• Žádné, absolutně nekomunikují ani na tři emaily.
    • Nekomunikace s klientem. Zboží nebylo dodáno ve slíbené lhůtě a žádná odpověď na tří meily o dodání zboží

Jen sliby

• nekomunikují
    • e-shop zrušen

objednané zboží nedorazilo
    nekomunikují
    e-shop zrušen

• Objednáno 2. 4. 2017, dodací lhůta byla do 19. 4. 2017.
    • Zaplatil jsem, ale zboží nedodáno.

• Stránky nefungují,komunikace nulová a telefon nikdo nezvedá.

Nedoporučuji a lituji,že jsem zde objednal,zbytečná ztráta času.Jen čekání na zboží a komunikace žádná.

• Zboží jsem dodnes nedostala.

• asi mě zlákala výhodnější cena vyhlídlého nábytku
    • komunikace vázne, pokud se zákazník neozve
    • v produktové kartě slíbená nereálná dodací lhůta

Při objednávání stálo v produktové kartě dodáme do 15.2.2017, po objednávce už došlo PŘIBLIŽNĚ. PŘIBLIŽNĚ máme 15.2.2017 a kdybych se včera kvečeru nezajímala, kde je zboží, asi bych čekala nekonečno. Po přečtení recenzí mě upoutalo, že všude reaguje slovensky Veronika, což DOBŘE znám ze zkušeností s MT-nábytkem, trochu jsem zapátrala a nestíhala se divit. Objednávku jsem zrušila, v těchto 2 internetových obchodech (1) nebudu nic objednávat. Komunikace vázne, dodací lhůty se těžce nedodržují, vina se vždy svalí na výrobce nábytku, ale sami Vás neinformují o ničem.

Dobrý deň,
    ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás Vaše sklamanie z predĺženia dodacej lehoty.
    Za Mabyt Veronika

• slibují to, co pak nedodrží

Dobrý deň, pani Dagmar,
    ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás vzniknutá situácia s predĺžením dodacej lehoty. Ako sme Vás už dnes (20. 2. 2017) telefonicky informovali, v súčasnosti očakávame dodanie Vášho stola na náš sklad od výrobcu. Pevne dúfame, že po doručení bude stôl prinášať príjemné miesto na stolovanie.
    Za Mabyt Veronika

• Špatná komunikace, nedodržení dodací lhůty,obchod není schopen odpovědět na otázku, kdy zboží opravdu dorazí. Další slabinou je zpoplatněná doprava u zboží na 15.000,-. Není možnost doručení zboží až do bytu.(ani za poplatek)

Dobrý výběr zboží, ale neuspokojivá komunikace a dodací lhůta.

Dobrý deň, pán Novák,
    ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás predĺženie dodacej lehoty, ktoré vzniklo zo strany výrobcu, od ktorého očakávame dodanie Vašej sedacej súpravy. Pevne dúfame, že po doručení bude sedacia súprava prinášať príjemné posedenie.

• Zatím nic nepřišlo
    • dodací lhůty

Nedoporučuji

Dobrý deň, pán Vladimír,
    ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás predĺženie dodacej lehoty, ktoré vzniklo zo strany výrobcu. Pevne dúfame, že po doručení bude nábytok slúžiť čo najlepšie.
    Za Mabyt Veronika

• Nakupovat v tomto obchodě jsem se rozhodl, protože se mi nabízený stúl líbil
    • Dlouhá dodací lhůta

Dobrý deň, pán Čermák,
    ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Termín doručenia závisí ako na čase, ktorý výrobca potrebuje na výrobu nábytku a jeho doručenie na náš sklad, tak aj od doby potrebnej na expedíciu. Pevne dúfame, že po dodaní, ktorého predbežný termín bol stanovený na 4. 2. 2017, bude PC stôl prinášať skvelé výsledky Vašej práce.
    Za Mabyt Veronika

• Nasliboval termíny dodání ,které nejsou schopny dodržet. Moje objednávka je již 14 dní v prodlení.A když volám a na několikátý pokus se dovolám,slečna mi stále dokola odpovídá ,,naskladňujeme, nevím kdy to bude"

Naslibovali termíny dodání ,které nejsou schopny dodržet. Moje objednávka je již 14 dní v prodlení.A když volám a na několikátý pokus se dovolám,slečna mi stále dokola odpovídá ,,naskladňujeme, nevím kdy to bude".
    Z těchto důvodů tento obchod NEDOPORUČUJI.

