• ty co nabízí nedodrží
    • na internetu byla sleva, žádnou jsem neobdržela a dárek který slíbili nedodali i když jsem ho půl zaplatila

nenakupovat

Reakce obchodu M-camping

Sleva ve výši 3% VÁM BYLA POSKYTNUTA! a je vypsána na faktuře, která Vám byla zaslána s balíkem.
    Je nám líto, že jste nespokojena. Informovala jste nás, že jste dárek nedostala, což nevylučujeme, i když jsme si jisti, že jsme jej přibalovali, nicméně jste nám již neodpověděla na další dotazy, tudíž jste nám nedala možnost vše vyřešit k vaší spokojenosti.

• dobré ceny
    • další snížení o 3% při registraci
    • velký výběr výrobků Ferrino
    • rychlá a bezvadná online domluva
    • nemá kamený obchod
    • vysoké taxy při placení kartou
    • a tím i vysoké poštovné

Celkově dobrý dojem, kdo chce ušetřit na poštovném a poplatcích, tak se musí domluvit na osobním odběru v Praze na přesnou hodinu a platit v hotovosti. Ale může vám to sympatický majitel dovést po Praze i sám.
    Doporučuji.

Reakce obchodu M-camping

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Díky tomu, že nemusíme držet kamenný obchod je možné nakupovat u nás se slevou. Po Praze nabízíme rozvoz ZDARMA, což je myslím dobrá kompenzace obchodu.
    Placení kartou je bohužel drahé ze stany poskytovatele služby, s tím bohužel nelze nic dělat. Poštovné odpovídá standardním cenám a vzhledem k obecnému tlaku na ceny si nemůžeme bohužel dovolit jej dotovat. Všechny tyto negativa se snažíme řešit, nicméně musíme také myslet na zisk, není možné provozovat e-shop s nulovým ziskem.
    Přesto děkujeme za recenzi a těšíme se na Váš další nákup.
    Tým M-camping.cz

• Jedny z nejnižších cen + 3% sleva po registraci, příjemné jednání a ochota pravdivě poradit, velice rychlé dodání

Super

Velmi příjemné nakupování i komunikace s prodávajícím

• Ceny a možnost osobního odběru na Pankráci
    • Osobní odběr je problém, kvůli nepravidelné přítomnosti na pobočce. Při doručení poštou tento problém není.

Reakce obchodu M-camping

Děkujeme za recenzi. Přítomnost na pobočce zlepšíme, při osobním odběru se snažíme vždy s každým zákazníkem domluvit individuálně tak, abychom co nejvíce vyhověli Vašim časům.

• absolutně nespolehlivý

raději nakupujte jinde

Reakce obchodu M-camping

Klient si objednal zboží u kterého bylo očividné, že je chyba v ceně. Běžná cena tohoto stanu je cca 11.000 tis naší chybou při importu zboží došlo k tomu, že bylo nabízeno za 1100,- Kč. Klient objednal 5 ks !

Obratem jsme zaslali vysvětlující e-mail. Chybu jasně uznáváme, ale jsme jen lidé a očekávali bychom pochopení i z druhé strany a to především v případě, kdy je chyba takto jasná.... Proto nemůžeme ani pochopit tuto negativní recenzi. (že by konkurence?)

Rychlé dodání a skvělá komunikace.

Výborná komunikace s obchodem.

• Rychlé jednání
    • Osobní přístup
    • 3% sleva po registraci

Objednávka byla vyřízena hned druhý den, dokonce mi bylo zboží doručeno přímo do práce, tudíž jsem nemusel pro osobní odběr na odběrné místo.

Uvítal bych akorát větší nabídku dárků za 1/2 ceny.

• Rychlost, vstřícnost, komunikace

• Dobrá cena

Zboží mi bylo dodáno v den objednání. Cena byla příznivá

Reakce obchodu M-camping

Děkujeme za recenzi a rádi Vás opět uvidíme na našem E-shopu.

M-camping

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Naprosto prfektní komunikace a velmi neobviklá vstřícnost. Takové to obchody jsou spíše výjimkou, o to milejší když v něm nakoupíte.

Dobré ceny, bezprodlémové dodání, ochota komikovat, spolehlivost. Doporučuji!!!

• Dostupnost
    • Velký výběr
    • Kvalita

Dostala jsem vše, co jsem potřebovala a konečně od jednoho dodavatele a v termínu určení. Já jsem spokojená.

• dle mého nazoru mají klamavou reklamu
    ohledně ceny nabízeného zboží

Reakce obchodu M-camping

jak jsme Vám vysvětlili v e-mailu, jednalo se o omezenou nabídku, která se rychle vyprodala. Tím že přišlo více objednávek, nemohli jsme Vám již vyhovět, o čemž jsme Vás okamžitě informovali. I tak jsem Vám nabídl zboží prakticky za nákupní cenu kterou jste bohužel nevyužil. Nemůžeme tedy souhlasit s tím, že se jedná o klamavou reklamu, stalo se pouze to, že se zboží vyprodalo.

• Již dlouho nakupuji přes e-shopy, ale zde sem se setkal s velmice kladnym přistupem,ochotou a vstřícností. Jsem maximalně spokojen.

Obchod můžu jedině doporučit.

• dobrá komunikace obchodu, rychlýý termín dodání, dárek

• nemožnost platby kartou

nedorazil dárek

Reakce obchodu M-camping

Platba kartou je u nás možná přes PayU, ovsem poplatky jsou zde velmi vysoké.

moc se omlouváme že dárek nedorazil, při předvánočním shonu jsme jej zapomněli přibalit. Posíláme dodatečně.

Tým M.camping.cz

• mužu si vybrat zpusob platby
    • mohl by podporovat vice druhu bank při placeni kartou

jsem uplně spokojeny