• již nikdy

Všechno dlouho trvá a vrácení peněz po reklamaci skoro nemožné na dotazy kdy mi vrátí peníze mi bylo sděleno, že ze zákona do 14 dnů, ale peníze (necelých 500,-Kč) jsem dostal více než po měsíci a to až s pohrůžkou trestního oznámení.

• Ceny
    • Výběr značek
    • Dlouha doba dodání

Osobně nemam obchodu co vytknout. Po přečtení recenzí jsem si nebyl jistý, ale nakonec jsem pochopil jak funguje business. Jedná se o hromadný nákup u zahraničního dodavatele s minimem vlastních skladových zásob. Takže pokud potřebujete zbozi hned tak objednavejte někde jinde za vyšší ceny. Tady se musí s delším dodáním prostě počítat.

Obal byl roztrzeny ale u igelitového sáčku to opět nepovažuji za problém.

Co by se dalo komentovat je komunikace, ale nakonec na telefonu je příjemná slečna která se doopravdy snaží.

Tolik k tomu jak obchod probíhal. Příště od nich koupím zase.

• Musel jsem pohrozit policiji, neustale mi psali ,že peníze vrátí ,snad až po dvou nebo třech týdnech dopisování a telefonátů jsem je dostal. /objednané zboží nebylo v pořádku/

Nedoporučuji tento obchod -neseriozní jednání .

• Doba dodání (splněno tak, jak mají na stránkách, ale byla dlouhá)
    • Velikostně v pořádku
    • Bez vad

Měla jsem menší obavy z toho, jak moje objednávka dopadne, když jsem si přečetla tyhle recenze až po objednání, ale nakonec vše dorazilo v pořádku, časově jak měli na stránkách, možnost vyzvednutí v Zásilkovně, takže poštovné činí 50 Kč. Nemám co vytknout.

• Hezké zboží
    • Levné zboží
    • Velký výběr

Již po 4. jsem objednávala, vždy vpořádku. Jsem velice spokojena :)

• Jsem velice spokojena. Po precteni recenzi, jsem se trochu obavala, ale ted uz mam za sebou celkem dost obchodu a nikdy zadny problem. Kdyz dana vec nebyla na sklade, napsala mi pani omluvny email a proste se to stornovalo. Nemela ani zadny problem se zmenenim velikosti. Urcite budu objednavat dale.
    • Zadne proti.

Tento obchod me bavi!

• Nemohu nic vytknout, od zadání objednávky do doručení, to trvalo přesně deset dní. Platbu jsem provedl na dobírku. Mnou objednané zboží, mělo správnou velikost i barvu. Nemohu nic než dát palec nahoru.

Ok

• Již podruhé mi dorazila nekompletní objednávka. Zaplatila jsem předem 6 věcí, za 2 týdny bez jediného slova dorazil balík se 4 položkami na faktuře. Nebyla jsem informována o žádných změnách v objednávce. O vrácení rozdílu je nutné se dožadovat.

Sice dobré ceny, ale servis hrozný.

• Po objednání zboží jsem si teprve přečetla tyto recenze a čekala jak to celé dopadne,ale obchod mě velmi mile překvapil.Zboží sice přišlo až za 14 dnů,ale naprosto vpořádku ,velikosti odpovídaly,zboží bylo pěkné a i komunikace s obchodem naprosto vyhovovala.Musím jen chválit a děkuji
    • Nic jsem nenašla

Byla jsem maximálně spokojená

• Žádné pro neexistuje. Absolutně nekomunikují, slibují,že zavolají,nic se neděje. Zboží sami od sebe vystornují.
    • Nekupujte nic, jsou to podvodníci, jen slibují, dodací lhůta jeden měsíc a stále nic nepřichází. Po třech telefonátech z mojí strany stále slibují,že se na t o podívají. Až na písemné sdělení opět z mé strany mi odpověděli po měsíci,že zboží vystornovali.

P O Z O R at nenaletíte - NEDOPORUČUJI V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ. Kladné recenze mají určitě ze své strany. Nevěřím jim.

• Jsou to podvodníci a lháři, poslali mi tricko se špatnou velikosti, ani se neobtezovali me informovat, zadala jsem proplacení i poštovného k nim, protoze to nebyla ma vinna. Obchod se mi omluvil s tim ze mam odeslat tricko zpet s visackama. Tricko mi uz bylo ale zasláno bez visaček s roztrhlym obalem a mala velikost. Byla jsem informována, ze tricko bez visaček je -100,- (tricko melo hodnotu 140,-). Příšerné jednání, podvodníci prvni kategorie, takové chování jsem jeste neviděla!

Neobjednavejte! Pošlou vam věci bez visaček abyste pri vracení přišli o penize, i kdyz to vubec neni vaše vinna!

• Umí dobře zvednout krevní tlak.
    • Nejhorší internetovej prodej, nic nefunguje ani slečna Bernardová. Je to nepříjemná a arogantní slečna nebo paní? Zboží, které nabízíte většinou nemáte. 26.1.2016 jsem si objenala 3 věci a je 17.2.2016 a nemám ani objednané zboží ale ani zprávu kdy bude zboží dodáno.Jednou nebyla velikost po druhé že ji zboží objednané u dodavatele. Na trhu je jiný sport, který má úplně stejné zboží a je i o trochu levnější. Jestliže nenajdete svojí velikost na tomto inernevovém prodeji, určitě Vám nebude dodán u Magic outlet cz.i když tuto velikost nabízí k prodeji.

Tak, když se Vám bude něco líbit u Magic-outlet.cz kupte si to jinde!!!!

• Veškeré objednané zboží dorazilo včas a vpořádku.

Za sebe mohu doporučit.

• -dodací lhůta, inzerují 7 - 10 dní, zboží dorazilo po 12 dnech
    • - balení, naprosto nevyhovující, v přepravním sáčku vražená bunda, bez sáčku, čehokoliv, takže v případě nevhodné manipulace může dojít k poškození nejen obalu ale i bundy.
    • - kvalita zboží: žmolky, nitě

Vše napsáno výše, moje chyba a blbost že jsem si nepřečetl dříve recenze zde, určitě bych v tomto obchodě neobjednával.
    NEDOPORUČUJI!!!!

• Dlouhá čekací doba

Skoro po třech týdnech zboží nikde

• Hezké levne zboží.

• - objednáno zboží 18.12.2015, ten den objednávka potvrzena a telefonicky slíbeno, že dorazí do vánoc...
    • - dnes je 5.1.2016 a na tel. dotaz proč zboží stále nemám, mi bylo sděleno, že zasílali mail, kde mi oznamují, že zboží již nemají
    • - dvakrát sice potvrdili, že zašlou a včas, nakonec neposlali nic a mail si mám prý najít ve spamu.
    • Opravdu skvělá firma.
    • NIKDY VÍCE, NIKOMU NEDOPORUČUJI !!!

Opravdu skvělá firma.
    NIKDY VÍCE, NIKOMU NEDOPORUČUJI !!!

• Nevrací platby za stornované objednávky ze srany obchodu!

28.listopadu jsem odeslala obědnávku.Ta mi byla cca třetí den poté stornována.Žádala jsem tedy o vrácení platby. .2.prosince mi bylo odepsáno že platbu do 14ti dnů vrátí. Do dnes nemám ani platbu a ani zboží.Bohužel budu nucena řešit s policií a stížností je čím dál víc!

• Zboží přišlo v pořádku
    • Klavila
    • Dlouhá doba čekání
    • Dozadovani o poslání zboží

Kvalitní zboží až na komunikaci.