Dobrý deň, pani Šárka,
    ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás Vaše sklamanie ako i predĺženie dodacej lehoty, ktoré vzniklo zo strany výrobcu, od ktorého očakávame naskladnenie. Pevne dúfame, že po doručení bude rohový set prinášať príjemné stolovanie v kruhu najbližších.

• slušný výběr zboží
    • nelze se telefonicky spojit
    • nedodržený termín dodání zboží,aniž by bylo vysvětleno zpoždění dodání

Dobrý deň,
    ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás predĺženie dodacej lehoty o 5 dní, ktoré vzniklo zo strany výrobcu, od ktorého sme očakávali doručenie Vašej objednávky na náš sklad. Želáme Vám, aby dodaná sedacia súprava prinášala príjemné stretnutia s rodinou.

• Dodací lhuty

Nez si objednate zbozi tak tam je napsano ze zbozi dodaj do 1.12.2016 a pak vam prijde potvzeni objednavky a tam uz je ze zbozi dodaj priblizne 1.12.2016!!! No a dnes je 2.12.2016 a porad nic!!!!

Dobrý deň, pani Machová,
    ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás predĺženie dodacej lehoty o 6 dní. Dúfame, že dodané komody poskytujú dostatok úložného miesta.
    Za Mabyt Veronika

• zboží nebylo kompletní,nebyl český návod a šaptně popsáno na montáž,

Dobrý deň,
    ďakujeme za Váš komentár. Mrzí nás Vaše sklamanie z doručeného nábytku. Podľa obchodných podmienok bod číslo 5, s ktorými ste súhlasili, je uvedené, že zákazník si je povinný skontrolovať stav dodávky a v prípade akýchkoľvek chýbajúcich častí či poškodenia túto skutočnosť nahlásiť do jedného dňa odo dňa doručenia.

• Přehlednost stránek.
    • Nespolehlivost!

Zboží, které jsem si objednalo mělo na stránkách uvedenou dodací lhůtu do 30.10.2016, v potvrzení byla uvedena stejná doba, jen se slůvkem přibližně "do 30.10.". Dnes je 7.11. a ani "Ň"! Obchod neuznal ani za vhodné oznámit zpoždění dodávky, hlavně, že mají čas na to, aby mi 24.10. poslali dotazník, jak jsem spokojená s nákupem!! Vůbec!! Komunikace nulová! Zboží jsem si mohla objednat jinde, zde jsem počítala s dobou dodávky, bylo to "relativně" nejrychlejší já nějakou vhodnou komodu potřebovala co nejrychleji... Mám sto chutí to celé zrušit!! Mám obavy, kdyby něco nebylo s dodávkou v pořádku, tak to bude na dlouhý lokte!!

Dobrý deň, pani Růžena,
    ďakujeme za Váš komentár. Heureka zasiela dotazník automaticky do 10 dní odo dňa vytvorenia objednávky. Mrzí nás predĺženie dodacej doby, ktoré vzniklo zo strany výrobcu, od ktorého sme očakávali naskladnenie. Pevne dúfame, že dodaná komoda prináša dostatok priestoru na všetky veci.

• Nikdy nedodrží termín

Za Mabyt Veronika

• Komunikace absolutně nefunguje-obchodník nereaguje na maily, ani telefony.
    • Když Vám obchod dluží peníze, je to zoufalá situace.

1. Obchod absolutně nekomunikuje - nereaguje na maily, nebere telefony.
    2. Zboží, které jsem si objednal se již nevyrábí. Obchodník mi tvrdil, že peníze vrátí do 14ti dnů. Už uběhly téměř 3 týdny a peníze jsem stále neobdržel!

Takovéto chování internetového obchodu je nepřípustné.

Reakce obchodu Mabyt.cz

omlouváme se za problémy vzniklé při Vaší objednávce. Platbu za stornovanou objednávku jsme Vám posílali 28. dubna.
    Za Mabyt Romana

• Pod tímto názvem se skrývá nespolehlivý Mt-nábytek.

• Komunikace, dodací lhůta

Nespokojenost a zklamání

Reakce obchodu Mabyt.cz

omlouváme se za komplikace při dodání zboží. Vaši objednávku máme skladem a plánujeme další termín rozvozu.
    Za Mabyt Monika