• ochota

Vecer sem kupoval stan s tim ze si ho vyzvednu na prodejne. A rano vola pan z obchodu s tim ze ted jezdi po Praze tak ze by mi ho klidne i zavezl jestli mam zajem nebo ze si ho pak budu moc vyzvednout v obchode. Proste supr jednani.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• komunikace se zákazníkem
    • nizké ceny
    • nevím

Překvapila mě znalost a informovanost obchodníka u dost specifického zboží. Rozhodně to nebyl můj poslení nákup. Doporučuji všem milovníkům campingu!

• jednoduché objednámí
    • rychlé jednání
    • včasné doručení

• kvalitní nabídka
    • přehlednost webových stránek
    • ochota poradit
    • zatím žádné špatné zkušenosti :)

vše OK, doporučuji

• ochota
    • spolehlivost

doporučil bych tento eshop svým známým

• Vyřízení objednávky bylo velmi rychlé,dobrá komunikace a pomoc při výběru zboží.

Obchod vřele doporučuji.

• Kvalitní popis na webu, rychlé dodání i v prosinci, skvělá komunikace a prodejcem
    • Žádné proti

Jsem spokojený zákazník

• Jedoznačně doporučuji.
    • Jednoduchost
    • Kvalita

Již čtyři nákupy a všechny bez nejmenšího problému.

• Rychlost dodání,klientský přístup,spolehlivost,relativně levná cena,kvalita zboží

Obchod vřele doporučuji. Vyřízení objednávky bylo velmi rychlé,dobrá komunikace a pomoc při výběru zboží. Velmi mě potěšil dárek při nákupu nad 1000 kč.

• Osobní domluva
    • Externí sklad

Velká spokojenost

• Velmi dobrá komunikace, se vším poradí

• vzhledem ke kratke dobe pobytu ´vraceni zakazky neni vhodne
    • spatne komunikace se zakazikem

nenakupovat, neplni sve sliby a zavazky ke kupujicimu

Reakce obchodu M-camping

Bohužel tato situace nastala vinou výrobce, který slíbil zaslání chybějících dílů.
    Mrzí nás to a již jsme sjednali nápravu u dovozce.

• Nabídka, vstřícnost, ochota, cenové relace, každý si vybere
    • Nevím o nich

Pro výše uvedné výhody doporučuji známým