• NIC
    • PRUBEH SAMOTNE OBJEDNAVKY

ZBOZI OBJEDNAL 4,12 PO 7 DNECH JSEM PSAL JAK TO VYPADA S OBJEDNAVKOU.....OBJEDNAVKA BUDE ODESLANA 15,12 ...NIC OPET JSEM KONTAKTOVAL PRISLIBENO OBJEDNAVKA BUDE ODESLANA 21.12 A 21,12 MY PRISLO EMAILEM OBJEDNAVKA STORNOVANA!!!!! NEJHORSI OBCHOD KTERY ZNAM!!!!NEDOPORUCUJI!!!!!

• objednal jsem si bundu,přišla hodně malá
    • zašitý pravý rukáv
    • zboží jsem poslal zpět,peníze nikde

již nikdy více,nikomu nedoporučuji

• zboží jsem objednala a dopředu zaplatila 24.11. opakovaně jsem urgovala emailem.Dnes i telefonicky.bylo mi slečnou přislíbeno,že se podívá a ozve.neozvala.Email opět žádný.

Pokud zboží nedostanu a nevrátí mi i peníze,neomluví se jsem rozhodnutá na to upozornit příslušný živnostenský úřad popř. podat trestní oznámení.
    Do této doby bohužel jen nesolidní jednání.

• dobré ceny,značka zboží
    • dlouhá doba na dodání

je to fajn ,sice delší doba dodání ale u zboží Vás informují na dobu dodání,vždy přišlo vše vpořádku ,za sebe DOPORUČUJI

• ceny
    • kvalita zboží
    • ochota
    • doporučení přes kamaráda, který byl také spokojený
    • dodací lhůta, ale teď před vánoci se to dá pochopit, obchody prostě nestíhají

rozhodně v tomto obchodě nakoupím znovu, hlavně pro své děti (strašně moc roztomilých věcí za super ceny)

• Odpočet dopravného za nedodané zboží.
    • Z pěti objednaných věcí přišly dvě věci. Možná by si provozovatelé měli častěji aktualizovat websites, aby informovali zákazníka, že zboží NENÍ SKLADEM a ne, že se objednávka vyřizuje 14 dní a pak dají vědět, že zboží není skladem.

Rozhodně si tam už nic nekoupím. Za mě rozhodně nedoporučuji.

• zboží aspoň přišlo v pořádku
    • objednané zboží měli skladem, po objednávce již ne
    • když dorazilo, neposlali jej a tvrdili, že bylo rozbité, kdybych se neozvala ani by mi to nenapsali
    • když jsem opětovně urgovala, napsali že jsem nezaslala peníze, i když odeslané byly
    • po další urgenci zaslali zboží až za týden
    • místo 4 dnů na dodání to trvalo 6 týdnů

Totálně neochotní lidé, nespolehlivý obchod. Už bych si tam nikdy nic nekoupila.

• dnes je to 11 den co mi napsali, že se objednávka vyřizuje a ticho po pěšině, zboží nikde

:-(

• Do týdne bylo zboží doručeno na odberne misto. Vse v poradku

Měl jsem jen obavu z velikosti zboží. A naštěstí vše v poho. Za sebe můžu doporučit. A platil jsem az pri převzetí zboží. Celkem jsem na zboží nespechal. Takže jsem nestresoval.

• Zajímavé ceny
    • Zboží,které bylo objednané,bylo najednou vyprodané
    • Ani po měsíci nebyli schopní poslat objednávku,po upozornění napsali,ze jsem nezaplatila,po poslání emailu s přílohou o poslání peněz odpověděli,ze se podívají a od te doby(cca dalších 14 dní) se nic nedelo

Celkem nevim,co si o tom myslet..

• Velký výběr zboží
    • Není skoro nic na skladě

Zbytečný eshop.Měl by se zrušit nebo mu napařit hodně vysokou pokutu za klamání zákazníků.

• Hezké slevy - bohužel však nereálné, neb i když mají být skladem, skladem nejsou....takže vlastně mínus (velké!)
    • Obchod nabízí zboží, které uvádí skladem načež následně zjístí,že vlastně skladem vůbec není, ba co víc, je dokonce u dodavatele vyprodané, tedy vám zašle jen informační email o tom, že zboží stornujou. Nehledě na to, že jste se den před objednáním informovali o možnosti případného vrácení konkrétního zboží, pokud nebude sedět.
    • Serióznost si představuji jinak. Jen naprosto neosobní email o stornu objendávky - vážený pane/paní.... wtf, takhle si dnes vážíme zákazníků??!!
    • Navíc neznalost velikostních tabulek u prodávaného zboží a uvádění pouze převzatých amerických a jiných tabulek, kdy člověk naprosto neví, pro jakou velikost se vlastně zboží hodí je tristní!
    • Obchodní strategie stojí za houby!

Vše řečeno výše. Pokud na něco spěcháte, objednejte si jinde, protože se s největší pravděpodobností dozvíte, že zboží vlastně ani není.
    Za mě rozhodně nedoporučuji.
    Mají můj telefonní kontakt, ale asi to bylo hodně práce, zvednout ho a informovat o stornu. Nebo těch storen mají tolik že to raději obesílají emailem?

• Skvělá komunikace
    • Kvalitní zboží

Skvělé ceny a jednání

• -komunikace nulová
    • -napsáno dodání do 7 až 10 dnů a po 11ti pracovních dnech napsali že zboží přišlo s vadou(velice chabá výmluva a ještě 1 den po max. dodací lhůtě)

Vyhněte se tomuto obchodu velikánským obloukem(tzv.rádoby internetový obchod)

• Dlouhá dodací lhůta. Arogantní chování s jednatelkou přes email. Nabízené velikosti neodpovídají skutečnosti. Mohl jsem vrátit ale po přečtení recenzi jsem raději zaplatil a malé zboží jsem si vzal.TAKŽE LIDI POKUD MŮŽETE TAK OBJEDNÁVEJTE U JINÝCH E SHOPŮ.Můj první a poslední nákup.Už nikdy vice.

NEDOPORUČUJI

• nabízené zboží 24h není skladem

Nabízené zboží v sekci 24h - expedice do 24h není skladem!!!
    Po dvou dnech a mé urgenci o vyřízení mé objednávky obdržen email,že zboží není skladem.
    Další storno objednávky z tohoto důvodu.

• Rychlé vyřízení
    • Vstřícné jednání
    • Příjemný materiál
    • Nízké ceny
    • Na stránkách není v pánských velikostech mikin v tabulce velikostí uvedena délka rukávů.

Tento eshop můžu doporučit

• Velmi hezké zboží a levné
    • Kvalita za ty nízké ceny je opravdu vysoká

Omylem jsem si pro sebe koupil špatnou velikost, ale musím říct, že s výměnou nebyl vůbec žádný problém. Doporučuji tento obchod

• + Super levné a kvalitní zboží
    • + Velmi dobrá komunikace s obchodem
    • + Poštovné za 50 korun
    • lhůta dodání je od 6 do 10 dnů, ale rád si za tu cenu pár dní na to oblečení počkám

Super obchod a prima komunikace! Zboží je kvalitní a vyplatí se na to pár dní počkat. Doporučuji!

• Velmi kvalitni zbozi za hubicku. Dost velky vyber

Dopprucuji