S e-shopem jsem spokojená. Zboží dodávají rychle, pokud není vše na skladě, jsou ochotní se domluvit na zaslání po částech.
    Obchod doporučuji.

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za kladné hodnocení a komentář, který nás moc těší. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Rychlost, preciznost, OCHOTA !!!!

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Spokojený zákazník je naším cílem a jsem velmi ráda, že jste jedním z nich. Vaše pochvala nás moc těší. Přeji vám mnoho dalších spokojených nákupů. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• rychlé a spolehlivé jednání

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Snažíme se zákazníkům vycházet maximálně vstříc. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• Rychlost dodávky. Od objednání k převzetí - 2 dny
    • Na zboží nebyl zaslán doklad o zaplacení. Ve faktuře č. 2406051 , která byla přiložena v balíku je uvedeno, že zbývá uhradi částku 4 136,-Kč. Tato částka byla uhrazena v hotovosti dopravci DPD. žádám zaslání dokladu o uhradě objednávky 2000012289. Děkuji

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za vaši reakci. Nesmírně nás mrzí, že nejste spokojený. Faktura je vystavena správně s úhradou na dobírku u přepravce. Potvrzení o úhradě předávají přepravci při převzetí hotovosti. Potvrzení o úhradě vám zašleme na emailovou adresu zadanou v objednávce. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka.

Super ceny a rychlost dodání

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

velmi děkujeme za tuto recenzi. Jsem nesmírně ráda, že máte s námi pozitivní zkušenost a že jsme vám dokázali v každém směru vyhovět. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Já doporučuji,neměl jsem žádné problémy

Vše ok

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

Nákup proběhl rychle a bez problémů

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za Váš čas pro hodnocení našeho eshopu. Velice si toho vážíme a těšíme se na příští objednávku. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Rychlá odezva na objednávku

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

velice nás těší, že jste byl/a spokojen/a s nákupem v našem e-shopu. Vaše spokojenost je pro nás motivací. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Rychlé doručení.

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Rádi vidíme spokojenost našich zákazníků. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• Vysoký standard služšb

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

Jedná se o postup, který mi vyhovuje a na který jsem zvyklý a děkuji Jiří Valenta

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za Váš čas pro hodnocení našeho eshopu.Jen je škoda 10 %. Velice si toho vážíme a těšíme se na příští objednávku. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

velice rychlé dodání

Vše super ..

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za skvělé hodnocení a budeme se těšit na další spolupráci.

Za tým Hanzal, Martin.

Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

velice nás těší Vaše spokojenost a budeme rádi za další spolupráci.

Za tým, Martin.

• Komunikace i dodávka na výbornou

Vše ok

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

jsme rádi, že vše proběhlo dle představ a budeme se těšit při další spolupráci.

Za tým, Martin.

• rychlé dodání,vše v pořádku

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Spokojený zákazník je naším cílem a jsem velmi ráda, že jste jedním z nich. Přeji vám mnoho dalších spokojených nákupů. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Rychlé a správně

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

Zboží by mohl mít přijatelnější ceny u některých produktů

Reakce obchodu Makita-eshop.cz

děkujeme za Váš čas pro hodnocení našeho eshopu. Velice si toho vážíme. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka