• extra

• -
    • Jsou v insolvenci, viz rejstřík.

Poslali jsme jim platbu předem a zboží nepřišlo.

• Rychlá dodací doba, ačkoliv na internetu byla uvedená delší. Kvalitní zpracování.
    • Doprava - dopravu jsme zvolili prostřednictvím firemního dopravce a velká nespokojenost! U všech ostatních obchodů probíhá doručení za první uzamykatelné dveře (přízemí), v tomto případě nám řidič oznámil, že nic takového se nekoná a že bychom si měli zboží vyložit sami i z dodávky. Neskutečné, aby žena tahala balíky s rozloženou dvoumetrovou skříní!!! Údajným důvodem bylo snížení počtu firemních řidičů, kdy jezdí pouze řidič bez pomocníka na nošení. Doporučuji buď přizpůsobit posádku dodávky typy doručovaného zboží nebo na to alespoň upozorňovat.

Tak jsem asi také naletěla ach jo

Tak jsem dneska byla podat trestní oznámení na Mabyt!!!!
    Bylo by dobré, kdyby jste všichni koho se to týká šli podat trestní oznámení. Ať ty peníze z těch podrázáků dostaneme zpět.

• Všechno, zboží a peníze nikde :-(

Dnes jdu na policii a prosím ty, kterým se to také stalo, ať jdou také. Je třeba, aby nás bylo, co nejvíce....

• Žádné, absolutně nekomunikují ani na tři emaily.
    • Nekomunikace s klientem. Zboží nebylo dodáno ve slíbené lhůtě a žádná odpověď na tří meily o dodání zboží

Jen sliby

• Zboží jsem objednala 26.3.17 a obratem uhradila částku 5143kč s tím,že zakázka dorazí 23.4.17.Bohužel nic nepřišlo. Telefon je nedostupný a stránky nefungují.Reakce ze strany prodejce žádná.

Jsem velmi zklamaná.Doufám,že zaslaná částka mi bude navrácena.

• nekomunikují
    • e-shop zrušen

objednané zboží nedorazilo
    nekomunikují
    e-shop zrušen

• zboží nedodáno
    • komunikace žádná
    • peníze nevráceny - uvidíme je ještě?
    • podvodníci

nedoporučuji

• klad naprosto žádný
    • zboží jsem objednal v lednu,potvrzený termín dodání polovina února,doteď nábytek nemáme.
    • Komunikace nulová.

nedoporučuji

• Objednáno 2. 4. 2017, dodací lhůta byla do 19. 4. 2017.
    • Zaplatil jsem, ale zboží nedodáno.

• NIC
    • Objednávka nebyla doručena

Bylo avizováno, že objednávka bude doručena 2.4. Dnes po několika urgencích a výmluv ( 13.4.) objednávka nedoručena.

• dodnes objednávka nedoručena
    • peníze nevráceny
    • telefon nikdo nezvedá, komunikace žádná není

zkušenost velmi špatná!

• Kvalita,rychlost

• Stránky nefungují,komunikace nulová a telefon nikdo nezvedá.

Nedoporučuji a lituji,že jsem zde objednal,zbytečná ztráta času.Jen čekání na zboží a komunikace žádná.

• Zboží jsem dodnes nedostala.

Nejdříve jsem si objednal zboží a v plné výši zaplatil stím, že zboží dorazí do 2 týdnu po 2 týdnech nebyla žádná odezva ač jsem se dotazoval kdy mé již zaplacené zboží dojde, po 5 týdnech objednávka zrušena a teď čekám již 4 týdny na vracení peněz.

• cena, přehlednost stránek
    • nevím

vše ok, doporučuji obchod

Reakce obchodu Mabyt.cz

děkujeme za Váš komentář a doporučení našeho e-shopu a služeb dalším zákazníkům. Pevně věříme, že dodaný botník Vám bude dlouho sloužit.
    Za Mabyt Gabriela