• Zboží jsem reklamovala kvůli neodpovídající velikosti a po měsíční reklamaci mi nebyly vráceny peníze.Pan Zinke se mnou přestal komunikovat i když slíbil vrácení peněz.

Objednala jsem si zimní bundu-velikost 9-10let.Přišla mi jarní bunda na věk asi 7-8let.Vrácené zboží obdrželi 18.12.2012 a do dnešního dne t.j.22.1.2013 mi peníze nevrátili.Takže má rada zní-tento obchod NE.

Reakce obchodu Magic-outlet.cz

Dobrý den, vážená paní Freibergová,

velmi se omlouváme za 4 denní zdržení s vrácením částky. Částka za reklamované zboží byla samozřejmě vrácena na Váš bankovní účet.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností nás, prosím, kontaktujte.

S přáním hezkého dne, Michal Gross.
    jednatel

Perfektní

Dodací doba byla delší než jsem čekala. Jedna položka, co jsem si objednala, vůbec v balíku nebyla (Lee Cooper Twin pruhy Espadrilles dámské White/Navy). Nebyla jsem ani informována, že mi nebude doručena. S ohledem na to, že to měl být vánoční dárek, jsem velmi nespokojena....

• přehled e shopu a cena
    • neinformovanost o zrušení objednavky ze strany obchodu!dodací lhůta po 3 tydnech stale nemam objednane zbozi!

zatim mi nedorazilo objednane zbozi,takze zatim nedoporucuji!!

• Nízké ceny
    • Nedodržení dodací lhůty - již čekám 2 týdny
    • nefukčnost stránky - nemůžu se tam přihlásit

• pohodlí-objednat z domova,rychlost vyřízení objednávky,dobré ceny
    • nenašla jsem žádné

doporučila bych obchod ostatním zákazníkům

• velký sortiment
    • dlouhá doba dodání
    • objednávka nikdy nedorazí kompletní

Levné oblečení, ale musíte počítat s tím, že nedostanete vše, co si objednáte. Oproti loňsku velmi zlepšili stránky i dodací lhůtu. Letos mi z 12 objednaných položek přišlo 7. Nikdo vás neupozorní na to, že objednávka nebude kompletní a co bude chybět. Pokud nespěcháte a nijak moc vám nezáleží na tom, jestli objednané zboží dorazí vše, tak doporučuji, jinak ne.

• Slevy a dobrý přehled o produktech
    • Nezdá se mi že by tento obchod měl nějaké velmi viditelné slabiny

"Na tomto webovém obchodu máte velký výběr."

Zboží jsem objednal, dopředu zaplatil, ale zboží jsem zatím neobdržel. Informace o stavu objednávky žádná.

• Nízké ceny.
    • Dlouhá dodací doba, zda vůbec přijde.

Hezké zboží jen asi nedodatelné.

• velký výběr
    • dlouhá dodací doba

• nízké ceny
    • dlouhá dodací doba

Zboží dorazilo téměř tři týdny po objednání.
    O zpoždění mě obchod informoval (e-mailem, spolu s dalšími zákazníky, jejichž adresy nebyly ve skryté kopii), ale zboží přišlo o týden později oproti uvedenému termínu.
    To jen potvrdilo mé podezření, že sklad je umístěný v UK a jmenuje se Sports Direct. Takže příště nakupuji přímo u zdroje, ceny i dodací lhůta jsou příznivější.

• skvělé ceny
    • velký výběr sortimentu
    • dodací lhůty

velký výběr,ale špatná dodací lhůta

• Nevím stále na zboží čekám
    • Lhůta dodání

Zažil jsem už lepší komunikaci

• velký výběr
    • bylo mi doporučeno
    • dlouhá dodaci lhůta

doporučila, ale s upozorněním na dlouhou
    čekací dobu, na kterou by jste měli
    upozornit ve vaší potvrzené objednávce

• laka lidi na levne zbozi
    • svoji existenci

nakupte jinde

• nízké ceny
    • dlouhá čekací doba

zatím nemohu posoudit

• dobré ceny
    • příliš dlouhá dodací lhůta.
    • Zvlášť pokud platím předem

• Je skvělé, že mi pošlete dotazník spokojenosti, když mi zboží objednané 20.11.2012 stále ještě nedorazilo! Navíc si nepamatuji, že bych někde potvrzoval, že chci dostávat informační emaily. Buď jste se neptali anebo je skryté tak, aby si toho nakupující nevšiml.