměl by být problém.

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za Váš čas pro hodnocení našeho eshopu. Velice si toho vážíme a těšíme se na příští objednávku. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

vše ok, rychlé dodání

rychlost a kvalita

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za kladné hodnocení a komentář. Díky velkému množství položek na skladě odesíláme ihned po objednání. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Vše ok

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Rádi vidíme spokojenost našich zákazníků. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Dodané zboží přišlo rychle a v pořádku

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

S e-shopem jsem spokojená. Zboží dodávají rychle, pokud není vše na skladě, jsou ochotní se domluvit na zaslání po částech.
    Obchod doporučuji.

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za kladné hodnocení a komentář, který nás moc těší. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Rychlost, preciznost, OCHOTA !!!!

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Spokojený zákazník je naším cílem a jsem velmi ráda, že jste jedním z nich. Vaše pochvala nás moc těší. Přeji vám mnoho dalších spokojených nákupů. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• rychlé a spolehlivé jednání